Информационна Агенция Фокус / Фокус Нунти ООД /img/frontend/nomap.png"

Информационна Агенция Фокус / Фокус Нунти ООД

Здравейте, аз съм настоящ служител във "Фокус" и не пиша този коментар, за да се подмажа или да спечеля нещо. Считам себе си за желан кадър и всеки би ме взел на работа. Пиша мнение, защото трябва да се чуе истината за "Фокус". Истината е, че Вие всички, които пишете може би се чувствате неоценени, но повярвайте Красимир Узунов даваше шанс и на най-бездарните, на най-големите използвачи е помагал. Душа човек, но разбира се с характер. Ако не сте разбрали чувството му за хумор и каузите му и не сте ги припознали, значи не Ви е било мястото тук. Точка. Защо пишете, защо плюете от кладенеца, от който сте пили вода. Често ми го казваше, когато мрънкам. Да, той можеше да изкара всеки извън нерви, но помагаше и на най-лошия и неблагодарен човек. Искаше да сме добри хора, да си помагаме, но и да работим. Той беше работохолик. Преди да си отиде работеше от 6.00 до 1.00, въпреки, че не се чувстваше добре. Винаги се грижеше, когато пращаше хора на командировка, дали са яли, дали са се настанили. А след това се легуваше с тях как стоели гладни някъде, макар че правеще всичко възможно те да се чувстват добре и да промени ситуациата. А за парите -който работи взима добри пари. Без да се моли за увеличение, без да казва нищо. Да почива в мир и вие малко се засрамете.

Анонимна гнидо от 09.08.2019 г., коя си ти с великите преводи и на 700 лева, защото тук на компетентните се увеличава заплатата и винаги е добро отношението. Който спи - 700 лева, за работливите и способните - повечко. Да не говорим, че голяма част и тия пари не заслужават. Много е яко да псуваш анонимно хора по име, а? Неможач! За колко работиш сега, бе, компетентен и велик преводачо?

Фактът, че познавате толкова добре случващото се във фирмата, говори, че доста дълго, може би с години, сте се варили във въпросното мазе, сте се гънали пред Узунов с мазничка усмивка на уста и сте търпели парите в плик.

Най-мизерното работно място! Не е луд тоя дето яде баничка, а тоя дето дава!

Как може да се съгласявате на минимална работна и допълнителни пари в плик бе? Тва е НЕЗАКОННО! Ама викнете инспекцията на труда бе хора вместо да се жалвате тука направете нещо по въпроса!

Вие не сте никакви журналисти - жалки преводачи, които търпят униженията на един комплексиран идиот със спорни връзки с властта!

И ся като умря поручика накъде? Наясно ли сте, че в трудовия кодекс няма глоби от работодател? Има предупреждение и уволнение, ама вие сте сган некомпетентна и посредствена да търпите това!

Да не говорим колко некадърно и бездарно правите преводи!

Хванали некви да спят на нощна смяна, Еми това вие е нивото на служителите то за 700 лв заплата какво очаквате? Мотивация качество и професионализъм? Ми сори Майкъл ама за тез пари - толкова.

И верно, вместо да мрънчите тука земете си потърсете нормална работа. С чужд език на добро ниво ще зимате над 1000 с реално осигуряване без глоби и унизително поведение спрямо вас

Забили се в едно прашно долно гнусно и мръсно мазе и очакват отношение!

Имаше един дебелак, Виктор, дето винаги вонеше на пот свинската. Узунов обожаваше да го мачка а онова жалко човече търпеше и мълчеше! Опикаваше цялата тоалетна и пръхтеше "ооох кеф" като се изсере или изпикае... Е кажете тва нормално ли е? Тва смешно човече изкара почти 4 години там, макар че беше неграмотен, щом подлоги като него си тръгнаха, смятайте на къде върви Фокус...

Мир на праха на Круз и тъпата му агенция! Само съжалявам, че докато робувах там не викнах инспектората по труда да му затворят манифактурата робовладелска!

А Круз че беше латентен педал всички знаеха!

Можехме да се съберем и да изпием по едно питие по случая, че фокус е без диригент!
Сега сигурно някое малко кученце се преструва на мястото му. Бау,бау...
Най-щастлива съм, че ерата Фокус лека полека отминава, или поне няма да е същата яма.!Като бивш служител мога да кажа, че откакто се махнах оттам, разбрах за спокойствието,за добрия тонус да работиш в друга фирма с ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА, в която можеш спокойно да си вземеш отпуск!Съжалявам тия, дето продължават да работят там, особено младите студентчета, които ги гърбят на стаж и после - "Аре, чао". Дълго мога да пиша, но не ми се занимава!
Хубав ден на всички хора, които са на моето мнение!

така...надявам се да съм последната, която пише тук и въпросът с това дали да работите във Фокус да приключи. а отговорът е НЕ! изкараха го красо герой на България едва ли не, а той е един недостоен човек. тия около него, както се е изразил писачът под мен - мениджмънтът, са същите: съгласете се, че всеки се чувства добре, когато е обграден от себеподобни. има хиляди други медии, където може да започнете и да трупате стаж за сиви, фокус не е добре меко казано и скоро няма да се оправи нищо там. посредствени хора, които са за казарма, не за работа в екип.

Моля, някой да разкаже как е мениджмънта сега във Фокус? Интересно ми е доколко мизерията беше от Узунов или тези, които му дуктуваха са искали да е така. Кой е шеф сега? Парите как са? Само от ГЕРБ ли се смуче или и другите зависими носят пари? Моля, дайте инфо. Много ми е интересно това място и това кълбо с прежда..как е "бойния дух" в казармата? Кабинета празен ли му е? Кой храни папагалите?

Бях почти 4 години във Фокус, врата до врата с Узунов, лека му пръст.
Работата беше зверски гърч, ама чест му прави на Узунов,че единствения шеф, който съм имал, дето всяка година увеличаваше заплатата "с малко но от сърце".
Тя беше скромничка, ама за млад човек, който живее сам -след втората година почва да стига.
Иначе колегите беха много яки.
Атмосферата беше често нервна, всмис шефът нагряваше яко, ама пък и бързо му минаваше и то като имаш яки хора около себе си и нещата се компенсират.

Завадски?! Глобичка? С твоите лицемери, които визпита, тези, които изгради, забавлявайте се заедно! Съжалявам, че изгубих толкова много ценно време с този цирк. Наистина е непростимо! Наистина...
А тези, които ти се правиха на "приятели" и "дружки", успехи заедно да имате.
Глобичка?!
Да се знае: гледа се, вижда се.
Бележка: -4 е за глупаците. Има още. Както казваше..

Краско, както го нарекохте, е всичко друго, но не и страхотен, особено пък като човек. По-скоро е пример колко ниско може да падне човешкото същество.