Варна Брокер ООД /img/frontend/nomap.png"

Варна Брокер ООД

1 точка от 3 мнения

Това е една смешно измислена брокерска къща и този, който Ви е препитвал изобщо не е никакъв, ... След като не са регистрирани по ДДС- за какви обороти става дума... Офисът е в една дупка на задника на цивилизацията...

Вчера бях на интервю точно в тази фирма и изобщо не се учудвам че я виждам тук!Какато вече казаха заплащането е направо смешно-250 лева :D Собственика през цялото време докато ми "обясняваше" за длъжността която уж ще заемам си игра с една елка ,приказва си с колежката,говори си по телефона и какво ли още не,ПЪЛНО ПРЕНЕБРЕЖЕНИЕ!Самият офис е една дупка с бюро и компютър,пред "офиса" има и един пес за красота.Инъче ако имаш много приятели и си сключат застаховките при теб-това е бонуса (като никой не ти казва на каква стойност е )и си задаваш въпроса колко ли приятели трябва да имам за да си направя заплатата поне 300 лева.Просто под всякаква криика!

Какво да Ви кажа, офисът е много зле, мръсотия с едни стари мебели, а шефът ... .. .....Уважение няма никакво а заплата 250лв.За какво говорим.