АСБИС България ЕООД / ASBIS /img/frontend/nomap.png"

АСБИС България ЕООД / ASBIS

бях прочел едно изявление на един техен служител в един сайт за мнения за фирмата , но бързо беше изтрит, искам да ви го предложа и тук>
"Казвам се Емилия Ботева Ботева,
И искам да си призная, че съм виновна за всичко което се случва и ще се случва във фирма Асбис ЕООД, т.е и със служителите които са останали и все още не ми допадат и не ме харесват, и не ме поздравяват даже и след усната молба на управителя на фирмата, и със самото управление не само като HR, но и като всичко каквото мога да докопам като управление, то, не че останаха незавоювани сектори където не можах да оплета нещата, но винаги може и още и още, надявам се да ме разберете правилно – аз съм Велика.
Да, принудих, измислих и омазах доста служители за да се отърва от техните физиономии и присъствие. И да, сега аз поне дишам много много по добре, за другите не ме е грижа.
Красива съм и съм мазна и интригата и сърказма не са ми непознати.
Да, мениджърите са ни мъже, а един мъж всеки знае, поне една жена какво иска, нали!!!
Късмет на всички новодошли, очаквам ви!!!
А, възнаграждението ми всеки месец се увеличава геометрично нагоре, защото съм много ДОБРА, във всичко!"

Подозрението за умишлен фалит на фирмата в ползта на фирмата, собственост на един от мениджърите, може и да се окаже вярно. Друга логика за неадекватното им поведение няма. Това си е целенасочено и методично съсипване на бизнеса, граден успешно с години. За невярващите - справка на сайт http://www.brra.bg/ - справки физически лица.

Фирмата беше на изключително високо ниво в периода от създаването си до къмначалото на 2008г.Но безумното 'управление' и 'решения' на мениджърите през последната година и половина си казват думата - уволняване на стари и доказали се в годините кадри и издигане в длъжност на технически неграмотни хора,редуциране на заплатите, напрежение в колектива.Всички предпоставки за грандиозен финал са налице.Колко ли още ще се задържат на пазара ,преди да се самоунищожат и в чий ли интерес / вероятно на мениджърите/е целия този крах?!

Прав сте, колега. Това беше най-готината фирма с най-готините хора в нея. Аз и затова работех с тях. Ма всичко това вече е в миналото.

Преди бяха силни, но сега са сдухани всички там. Преди като влезех във фирмата, имаше усмивки, добро настроение. Сега е друго вече. Вижда се, че хората не са щастливи там.

Оценките ми са 0, понеже не съм наясно с подробностите там. Аз съм клиент, т.е. страничен наблюдател.

Некоректни и нелоялни работодатели,
Личното отношение на една HR подлуди всички с лудите си предложения за управление на една търговска фирма, която няма нужната квалификация и образование за нюх и усет, за успеха в една фирма. Евала на всички мениджъри който я послушаха. Дали ще останат дълго на пазара и как ще се работи в самата фирма - под стрес ?!?

Зле е работата ...

интересно ми е какви са условията за работа в Асбис.
До сега съм чула все хубави неща за тази компания.
Но възможно ли е наистина?

Are sega pa mnenie

mois