Мебелор ООД /img/frontend/nomap.png"

Мебелор ООД

Най-големия батал, в който се "работи". Всички се мъчат, няма пари нито за аванс, нито за заплати. Заплатата се бави с по 2 3 месеца, извънредни часове, колкото иска човек, работи се и събота и неделя общо взето 24/7. Работят хора без опит, а тези с опит, биват наплювани от разни, индивиди, които грам не разбират от мебели. Мебелите са 10 качество, по-зле са от китаийската стока - тя поне е евтина. Перат се яко пари в тази фирма. Не почвайте там, освен, ако не сте гъзолизци и малоумници. Работен процес няма, хаос има. Режат се извънредни часове, плащат се така както на Иван му хареса, ако днес са му симпатични едни плаща повече на тях, ако са други плаща повече на другите. Хората по машините, нямат предпазни средства. Работното облеко, не се подменя периодично. Инструментариума е в окаяно състояние. Няма пари за подръжка на 1 млн. струващата IMA, работи се на ишлеме. Няма сигурност, не можеш да излезеш в отпуск, защото няма да вземеш пари иначе, а ако си болен все едно си бил в неплатен отпуск. Работиш като вол. товариш и мъкнеш, защото рибите в "аквариума" мислят, кой с гъза си, кой с х*я си, и няма т хал хабер, кое как да го направят по-елементарно, за да е лесно на всички. Малоумни и необосновани разходи. Днес е 14,04,2016 а пари все още няма. Башата на Иван казва, че когато се върне той, тогава може би, МОЖЕ БИ ,ще има пари. А той е по работа уж, в Швейцария. УЖ пари, УЖ това УЖ онова, цялата ти фирма е едно голямо УЖ. Дано колегите, им дойде скоро акъла и да ти покажат, благодарение, на кои хора все още имаш фирма и пари. Ако не сме ние, няма да те има и теб и смотаната ти фабрика.

Здравейте.

Относно заплащането в Мебелор: НЯМА ТАКОВА. На интервюто, то са едни големи обещания, бонуси, тра-ла-ла. Ако искате да се превърнете в скотове, премрели от глад, Мебелор е за ВАС. Той БИЛ КАЗАЛ, пък то к'во било станало?! Лично се ангажирам да подам още днес сигнал към Инспекция по Труда, НАП, НОИ и всички ресори, които Уважаемият Управител, Г-н Скачков, прекрачва. Също така, невероятните схеми, които се въртят във "фирмата" ще бъдат много интересни за едно предаване по Нова телевизия. :-). Омръзна ми да гледам, да чакам и да си пропилявам бъдещето с безхаберна фирма като Мебелор ООД.
Относно работния процес в Мебелор: Никаква структура, пълен хаос, пълна идиотщина, завличат се фирми доставчици, не се плаща навреме, ако въобще се плати. В комуникацията между отделните звена - НУЛА, една голяма кръгла 0. Кадърните кадри биват увиквани, не се цени това, което постигат отделни звена и така. Ръководството е под всякаква критика, добре че дойде наскоро едно младо момче, което се опитва да асоциира и да сплоти колектива, чудесен по характер, но доколкото съм чувала, Г-н Скачков не му дава никакъв кард бланш, което нас много ни смущава, въпреки, че е перфектен търговец. Синът на Управителя също се опитва да оправи нешата, но и той няма глас. Общо взето това е.
Препоръчвам Мебелор ООД да влезе в черния списък на всички Вас, желаещи да започнат "кариера". Аз съм разочарована и много скоро ще направя изненада на Г-н Скачков.

Здравейте
Радвам се, че има такъв форум.Като бивш служител на фирмата само ще дам оценка на фирмат/Неадекватен 0/.
1.Работниците биват принуждавани да работят в нарушение на КТ и КСО.
2.Фирмата е неспособна да планира и прогнозира производствените си разходи,което води до слабите икономически ползи и ниска конкурентноспособност.Това разбира се трябва да се изкара от гърбовете на хората.
3.Назначаването и подбора на кадри става по абсолютен смешен принцип/Предрасъдаци и Лични интереси/. Фирмата няма човек който да е обучен и с необходимия ценз.
4.Фирменна среда за работа. Тук е куриоза.Работели ли сте със селяни. 80 процента от служителите са от околните села или градове.Съжалявам че трябва да обида някой, но произхода има значение.Фирмата се ръководи семейнно- Мама,Тати, Дядо и Баба.Финансово-счетоводния отдел не могат да си оправят бакиите щото са некадърни и мислят каква интрига да спретнат. В производството е хаос и липса на професионализъм. Там дерибейства една клика от хора които лижат и мажат пред Скачков за да показват колко са незаменими и че разбираш ли без тях той е загубен.Колкото до шофьорите те са просто върха на айсберга. Купени 4 нови коли на лизинг още на 1 та седмица 2 от тях бяха потрошени.Да пишат пътни листи не могат, но са велики.
5.Има поръчки и договори, които управителя е склучил при супер неизгодни условия за фирмата.Разликата до покриване на разходите трябва да се изкара от заплатите разбирасе.
Това е българската действителност.
СЪВЕТ: НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!!!
ПО-ДОБРЕ БЕЗ РАБОТА, ОТКОЛКОТО ДА РАБОТИТЕ АНГАРИЯ/РАБОТА БЕЗ ЗАПЛАЩАНЕ И ЛОША РАБОТНА СРЕДА /.

не плаща на време

Като колега в бранша, навремето ми даваха за пример фирма,като "Мебелор",а всичко което чух и прочетох до сега е ба ти и тинята! Колко, жалко!Ако собственика и не вижда на къде отива, ами да му кажа:Много по-силни в нашия бранш, дето бяха от първите на пазара, вече са минало, даже има и такива дето бяха с по седем, осем мебелни магазина в града, а сега са клошари.Извода е: Не се самозабравяй,че не се знае, знае ли се.
А, и града ни е малък, човек с човека се среща!
Спреш ли да бъдеш човек,литнеш ли на високо, забравиш ли от къде си тръгнал, рано или късно се намира, кой да ти припомни и да те приземи!От високо, като паднеш, най-много боли!

Машините са неподържани защо няма време за това, работата е прекалено много, работи се повече от 12 часа на ден събота и неделя са задължителни за работа, а ако откажеш да работиш през уикендите ставаш враг на фирмата. Парите са добри,но забавянето им ги обезсмисля като стойност. Нама национални празници няма реални извънредни, плаща се колкото се прецени а не по колко е работил човек. Извънредните часове се струват много на шефа Иван Скачков затова ги реже колкото си поиска. Неделята се плаща със закъснение от 2 седмици заплатата се бави с 2 3 месеца заради глупостта на шефа. Заробва хората си с по 5 6 поръчки забавя сроковете качеството е пълна 0 заради вечния хаос във фабриката. Има индивиди пряко подчинени на Иван които не разбират от срокове за поръчки нито от производство на мебели. Кадърните служители биват уволнявани а идиоти продължават да бачкат там, кадрите които служат дълги години на фирмата също са пренебрегвани а обещаните бонуси така и не се плащат, правят се поръчки за големи фирми и марки а обемът на фабриката не го позволява даже и синът на Иван бива пренебрегван когато не е съгласен с начина му на работа така е с всички не приема отказ не приема да плаща на време работохолих който иска всички да са като него но за без пари ако може работи се повече от колко се плаща, уж си монтажник а си на машините и ходиш на командировки които не се плащат. Монтажите продължават по 24 36 48 часа след които отиваш на работа във фабриката. Не се почива. Хората работещи там нямат личен живот и трябва да са на разположение 24/7 на фирмата. Няма изпълняване на една длъжност, има длъжност общак, мебелите се правят по най-сложния начин за да е гадно на всички. Съвет ако сте мазохисти или хора които нямат семейство мястото е за вас, ако не сте не си губете здравето и нервите там, нищо добро не ви очаква в Мебелор

Хора за 6 месеца в мебелор оод имам 4 почивни дни . ко не работиш всички съботи си враг на фирмата. След започването на някакъв хотел на Св. Влас няма почивки , няма пари / все били забавяли плащанията / , няма угодия на шефа / колкото и да се трепеш все нищо не си направил. Налапал се е с хиляда поръчки , не може да ги изпълни и съотвтно хората са му виновни . Лъже ка то циганка : сега ще дам пари ,утре ще дам пари ,такива премии ще дам и накрая нищо. В ТАЗИ ФИРМА НЕ ЗНАЕШ НИТО КОЛКО ЩЕ РАБОТИШ , НИТО ЗА КОЛКО РАБОТИШ , НИТО КОГА ЩЕ ГО ВЗЕМЕШ. Моят съвет на опарил се бягайте колкото може по- на далече !

Хора , от 5 месеца съм тази фирма ,и отидох доста притеснен заради точно тези мнения . Предполагам че, преди време наистина е било толкова зле , а и като започнах по старите колеги имаха да вземат по две ,три заплати ,  но в момента на фона на липсата на работа в Пловдив положението никак не е зле . Услловията са приемливи , работно облекло , заплащане на време . Има малко хаос и шашкане , но това е според мен може и да се преживее. Всичко което ми беше казано при започжането се случи . Така че явно има някакъв прогрес.

заплащането в тази фирма е най-несигурното и неизвестно нещо !!! нито се знае колко пари ще получат работниците нито кога !!!! заплатите се бавят по 2-3 месеца а накрая въобще не са адекватни на положения труд!!! с няколко думи  ЗАПЛАТАТА Е МИТ !!!!

Всички отрицателни мнения ,които прочетох са верни.Явно с годините нищо не се променя в тази фирма към по-добро. Все още се работи по повече от 8 часа,все още се работи в събота и неделя без съответното заплащане,все още не се заплаща заплатата редовно,дори почти не се плаща.Явно много сериозна ревизия трябва да се направи на тази фирма от контролните органи!
Господин управител и собственик, вземете мерки за да се спазва трудовото законодателство във вашата фирма! ЗАПОЧНЕТЕ ДА ПЛАЩАТЕ РЕДОВНО , ЗАЩОТО РАБОТНИЦИТЕ ВИ РАЗЧИТАТ САМО НА ЗАПЛАТИТЕ СИ!