Спорт-Депо АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12

Спорт-Депо АД

Здравейте,искам да задам няколко въпроса на всички негативно коментиращи.
Вие осъзнавате ли за какво се оплаквате? Че са ви заболяли краката да стоите прави? Че са ви карали да продавате? А по принцип какво очаквате да правите като започнете работа в магазин?
Оплаквате се, че не са ви уведомили,че не сте избрани,а вие предупреждавате ли, когато не отидете на интервю?
Относно парите,след като са ви казали заплащане, защо започвате като не ви допада?
Хора,започвате РАБОТА за да РАБОТИТЕ. Никъде няма да ви дават по 1000лв за да си стоите на приказка с колегите колкото да се запише присъствие.
Не съм служител, но проверявам коментарите за приятел,и това което чета е супер незряло. Започнете да мислите по-реално над нещата. Влезте в реалността.

НИКОГА ПОВЕЧЕ ТАМ !!!
Нещата стоят така:
1.Работи се по 10 часа с 40 мин почивка и две малки почивки по 10мин.
2.Заплатата е 500 лв. и 60 лева под ваучери за храна.
3.Постоянно ти се правят забележки от хора работещи в офиса на фирмата които си нямат ни най-малка представа за процеса на работа .
4.Таргет има ,но няма как да го достигнете ,а и да го стигнете веднъж за 5 год. той е 30 лева .
5.За последните 3 месеца персонала се смени напълно като останаха 2-3 стари продавачи от 35 човека.
6.Най-хубавото,е че не може да сядате ,камоли да се подпрете някъде за 2 мин(гвардейска стража)
7.Не може да разговаряте по между си дори да сте само продавачи в магазина.
Като заключение ще кажа ,че ако ви се работи много и смятате че 500 лева са парите за които сте мечтали ,ТОВА Е ВАШЕТО МЯСТО!!!

Здравейте,искам да изкажа разочарованието си от тази фирма.Управителката беше много позитивна спрямо мен,беше 99% сигурна ,че аз съм техния човек(като въпреки ниското заплащане аз се съгласих - 600лв,тъй като атмосферата ми се стори приятна)Изпратиха ме с усмивка и казаха Ще ти се обадим при всички положения,ние много те харесваме.Много лицемерно,нали.Вие си направете изводите за всичко останало,оставям изводите за Вас.Така и не получих обратна връзка ,това говори колко сериозни са.Успех с намирането на работа!

На интервюто ми каза, че са се спрели на мен, а след това чакай от умрял писмо.

здравейте,
като бивщ служител мога да кажа, че нещата са доста ок. Екипа, атмосферата и шефове са читави.Има промяна към по-добро. Динамичн и на моменти натоварено...Реших да работя по специалността си затова не съм там.
до г-н Анонимен .... човека гледа да ти е удобно като те пита къде живееш... Явно нищо не си разбрал защото толкова слушаш...такива като теб от екипа ги изритваме за максимум месец.
извода който си правя е, добре че такъв мрънкалясник с претенции не е почнал там да трови екипа + до колко сериозно ти трябва работа, че може да си позволиш да не отидеш на интервю? Явно си на семейна издръжка. къде ти е отговорността....нали се сещаш какво се повтаря във всичките ти кофти работодатели?! ТИ :)успех

като препоръка: бих отишъл и бих се проверил условията. макар че то в обявата са почнали да пишат и заплатите

1 точка

Разглеждам си аз обявите в jobs.bg докато пътувах в травамая. Видях обявата от sport depot и кандидатствах, защото имам интерес към подобни позиции. Видите ли, след точно 22 минути ми звъннаха да проведен кратко интервю по телефона. Хубаво:
Момчето беше заключило, че все още съм в Ловеч поради факта, че съм завършил гимназия там. Нищо че ясно е описано в автобиографията ми, че моментното ми местожитество е София. Както и да е.
Живея в Хиподрума, а той ме попита с какво ще стигам до работа, сякаш е негов проблем това?
Бях изключително изумен, като ми каза, че продавач-консултантите си търсели клиентите на магазина. Цитирам точно какво ми каза "Буквално най-нахално им предлагаш нашите стоки, да си ги купят", аз попитах дали това е обвързано с месечното ми възнаграждение. Той ме попита какво очаквам аз, казах 600 лв и ми каза: "Можем да го осигурим", което не е ясно казано: "Да, ние предлагаме тези пари"
Покани ме на интервю някъде зад Технополис в Младост 4. Разбира се не отидох, защото това интервю по телефона беше нелепо. Също така няколко пъти ме попита защо има толкова много шум около мен. Еми, пич, аз си имам и друг живот. Не стоя вкъщи, да чакам вие да ми се обадите за тъпото ви интервю.
Правете си изводите!

Който не харесва фирмата, нека напусне!
Много различни мнения има за тази верига....

1 точка

Не е нищо особено, има къде по-добри предложения !

За тези, които искат да почнат работа в Спорт Депо...
Лично аз не съм много доволен. Имам си аргументите, но предпочитам да ги запазя за себе си!

Няма да изказвам мнение, просто ще поставя оценки, вижте ги, обективен съм :)