Мебелор ООД /img/frontend/nomap.png"

Мебелор ООД

Каква заплата ви предлагат за Австрия, предполагам за монтажник кандидатствате? Осигуряват ли квартира. Договора с Бг фирмата ли се сключва? Моля някой, кокйто е ходил на интервюто да споделя. Тук коментарите са плашещи. Благодаря предварително

На мен ми предлагат работа в Австрия,но тези мнения и коментари не ми харесват много...

Заплати за май месец все още няма. Пари няма. И кандидати за работа няма.

Коце, брат, с теб сме!
Дръж се!

Аз съм Коцето от 2 години работих за тях моето мнение е 0 Работен ден няма заплата няма накой да простиш че си на улицата ако имах оръжие ще го застрелям сега живея във изоставена къща и спя на картони хранясе от кошове какво може да кажеш за Мебелор
ПОМИЯРИ има добри колеги професионални дърводелци мебелести но сички ние си тръгнахме и други ни съкратиха
Аз нямам никой и сега съм безработен без заплата и на улицата. Е аз съм Коцето
КРАЙ

Уважаеми г-н Атанасов, ще ви попитам само един въпрос. Вярвате ли в това което сте написал ?

Г-н Атанасов, какви положителни мнения очаквате, от нас, като ние сме от години там, и всяка година се повтарят едни и същи думи, едни и същи събрания, едни и същи обещания. Мебелор изгони много професионалисти и продължава, момчетата, които остават рано или късно също ще си тръгнат заради лудницата, която цари там. Много лесно се убива ентусиазмът на човек с желание за работа. Много и некадърни индивиди, се държаха там до последно, а заради тях си заминаха много, по-кадърни и свестни кадри. С цялото ми уважение към вас и към колегите ми, нека не си говорим глупости. Скачков плаща, когато е на зор. Той не иска да върви работата, както трябва. На него не му пука, кой уволнява или кой взима. Отношение към нас никога не е било уважително, даже напротив. Винаги са се толерирали, едни и същи. Тези, които са си скъсвали задниците, никога не са били поощрявани. Да не говорим, за безпорядъка. Вие може и да искате да организирате производството, но думите на Скачков - " На мен приоритет не са ми заплатите на работниците" сигурно са ви познати, а и те казват достатъчно, за отношението към трудещият се там. Хората, на които им връчихте предизвестия, за намален обем на работа, ще си намерят работа и другаде. Работа има винаги за тези, на които им се работи. Дано фирмата тръгне нагоре и стане отново име и нещата се оправят. Пожелавам ви го, на вас и на всички колеги, защото те го заслужават.

Пиша по повод негативните коментари, които са от настоящи служители. Ще отговоря и тук, но приканвам да дойдете при мен лично и да намерим решение на проблемите, споделени от Вас. Силно се надявам всеки член на фирмата да се чувства предразположен и да споделя притесненията си към преките си ръководители, за да може да изслушаме Вашите проблеми и да се опитаме да стигнем до консенсус.

Относно наетите в последно време мениджъри- всички са с опит в управлението на хора и притежават организационни умения, което ни наведе на мисълта, че координирането на работата ще се улесни. Стремим се да обучим всеки и да осигурим бързото навлизане в специфичната материя на производствените процеси.

Да, проектирането на мебели е сложен процес и технологиите са много специфични, но така се гарантира уникалността на модулите, които произвеждаме. Детайлите се повтарят и преправят до достигане на необходимата прецизност, отговаряща на клиентските изисквания и имиджът, който гради компанията.

Когато става дума за заплати и аванси, винаги има две страни и две различни гледни точки. Смеем да твърдим, че даваме по-високи заплати от средно статистическото възнаграждение в производствения сектор, въпреки това сме съгласни, че заплата трябва да е в редовен цикъл.
Извиняваме се на всеки, който е почуствал неуважение и все пак бихме искали да виждаме и чуваме градивна критика, по която да правим промени и адаптация, а не просто негативни и емоционални изказвания. Говори се за голямо текучество на хора, но никой не казва нищо за кадрите, които работят от 10 години в Мебелор. Готови сме да даваме стимул на всеки отговорен служител, който върши качествено работата и това определено не важи само за хора на високи позиции. Приемаме факта, че имаме нужда от промяна и Ви уверявам, че работим по въпроса. Заповядайте да проверите това лично. Разчитаме на разбирателство от Ваша страна.
Благодаря за отделеното внимание.

Като за начало искам да кажа,че съм съгласен с колегите които дадаха мнение преди мен....но все пак искам да искажа и моето мнение:
Мебелор ООД това е ПАРОДИЯ на фирма
1)Новите началници които Страчков ли къв е там нае преди няколко месеца,никой от тях не е чувал през живота си за мебели и как се произвеждат те.
2)Хаосът за които се говори толкова много се умножи по 2
3)Циганията в тази фирма е огромна щом стане дума за заплати или аванси винаги отговора е утре а това утре идва след 3 седмици и ако е заплата са отрязани полвината от персонала които си вършат работата на ниво може би за дда заплати на "началниците' повече за да продължават да му лижат гъза може би му харесва...със сигурност.
4)Командировки - отиваш някаде на командировка дават ти пари колкото да не умреш от глад а после чака забележете около година и половина за да ви исчистят парите,но ако през това време не са ви уволнили.....иначе хващате дебелия....
5)Мебелите се проектират по най-сложния и тъп начин който съществува,правят се детайли по 5 пъти едно и също,ходи се на монтаж по 5 пъти за две шкафчета и то извън града представяте ли си вече за какъв цирк става на въпрос. Имам още много неща които може да се кажат просто няма да ми стигнат тези 6 000 символа за да го опиша за това като за финал ще напиша девизат на Смачков "АБЕ ДАЙТЕ ДА СВЪРШИМ РАБОТАТА ПЪК ПАРИ ЛЕСНА РАБОТА" Да ГО ДУХА МЕБЕЛОР БЛАГОДАРЯ

Най-големия батал, в който се "работи". Всички се мъчат, няма пари нито за аванс, нито за заплати. Заплатата се бави с по 2 3 месеца, извънредни часове, колкото иска човек, работи се и събота и неделя общо взето 24/7. Работят хора без опит, а тези с опит, биват наплювани от разни, индивиди, които грам не разбират от мебели. Мебелите са 10 качество, по-зле са от китаийската стока - тя поне е евтина. Перат се яко пари в тази фирма. Не почвайте там, освен, ако не сте гъзолизци и малоумници. Работен процес няма, хаос има. Режат се извънредни часове, плащат се така както на Иван му хареса, ако днес са му симпатични едни плаща повече на тях, ако са други плаща повече на другите. Хората по машините, нямат предпазни средства. Работното облеко, не се подменя периодично. Инструментариума е в окаяно състояние. Няма пари за подръжка на 1 млн. струващата IMA, работи се на ишлеме. Няма сигурност, не можеш да излезеш в отпуск, защото няма да вземеш пари иначе, а ако си болен все едно си бил в неплатен отпуск. Работиш като вол. товариш и мъкнеш, защото рибите в "аквариума" мислят, кой с гъза си, кой с х*я си, и няма т хал хабер, кое как да го направят по-елементарно, за да е лесно на всички. Малоумни и необосновани разходи. Днес е 14,04,2016 а пари все още няма. Башата на Иван казва, че когато се върне той, тогава може би, МОЖЕ БИ ,ще има пари. А той е по работа уж, в Швейцария. УЖ пари, УЖ това УЖ онова, цялата ти фирма е едно голямо УЖ. Дано колегите, им дойде скоро акъла и да ти покажат, благодарение, на кои хора все още имаш фирма и пари. Ако не сме ние, няма да те има и теб и смотаната ти фабрика.