Май Дей ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Май Дей ЕООД

не се лъжете да започвате в тази фирма това са едни от големите мошенници в сферата първоначално ще ви свалят звезди а после с ножа нищо общо от това което е договорено първоначално а пък за колектива да не говорим

Както откраднаха ваучерите за храна сега се очаква да откраднат и бонусите дето ги дават под масата и в последствие да се намерат и получават от определени хора.

Предлагам на управлението на Май Дей да осинови всички служители за да станем семейство Велкови.
Дано тогава да увеличат поне малко заплатите на служителите си, така ще бъдем едно голямо семейство и работата ще спори още повече, обичам ви семейство Велкови
;))))

Във Варна, Варна тук е болката направо ни смяха последната седмица.

Нещо много си приличт обира на банката в Благоевград и на този в Май Дей и защо където се споменават имената Камелия Велкова и Магдалена Сергиева постовете после бъдат изтривани,май истината да не види бял свят.

Единствения начин да се справите със самозабравилата се управителка е СТАЧКА но затова трябва да изготвите списък на потърпевшите служители и да го представите в синдикат,КНСБ или ПОДКРЕПА юрист ще ви каже какви права имате,можете да подадете и жалба в Главна инспекция по труда като изложите лошите условия на труд,работа с вредни химикали и др.Работодателят носи наказателна отговорност ако уволни някой работник който е участвал в законно разрешена стачка.Принуждаването за пдаване на молба за напускане също се наказва според закона.

навсякъде дават по някой лев за коледа а при нас нищо,дори напротив-чудят се как да не ни дадат и малкото пари който ни дават.
Немогат да си направят и един нормален график за месеца-менят го постоянно,дори и по 3пъти на ден.Заплатите не са ги качвали непомня от кога.Даваха валчери за храна,но и тях ги спряха.Има голямо текучество.Немогат да си намерят работници а в същото време ни съкращават.Незнам дали нетрябва да ВИ благодаря,че ме изхвърлихте от фирмата.Сега поне ще си намеря друга работа.
Жалкото е това че работата ми харесваше и поне ходих с желание на работа,но....
Ще останат само подмазвачите,което е много жалко.А за хората които ограбват фирмата няма да коментирам-рано или късно ще дойде и техният край.Те да му мислят.Ние ще си намерим лесно работа за 600 лева,а те като са свикнали да си докарват хиляди на месец и им се ''затвори кранчето''......ще Ви е по-гадно отколкото на мен сега след като ме накарахте да си подам молбата за напускане
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И НЕГА ПРЕЗ НОВАТА 2009 МАЛКО ВИ ДОЙДЕ РАЗУМ!!!!

Май дей е фирма с малко потайно управление.
работи се по график на 12часови смени.
поради липса на персонал се дават много извънредни смени,които се уж се изплащат на 3 месеца,но проблема е че не се изплаща всичкият извънреден труд

От къде мога да си пръчам продукти на Май Дей разбрах че са евтини и качествени може и китайски

Що не се махнете вие, така ще бъде най-добре. Стига сте лапали, лъгали и кво ли още не, дрисли и боклуци колкото искаш.