Даник ООД /img/frontend/nomap.png"

Даник ООД

Естествено че психоложката на фирмата е писала предното мнение.Фалшиви суперлативи,една завеса зад която се крие нещо страшно.Но затова и плащат 2000 лв заплата.Да прави точно тази фалшива реклама.Когато фактите говорят моля и психолозите да мълчат. Хората с идеи си отидоха отдавна оттук,а тези които идват предимно са мургавички,а ако случайно някой се излъже по нейните думи и започне тук,набързо се разочарова от хаоса,комунистическото мислене и бързо си хваща пътя,докъто не бъде омърсен и самия той от клоаката която е тук!

Има много хубави неща във фирмата!Дори не е нужно да отваряш широко очи за да ги видиш!Танчо Михайлов е безспорен авторитет,като човек и бизнесмен!Фирмата е динамична и стабилно стояща на фона на всеобщата криза!Да трудно е за мързеливите и негативните,които обичат някой да ги отглежда,но за хората които обичат да чувстват себе си и резултата от труда си,това е мястото където имат свободата и възможността да го реализират и получат!Тук е мястото,където ако мислиш и даваш нови идеи си уважаван и стимулиран,за съжаление тези хора сме малко и затова колеги не сте го усетили може би?!Опитайте, покажете,че сте от семейството "Даник" и ще промените начина си на мислене!

Не пишете глупости.Напишете нещо хубаво за тази фирма не може всичко да е толкова зле.Нищо хубаво ли няма в Даник ООД

От 1 година горе долу може и повече периодично се
пускат обяви за Системен администратор и ИТ специалист.
Искам да питам ако някой знае де ?
Назначавали ли изобщо такива или само си пускат обяви.

Ако всеки цени труда на колегите си,фирмата може и да потръгне. Вярно е че има и много неквалифициран персонал,но ако има кой да ги обучи,може и да излезе нещо от тях. Вярно е и че има много хора,които не знаят защо са в тази фирма,но не тук е мястото да се коментира това. Не забравяйте че има и такива хора,които все още работят и бутат фирмата напред,въпреки всички трудности.

А,и още нещо,моля ви,пишете на кирилица,все още сме българи,нали.
Весели празници на всички бивши и настоящи служители!

красноречиво

а да не говорим за условията на труд шумът е над всякакви норми,а отровите дето се дишат причиняват големи невъзвратими вреди,най-вече прахът от млянките и изпаренията при топенето да не говорим какви рушвети дават на комисиите по усл на труда да си мълчат.Плачат за ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА тези изроди

tovae mnogo viarno kogato te usetiat 4e moje6 i razbira6 niakoi raboti pove4e ot tiah zapo4vat da te unijavat i da te tap4at niama6 nikakva perspektiva za ne6to pove4e

имаш право, най лошото в тази фирма е да си умен и кадърен щото това накърнява достойнството на НЕКАДАРНИТЕ И НЕБЛАГОДАРНИТЕ ти началници над теб и още по - прав си за това че единственото им средство за да са над теб е интригата -разделяй и владей
нали виждаш какво става - колко кадарни хора си отидоха и още продалжават да си отиват останаха малко свестни и много утайка
мисля че и други ще ме подкрепат

ВМССТО ДА СЕ ПЛЮЕТЕ И ЗАЯЖДАТЕ ТОЛКОВА ДРЕБНАВО СЕ ОБИДЕНЕТЕ ЗА ДА ПОСТИГНЕТЕ ВАЖНОТО ЗА ВАС КАТО НАПРИМЕР ПО ВИСОКИ ЗАПЛАТИ ,УВАЖЕНИЕ ПО-ДОБРИ УСЛОВИЯ НА ТРУД