Май Дей ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Май Дей ЕООД

По последни данни фирмата наброява 281 служители,54 са заети в производството и складова база,останалите са администрация и фигуранти в списъка за заплати,заплатите в производството са от 230 до 650 лв. докъто на администрацията са от 1800 до 15000лв.и за това фирмата е пред фалит в което основен дял за фалита има роднините на Камеля Велкова и всичките и протежета и нагаждачи.

Какво може да се каже за фирма в която 40 човека работници хранят 120 човека администерация, от тези 120- 80% не знаят даже къде се намира фирмата обаче имат банкови сметки и издадени дебитни карти, какво би казала по въпроса Камелия Велкова на която цялата рода е замесена в измамите и унищожаването на фирмата, собствика Джозев Джабра вече ги е разбрал че са измамници но не може да се отърве от тях и е решил да пренесе бизнеса си в Украйна. Набират се кадри предимно от провинцията и предимството е да бъдат тъпи и малоумни и да не питат много, и ако може да работят без заплащане.

Измамници от най висока класа, мениджърите лъжат собственика за всичко, заплатите са направо смешни на заетите в производството, работниците поголовно напускат, не се лъжете да почвате работа там.

Фирма ,която за 7 години смени 4-ма собственици?!?!
Когато беше "MEGGLE",нещата вървяха,но сега.......жалка картина.Некъдърно инвестиране в нови технологии,некомпетентни ръководни кадри,"шуро-баджанащина" от главният мениджър,през финансовият директор,до началник склад.Промяна на производственият план по три пъти на ден,инзвънредни часове,смешно заплащане....мисля че стига .