Ромпетрол България АД /img/frontend/nomap.png"

Ромпетрол България АД

Относно възмущението на klient в поста м.Март 2012.
Бензиностанциите не са места за обменяане на евро, долари или каквато и да е валута. Това, че служетел/ка са сменили при неудобен за клиента курс валута е лично тяхна отговорност и не влиза в задълженията им да го правят. Дали това ще се получи във веригата на Ромпетрол или друга такава - въпроса е на отзивчивост или услуга. Аз лично съм бил питан дали имам левове да си платя пътувайки с транзитни номера. Ако клиентът има карта, макар и с валута - тя лесно би могла да е ползва т.к. трансформирането в лева става автоматично. Не смятам, че описания случай от "klient" е практика, а е по-скоро прецедент. В края на краищата всеки когато тръгва на път е длъжен да има средства за покриване на разходите - нали?!

Действията на двете касиерки са в грубо нарушение с разпоредбите отнасящи се за съотвеният обект. Поради тази причина аз ще взема необходимите мерки и те ще бъдат дисциплинарно наказани. Благодаря ви за своевременните отзиви. Мнението на нашите клиенти е важно за нас. На входа на всяка една бензиностанция има стикер с тел. номер, на който при проблем от каквото и да е естество може да се свържете с нас.
На бензиностанцията на АМ Тракия 132 км можете спокойно да консумирате кафе.
Дилър Стара Загора

Фирмата не отива на добре. Вчера има съкращения, като махна всички хора на изпитателен срок, както и по-стари служители. Малко е малоумно да назначаваш хора и да ги съкращаваш след 2 месеца, въпреки че си вършеха добре работата. Естествено съкратиха тези на изпитателен срок, за да не плащат компенсация. Имаше случаи където назначиха и хора и ден преди да почнат работа им казаха, да не идват. Е това е гадно, напуснал си старата работа и ти забиват нож в гърба. Наистина е криза и прочие, но нещо генерално не работи в тази фирма.

Заплащането трябва да е адекватно на положения труд! Докато Ромпетрол беше работодател това беше така. Именно за това казва, че дилърския модел не е за предпочитане. За мен е важно да съм доволна от работата си разбира се, за да я върша с желание.  Колкото до джиповете, ако искат и по два да си купят, стига това да не е за моя сметка.
Хайде със здраве!

Петрова - защо работникът трябва да е доволен от работата - нали все пак той трябва да си върши работата , нали за това му се плаща - или според теб не е така ?
А това че няма ленти , консумативи и са ви намалили заплатите значи че дилърът ще купува скоро ДЖИП сигурно - нали парите влизат в неговият джоб.
А и каква му е далаверата да ви дава голями заплати - сега работници колкото искаш.

Работата е хубава, не е чак толкоз тежка, но откакто бензиностанцията е дилърска условията леко се влошиха: заплатата е по-ниска, няма бонус, често свършваат консумативите - ленти, ролки, почистващите материали и т.н. Иначе дилъра не е лош, опитва се човека да направи нещо, ама още трябва да се напъне. Когато персоналът е доволен и клиентите ще бъдат обслужвани качествено.

Ами писехте за работниците , писахте и за управители на обекти ,също и за ръководството - сега напишете нещо и за ДИЛЪРИТЕ.
Щото вече джипове и къщи се купуват а ?

Възмутена съм от държанието на работничката Димитрина на 20 .05.2011 год.На касата на бензиностанцията беше русо момиче,което ни обслужи много любезно и учтиво.Това същото момиче се обърна към колежката си Димитрина ако може да направи кафе,което си бяхме поръчали .Тя категорично отказа.А отговорът и беше да чакат.Това не е държание на един  служител на тази хубава бензиностанция.Моля ви уважаеми управители обърнете внимание на персонала си ,ако желаете името на бензиностанцията да е на същото ниво.

Хора,поработете малко в ПЕТРОЛ да видим после какво ще ви е мнението за РОМПЕТРОЛ!
Пълно щастие няма и недоволни винаги ще има,на който не му харесва да си ходи да напусне,толкова е просто!

Николай Николов , който е участвал в тази сцена, както и в много други беше назначен понеже съпругата му работеше в Министерството на транспорта и той в началото стана шеф на транспорта в Ромпетрол.
Той все още работи във фирмата , но няма ресор и се чудят какво място да му измислят , както и да е щеф от по-висока линия, че да се оправдае заплатата която получава. Сега има задачи в първичната логистика но не е бил забелязван да нърши нещо подобно.
На хората които пишат за работата на бензиностанциите ще им кажа - Вие не изкарвате заплатите на шефовете си. Бензиностанциите не носят печалби и ще се дадат на дилъри. Персоналът ще бъде съкратен или пренает от дилъра.
На всички пожелавам късмет за намиране на по-добра работа.