Мебелор ООД /img/frontend/nomap.png"

Мебелор ООД

Преди време се бях замислил да кандидатствам в тази фирма,и поразпитах тук там за да чуя различни мнения от тези които са написани тук.Та от мой познат разбрах че положението хич не е розово.Негов приятел е дясната ръка на собственика и по думите на въпросния господин целият персонал е от пълни некадърници които си нямат никаква представа къде се намират и какво правят.Имат много работа но нямало кой да я свърши както трябва.Двама-трима въртяли цялата организация,и благодарение на тях се получават горе долу нещата.Естествено се отказах като чух това,защото не искам и аз да влизам в горе посочената графа "НЕКАДЪРНИК".Ай сектир от такива копой които си плюят така подчинените.
НЕ МЕРСИ!

Имам 6 месеца стаж в фирма Мебелор и напуснах поради стартиране на личен бизнес.

Оставам с много добро мнение за фирмата. Най-доброто е екипа с който работех, заплащането е коректно и съобразено с извършената работа, фирмената култура е от семеен тип ориентирана от една страна към стабилност и контрол, а от друга към гъвкавост с пазара.

Мебелор е филма, която продава луксозен краен продукт на контрагенти от целя свят с което реализира много добра добавена стойност и оформя имиджа на българските продукти.

Производствени фирми с изцяло българско участие трябва да бъдат поощряващи и поддържани защото стават все по-малко.

Работех за фирма Мебелор ООД от декември 2017 до август 2019 на длъжност Проджект мениджър.
Какви ли не коментари видях преди мен. Пълни глупости.
Фирмата си е много добра. Всъщност това ми беше най-дългата работа. Шефа -инж Иван Скачков няма грешка. Плащат винаги на време. Да, като навсякъде има тук таме забележки , къде не неможеш да се разбереш с някой закостенял кадър,къде нещо не излезе точно , къде на някой не му е ден.Но като цяло фирмата е страхотна, а аз незнам кои са били особено анонимните хора коментирали преди мен, но Мебелор е място където те приемат като част от тяхното семейство. Не се иска нищо повече от това да си свършиш работата. Пак казвам отношението е коректно, а самото естество на работа е тежко,така че слабите хора просто не издържат и после пишат лоши коментари( както по принцип правят слабите хора навсякъде ).Аз лично напуснах,защото съм в период от живота си,в който винаги трябва да търся и да искам повече ,пък и по случайност попаднах в тази сфера,която е далеч от интересите ми. Но истината е, че с удоволствие един ден след като осъществя целите си или не намеря необходимото удовлетворение осъществявайки ги с удоволствие бих се върнал да работя отново за семейство Скачкови.
Даже мисля тая година да ходя на банкета на фирмата.
Иначе за фирмата има потенциал.Само за 2 г. аз видях как изградихме от нищото цял един отдел и той заработи с пълна пара. Колегите ми основно в Проджект мениджърските отдели бяха страхотни. Копче немога да кажа за тях. В производството също намерих приятели.
В инжнинерно конструкторския отдел срещнах страшно интересни хора и като цяло научих адски много от всеки един ("Занаят не се учи Коце,занаят се краде " - инж. Митко Габров ). Направих огромно количество контакти.
Изпитвам само благодарност към тази фирма и не смятам за сериозен какъвто и да е било друг коментар по неин адрес.

Преди година бяха пуснали обява за работа с заплата 900-1200 лв.
Отивам на интервю и един високомерен дебелак ми заявява, че заплатата е 800 лева. Тръгнах си на момента. Пълен измекяр! Оттогава насам още два три пъти са пускали обяви ..

Тактиката на Управителя е да ви прикътка с големи обещания на интервюто за работа. Един път започнал там реалността е друга. Ако не идвате съботите, неделите и празниците, смятайте че сте в черния списък! Не чакайте увеличение на заплатата, дори да си вършите работата, както трябва! Там няма колектив, с малки изключения! Нещастни селски комплексари, които се чудят кой да вкарат в някоя интрига! За бога не ходете там!!!

Тотално измислена фирма .Голямо име бедно положение. Дали хиляди левове за видео камери , сега отново хиляди левове за заплатана копой който да обикаля дебне и донася на собственика кой какво е казал направил . Даже и снима с телефона . Вместо с тези 2000 лева да мотивира 20 души да знаят защо идват на работа ги дава на некомпетентен , технически неграмотен плужек който не върши и работа и за сто . Чувал съм че на времето имало партийни секретари некадърни но лоялни доносници , е тук е същото . Сякащ сме роби с надзирател .Който ска да работи , и съботи и недели ако не идва в събота да го гледат на криво като вземе отпуск да си получава половината заплата и вечно да са недоволни от работата - добре дощъл. Като е търгнало господата Скачкови сами ще си правят мебелите.

Тази фирма е пълна пародия, днес имах насрочено интервю за работа,но явно дребни неща като да си спазиш уговорката не са от значение за ръководството. След 30мин. чакане + още 10мин. понеже отидох по-рано както е реда, случайно мина една жена и ни каза, че ще си почакаме. Щом не могат да организират интервю и са повикали всички кандидати по едно и също време, как да им вярвам, че ще ми платят в края на месеца.

Фирма Мебелор не е място където мениджмънта е на висота. Г-н Скачков е добър търговец, но твърде слаб ръководител. С паркетно поведение фирма не се ръководи. "Самоуки отговорници"- хората с предоставена власт дърпат фирмата назад, с цел приземяването на Собственика. Загубите във фирмата са от всякакъв характер, като се започне от проектантите, мине се по отделите и накрая за капак, липсата на склад готова продукция. Поръчките вече са непълни и най-лошото, твърде късно се разбира това " преди експедиция". Някой трябва да плаща неустойки? Познайте кой?

Пак търсят работници гледам в джобса!
КОНСТРУКТОР МЕТАЛНИ ИЗДЕЛИЯ
Оператор Циркуляр
МОНТАЖНИЦИ НА МЕБЕЛИ
Опаковчици
Сигурно хората напускат масово от фирмата.
Преди търсеха бояджии но сега няма обяви за тази длъжност.Явно само там хората са доволни и не бягат.
Чета старите мнения и разбирам защо има такова текучество.

Какви са заплатите в мебелор за конструктори, проектанти?