Държавен фонд Земеделие /img/frontend/nomap.png"

Държавен фонд Земеделие

За съжаление вече въобще не си струва да се работи в Държавен фонд "Земеделие". Изискванията са до небето, всяка втора дума е - ако не ви харесва - напуснете. Стратегията на "наведената глава". Започнах работа преди 2 години там, по постановление на трудов договор. Чисто взимах 800 лв. Сега ще ни преназначават за новия прогламен период на 660 лв. - чисто. Това, ако не е подигравка, здраве му кажи. А работат въобще не е клатене на крака! Не си ли партиен функционер или близък на милионер - щатна длъжност ЗАБРАВЕТЕ!!! Аз може би ще съм най-скоро време бивш служител на тази "легендарна" мизерна администрация.

Здравейте, ако някой има примерни тестове за Младши Експер, и иска/може да помогне, ще се радвам да изпрати материали на e-mail [email protected].
Благодаря.

Здравейте, някой може ли да ми каже каква е стартовата заплата на младши експерт в Държавен фонд земеделие? В момента кандидатствам там за работа но бих искал да преценя дали си струва.

Здравейте, ще кандидатствам за младши експерт в земеделието моля ако ниакой има информация за тестовете или примерни тестове да ми помогни и изпрати на [email protected], благодаря предварително

Каква е стартовата заплата на младши експерт за Областна Дирекция Земеделие без опит и с икономическо образование?Моля Ви дайте информация :)

Бих искала да помогна с каквото мога за да бъда полезна за усвояването на европеските пари за България.
От новините става ясно, че Фонд Земеделие е в затруднение и времето ги притиска с обработването на документите.
Машинописка съм на десетопръстна система познавам работата с компютър, копиране, сканиране, пращане на писма по ел. поща и пр.
С пожелания за успешна работа!
с увашение
Марина Георгиева

и аз кандидатствах сектор плодове и зеленчуци за длъжност младши експерт. Би трябвало да качат в сайта имената на одобрените кандидати и да обявят темата и източниците на материали за теста.Поне аз така разбрах като прочетох изискванията на действащото законодателство в страната.
  Съгласно наредба провеждане на конкурсите за държавни служите ли
чл. 13(1)т.3:
    " 3. начинът за провеждане на конкурса; при писмена разработка или концепция се посочва тематиката на разработката или темата на концепцията"
Все още не са обявени в сайта на ДФЗ допуснатите кандидати, до 9.04 най - вероятно ще ги качат.
Съгласно чл. 21 (4) от НПКДС :
"(4) На седмия ден от крайната дата за подаване на документите списъците на допуснатите и недопуснатите кандидати се поставят на общодостъпното място в съответната администрация и се публикуват в електронната й страница при наличие на такава."
Чл. 27. (1) Когато конкурсът се провежда по начина, посочен в чл. 24, т. 1, кандидатите решават тест, който включва въпроси, свързани с устройството и функционирането на администрацията и с професионалната област на длъжността. Чрез теста се цели да бъдат проверени знанията и уменията на всеки кандидат да се справя със задачи, които са свързани със задълженията на съответната длъжност.
 И начина за провеждане:
"(2) Конкурсната комисия изготвя три различни варианта на тест със затворени въпроси с един възможен верен отговор.
 (3) Конкурсната комисия взема решение за системата за определяне на резултатите и минималния резултат, при който кандидатът се счита за успешно издържал теста, които се обявяват на участниците преди започването на конкурса.
 (4) След обявяване на началото на провеждането на конкурса един от кандидатите изтегля чрез жребий един от вариантите на тест и го обявява на всички кандидати."
Може и да допускам грешка, ако е така ми кажете.
Бих искала да помоля  и на мен да ми изпратите примерен тест ако има такиъв на посочения за целта адрес  [email protected]  . Предварително Ви благодаря!
Приятна работа.

Искам да помоля ако някой има представа върху какво ще е тестът за младши експерт в Държавен фонд ,, Земеделие'' да ми изпрати мейл: [email protected]. Благодаря... приемам и готови варианти на тестове...:)

здравейте. искам да попитам,а от къде да разбера върху кой нормативни уредби ще бъдат въпросите,тъй като днес като си подавах документите от деловодството ми казаха,че немогат да ми кажат.на двуги места като съм кандидатствала като излезе списък с одобрени по документи за явяване на тест изкарват и списък със закони от който ще са въпросите. и тук ли е така?

Искам да ви кажа най-отговорно да не си губите времето да кандидатствате,ако не ви е обещано нещо.Станах свидетел на поредната доза корупция в ДФЗ - знаех предварително одобрените кандидати,което разбира се очаквах.
Това са хора членове на политеска партия която е на власт.
Не се надявайте на нищо.Тестът и интервюто особено бяха пълна пародия от която си личеше,че се разиграва театър.