Тони Бад ООД /img/frontend/nomap.png"

Тони Бад ООД

Много се изписа за въпросната фирма, като за съжаление голяма част от негативните мнения, изказани тук са много близки до реалността там.
Ще си позволя да обърна малко повече вниманието на написаното от въпросната Цветана.
Първо, за да работиш там не трябва да имаш каквото и да е самосъзнание, различно от това на управата. Колкото и образно да звучи, там оцеляват само хората, замесени от същото "тесто" като това на собствениците. На интервюто, обоче, това по никакъв начин не се загатва и в последствие се стига до взаимно разочарование.
Второ, вярно е, че 90% от служителите са там от година и повече и също така е вярно, че зад един дългогодишен служител стоят поне пет уволнени или напуснали такива, които са били достатъчно "лоши", за да се задържат. Определено не ми носи удовлетворение да пиша предимно негативни неща за тази фирма. Поне не по смисъла на дребнаво злобарство както се опитват да перефразират думите ми. Работя в агенция за човешки ресурси и като мениджър в тази компания сам в тесни контакти с Агенцията по заетостта. Стига да пожелая бих могла много да навредя на ТБ, но аз вече3 не работя там от повече от година и смятам, че ако някой трябва да предприеме някакви действия, това са именно настоящите служители. Определено това не ми влиза в задълженията.
И накрая, но не на последно място - "Шизофренията (от гръцки:

Аз съм бивш служител на фирмата,но няма да изливам огорчения или омраза.
Ще кажа следното за позицията ''търговски представител''-казват,че заплатата е добра,но за да я заслужиш трябва мнооооого голяма агитация и зарибяване на нови клиенти.Когато ги намериш обаче,управата винаги намира повод да не е доволна от теб /методът не е подходящ,клиентите били малко,не били достатъчно надежни,
не плащали навреме и т.н./Сега особено,когато пазара е така наречено''стегнат''-нещата стават още по-сложни в Тони Бад.Там важи и правилото-''всеки прави всичко,нищо че е нает за определена длъжност''.Има служебна кола и телефон.Обещания процент и увеличена заплата остават мираж-колегите не издържат и напускат.Това важи и за останалите позиции.Колегите за 2 типа-готини,но много измъчени и подмазвачи пуснали корени там,защото няма къде да отидат другаде.
Като цяло всичко е добре замислено там,но не ти позволяват да се изявиш.Дано съм помогнла-успех.
P.S-Само за справка-за 10-12 месеца са напуснали 13 души.

Търговския представител получава пари от новите си клиенти такава е политиката, а нови клиенти няма по простата причина че пазара е много глобализиран и де факто фирмата работи с определен кръг който посмъртно не може да се увеличи по няколко причини. 1. Фирмата има две магазинчета и една две вериги с които работи. 2. Има една конкурентна фирма която ръзполага с лични огромни търговски центрове и смаза фирмата още преди 5 годни. Един от продуктите които внася марката от Италия се презентира на изложенията в София точно като циганска сергия на събор в затънтено село. С две думи си караш колата като доставчик и си взимаш минималните пари и ти се натяква че нищо не можеш да продадеш извън контактите коита фирмата е създала. Това е с което мога да ти помогна, ти решаваш. Умишлено не съм споменала фирми и марки, за да не ми изтрият мнението.Аз съм тук още малко и ще бягам щото вече не се издържа.

Здравейте на всички тук! Преди да кандидатствам за работа в тази фирма, реших да се допитам и до чуждото мнение. Става въпрос за позицията търговски представител. Това, което ме интересува конкретно са пари, работно време, кола, колеги, шефове... Моля да не ми пишат бивши служители, уволнени от фирмата и огорчени от живота. Търся обективно мнение. Предварително благодаря!

Семейството управители са се притеснили и са надигнали вой до небесата на администраторите на сайта, защото този сайт се следи от НАП и други контролни органи и хич не им се иска да ги посетят от тези служби и да констатират всички нарушения с криене на данъци ,митнически сборове, осигуровки и неетично отношение към работниците.

Само искам да попитам-Къде изчезват коментарите по-долу,защо се трият и от кого.
Нали за това е този сайт-да се изказва мнението на хората...............а вече 3-4 коментара ги няма-изтрити са.Кой ги решава тези неща-седят си тука 2 седмици.......и изведнъж-хоп,няма ги......изтрити са.Как тогава да се информираме реално.Възмутена съм.Смятам,че е повече от нечестно.

Като чета написаното до тук оставам с впечатлението, че от наранено его в началото на дискусията всичко неусетно прерстна в сценарий, достоен за водевил.От зомбита,психясали, деспотични хора, доносници и любители на финикийски знаци се стигна даже до агент на ДС. Ще бъда кратка, защото така обещах на колегите, а и времето ми е ограничено(ще пиша доноси...).
На всички, които се колебаят дали да опитат в Тони Бад, бих дала съвет да не се уповават само на изразените тук мнения, защото са едностранчиви, пристрастни и продиктувани основно от негативни настроения и накърнено самочувствие. Освен това нищо не би могло да ви задържи в Тони Бад, ако условията и средата не ви харесат. Всички настоящи зомбита с промити мозъци във фирмата знаят, че са свободни да го направят. Все още сме във века на ДЕМОКРАЦИЯТА. 90% от служителите и в офиса, и в склада са със стаж над една година и не приличат на хора, втурнали се да напускат. Преобладаващо мненията в сайта са от огорчени и наранени служители и това е нормално, но едва ли ще им донесе удоволетворение .
За себе си държа да отбележа, че не харесвам подмазвачите, а още по-малко ще се впечатля от "свалени гащи"....Изненада ме коментара, че получавам финикийски знаци за доносничество и интриги. Харесвам работата си и я върша с удоволствие. Едва ли заради доноси и интриги биха ме задържали в Тони Бад вече 4години... , а и където и да е другаде!
На бившата ненормална служителка от сърци пожелавам да стане НОРМАЛНА и такава да остане и в бъдеще!
И един съвет към Христина не позволявай на огорчението ти от Тони Бад да те превърне в шизофреничка(Има една поговорка "Злобата е като отрова, която разяжда съда в който се намира".....)!

Хора, проявета малко себеуважение и се замислете върху това, че всичко написано дотук не е случайно.
Това, е мнението на хора, които са били или още са вътре в нещата.
В тази фирма - това е действителността!!!
Казвам ви го, като бивш служител на фирмата.
Бягайте по - далече и по - бързо оттам, ако искате да запазите здравия си разум.
В противен случай рискувате, да станете един човек със сериозни психични отклонения и да се превърнете в бледо подобие на психопатите наречени шефове - най - вече шефка!
Апелирам - НЕ ХОДЕТЕ ТАМ! В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ ДЪЛБОКО!!!

Мисля да започвам в склада и някой може ли да ми каже как е работното време, реални ли са тезе 800-900лв, каква е обстановката и самата работа.

Здравейте мили хора. Аз съм една от многото пострадали служители в тази ''Ненормалма фирма''. Всичко написано по-долу, е самата ужасна истина за тези деспотични и психясали хора,които я ръководят......или по-точно,за Лоренсита Аржентинска-жената на шефа,която ''коли и беси ''наред в Тони Бад. Самата аз изкарах малко повече от 9 месеца там и бившите колеги ме обявиха за''Лудата на годината''-понеже останалите издържаха много по-малко. Да започнем със заплащането-пускат примамливи обяви с високо заплащане,което на място разбираш,че ще достигнеш едва след 6-7 месеца и то ако им се харесаш.В последствие ти става ясно,че никой не им се харесва.Но иначе ти дават парите..............ама с мъка,от немай къде. И когато се наложи 2-3 пъти да ти платят цяла заплата...............вече е време да те махат,ставаш ''неудобен'' служител. Уважението там е забранено със закон-даже незнам, дали изобщо знаят значението на тази дума. Привилегиите там са- да мълчиш, да не поглеждаш дори колегите си, да слугуваш постоянно-дори като чистач на всякъде - и тоалетната, да доносничиш редовно, да следиш кой какво прави и да го ''докладваш'', да не си позволяваш да мислиш, да работиш много и да получаваш само обиди от сорта на''некадърен,нахален, малоумен и т.н. Фирмена сигурност...ооо......да,има-в деня,в който шефката се събуди накриво................ти със сигурност си набелязан за тормоз,чувствайки се като пациент на психодиспансер-и съвсем скоро напускаш, което е и главната цел разбира се. Свободно време има,не е като да няма-особено като напуснеш. Потенциал за развитие................има огромен шанс да станеш доносник и за в бъдеще да работиш в ДС например. Качествено ти промиват мозъка и стигаш до там,че сутрин като се погледнеш в огледалото,така се мразиш,че ти иде да си ''теглиш''ножа. Местоположението е сравнително добро. Колегите са 2 типа-нормални хора като мен,които искат просто да работят и да си заслужат парите на края на месеца,но имат вид на ''зомбита''-имайки в предвид условията там..................и останалите ''помияри'',които са предимно от селата и провинцията,готови на всяка цена да получат Софииско жилище и по този повод ''свалят гащи и чакат боя с камшика''. Работната среда е повече от Ужасна-терор,тормоз,садизъм...................нямам точни думи да изкажа. Аз имам.................но не са цензурирани и затова,ще ги премълча. Какво друго да Ви кажа-с най-добри чувства, ви съветвам ДА НЕ ЗАПОЧВАТЕ работа в Тони Бад,ако ''Ви е мил живота''.Там всичко е пропито със злобата и простотията на една жена,която избива комплексите си върху хората................а тя има мнооого комплекси,повявайте-но това ще ви разкажа друг път. Пожелавам успех на всички и поздравявам колегите,които все още могат да търпят Лоренсита.