Тони Бад ООД /img/frontend/nomap.png"

Тони Бад ООД

Здравейте, ще кандидатствам във фирмата на длъжност МЛДШИ ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР. Моля за повече информация за фирмата.
Коректни ли са към работниците?
Плащат ли навреме заплатите?
Как седи въпроса с отпуските?
Общо взето всичко за фирмата.Заслужава ли си човек да работи там?

Щом вече и клиентите негодуват от това, което виждат явно чашата е готова да прелее.
Единственото нещо, което не можах да разбера за времето, прекарано във фирмата е как и защо качествени хора си губят времето да работят там за дълго време  и търпят такива унижения?

Ние от Реал сме клиенти от доста време на тази фирма и вече трудно издържаме на ужасното отношение.Да не говорим за горкия персонал-подложени са на адски тормоз и е много грозно всеки път това да се вижда от клиентите.На всеки месец-два,ни посрещат нови хора на рецепция,постоянно се сменя персонала,защото няма как да издържи там.То там за всичко трябва да искаш разрешение,като че ли си малко дете,да не говорим за обслужването-вечно сърдити и стреснати хора,но ги разбирам и аз да работех за такава фирма...............и аз щях да полудея.Едно не мога да разбера-уж фирмата е на Ангелов и той е управител..................а жена му командва,ама яко и служителите и него,щом си личи  от далече.
Много неприятна обстановка-за работещите там.......................направо незнам как издържат!!!!!!!!!!!!

Това е една фирма която внася интересни и качествени стоки,но за сажаление да се работи с тях е един малък ад.Персонала колкото и да иска да си свърши работата както трябва все не успява,за сажаление собствениците го спъват.Шефовете са хора които нямат доверие за нищо на назначения персонал и за всяко нещо трябва да се пита първо тях никои няма право да взема самостоятелно решение.Недай си боже да си направил плащане по банка и да трябва да си вземеш стоката чакаш потвърждение,че си направил плащането поне седмица и по никакв начин неможеш да убедеш че е така докато шефката не каже ок.А пък да влезеш в офиса те разследват като престъпник докато разберат за каквео си дошъл.Много некоректна фирма и там май погресират само нахалните

Здравейте на всички!
Имах щастието да напусна тази фирма преди няколко месеца и не мога да ви опиша, колко съжалявам,че не го напрвих веднага.Там наистина трябва да си "освидетелстван" мазохист, за да останеш на работа.Отношението е .....................нямам думи да го изразя.Всичко започва като в приказка и само след най-много месец,разбираш за каква измама става въпрос.Длъжността,за която се кандидатства е мираж,защото става ясно,че трябва да вършиш всичко,да носиш отговорност за всичко,да ти бавят плащането с 10 дни най-малко и да те изкарат най-некадърния служител,най-малоумния човек на света,като всекидневно те обиждат поне 5 пъти.Трябва да искаш разрешение за абсолютно всичко /дори и за тоалетната,освен ако не я почистваш/.Невероятно деспотично място,прикриващо доста дейности и ужасни управители.Не се лъжете да кандидатсвате,въпреки добрата заплата в обявата,освен ако не целите да станете "подлога" на една жена пълна с комплекси и умирате от желание да си ги изкарва върху вас.
Мога много да пиша,но знам че истината няма да се побликува и ще бъде изтрита,за това просто ви съветвам,както и Щастливката е написала-четете написаното по-долу,то не е просто ей така измислено,а е изповед на хора,които са страдали и са се отървали от мъките си.Всичко е вярно,а има още много мнения,които видяха бял свят само ден-два и после изчезнаха.
Това е от мен! Успех на всички заблудени души,решили да се пробват .

Здравей,''Питаща''.Работното време за всички,не само за офис-асистента е от 8.30 до 17.30ч.Работи се и 2 съботи в месеца-от 15 май до 15 октомври.Освен офис-асистент,се приготви да бъдеш и какво ли още не. Ако дойдеш по-рано на работа,или си тръгнеш в 18.00 ч.,никой няма да забележи-но ако закъснееш и не е разпишеш навреме в присъствената книгата-веднага се отбелязва.Проготви си мноооооого здрави нерви-ще ти трябват ако си решила да се подложиш на нечовешкото изпитание-''служител в Тони Бад''.
Ако друго те интересува-питай,аз скоро ще се махам от там-че не се търпи вече.

Здр.,искам да ви попитам какво е работното време на офис асистента .Предварително ви благодаря

Здравейте мили хора,които се интересувате дали фирма ТБ е подходяща работа за вас. Аз работих 10 месеца там като офис-асистент / длъжността,която ви интересува/ и повече не можах да издържа на тормоза и унизителното отношение към мен и напуснах.Бившите колеги и колежки,особено офис-аситентките /или''секретарка за рецепция''/ се задържаха там не повече от 4-5 месеца. Аз бях т.н ''заслужил герой''-цели 10 месеца работа там. Няма да се впускам в мелодраматични излияния за ежеднежието в тази фирма............. а само ще кажа,че за тези 10 месеца ''стаж''-напуснаха 13 души пред очите ми. Вие сами преценете дали това е нормално и дали ви се подлага на такова страдание-защото единственото,което ще получите е точно това.
Сега съм повече от щастлива-от момента,в който затворих вратата зад гърба си.......сякаш се озовах в РАЯ. Вече спя спокойно,имам чудесна нова работа и не се налага да гледам злобни физиономии по цял ден,които вместо да си гледат работата-се чудят само как да те обидят повече.Това е накратко за Тони Бад-там властва една жена с хиляди комплекси-ако искате да ги стовари върху вас...........то тогава пробвайте се като служители.
При всички случаи ви пожелавам от сърце УСПЕХ-ще ви е нужен.

Аз получих днес мейл,поканен съм да попълня анкетна карта,ако може някой да даде съвет,защото мисля утре да ходя.Благодаря предварително.

Здравейте всички! Искам да кандидатствам в Тони бад като офис асистент. Моля, разкажете ми повече - например защо напусна предишния. Аз вече съм се парила, като си смених работата без предварително проучване. Предварително благодаря на всички!