Даник ООД /img/frontend/nomap.png"

Даник ООД

хареса ми последното ,голяма истина има ,кадърните нямат прогрес ,те са трън в очите на некударницитезащо ли ами могат да заемат тяхното място ,и от там идват всички проблеми от хора неуверени в своите възможности ,колко хора ставащи на работа напуснаха ,замислете се защо

Мили хора,защо всеки от Вас не си гледа своята работа,ами винаги гледа в чинийката на съседа,колегата или приятеля си.Първо попитайте себе си - що за работник или служител съм аз, имам ли необходимите качества или квалификация,ако аз съм на мястото на другият -как бих постъпил? Много е лесно да съдиш и даваш оценки,но много боли ,когато теб те оценяват.Толкова са малко кадърните хора,но толкова е лесно да ги смачкаш ,специалисти за това ,колкото искаш.Започвам да си мисля,че някой явно не може да си намери работа и се чуди какви мръсотии може да направи и на кого.Страшно е да си без работа,но когато я намериш лесно е да я плюеш.

Ех тази Перуника,толкова лъже,чак не я е срам. Лесно е човек да забележи че 80% от хората в тази фирма са изпъдени в неплатен отпуск.Фирмата загива бавно но славно.Колкото и да се мъчат да и правят фалшива реклама няма да мине номера,хората виждат и чуват.

Здравейте!Също ще използвам обръщението "Вие",макар добре да се познаваме!Жалко за негативизма и крайните емоции,които не можете да преодолеете,т.к сте интелигентен и образован човек!Желая и искрено се надявам да откриете доброто в себе си,лично моето отношение към Вас е позитивно !Фирмата е страхотна,колектива също,всеки си стои стабилно на мястото,мисля че разумното е да си помагаме и работим заедно,а не да изсипваме злоба по между си!Позитивната мисъл е градивна,негативното послание се връща с двойна сила към този,който го отпраща!Говорили сме ги тези неща!Поздрави!Перуника Янкова

Здравейте Перуника Янкова /Ръководител отдел"Човешки ресурси"/.Много хубави думи използвате и се опитвате да се представите в много дабра светлина, ноооо знаите хората не са толкова прости , за колкото ги мислите.Ако позволите, ще Ви задам няколко въпроса:
1. Защо Ви треперят ръцете?
2. Защо Ви трепери гласа , когато Ви поставят на мястото Ви?
3. Зашо с такава лекота давате оценка за хората , след среща, която е не повече от две минути ,и която се е провела в движение.
За каква се мислите и какво си мислите , че правите.Не си играите със съдбите на хората.Внимавайте, защото има една много вярна българска поговорка:
Бог забавя,но не забравя.
Успех в кариерата Ви във фирма "Даник" ООД, но знайте,че рано или късно Танчо Михайлов ще прогледне.

Здравейте Колеги!Веднага отговарям на въпроса Ви!Целта на провежданите интервюта е проучване на Вашата професионална компетентност и мотивация за развитие във фирма "Даник"ООД.Интервютата ще бъдат проведени във всички звена и отдели и ще станат практика във фирмата.Радвам се,че форума може да бъде място и за конструктивен диалог!Поздрави!Перуника Янкова

Здравейте Колеги и Вие настоящи и бъдещи кандидати за работните позиции във фирма "Даник"ООД!В качеството си на ръководител отдел "Човешки ресурси",Ви благодаря за интереса към фирмата и дейността на отдел "Човешки ресурси" и Ви предоставям официална информация с цел да внеса прозрачност по отношение на осъществените подбори във фирмата.За период от 5 месеца са назначени следните специалисти: Технически директор - доц.Андрей Андреев, Конструктори - Татяна Тилчарова,Мирослав Митев,Краси Димов - специалист "Маркетинг и реклама",Стефан Буюклиев - специалист "Продажби",Марин Маринов - ръководител отдел "Логистика", Олег Чиликов - ръководител звено "Нестандартно оборудване", - Христина Дюлгерова - касиер счетоводител,Минчо Минчев - ръководител проект,Добромир Карабаджаков - ръководител отдел "Управление на качеството"!Всички назначени Колеги са преминали успешно през процедура на специализиализиран подбор на фирма "Даник",състояща се от предварителен подбор по документи,интервю с експерти на фирмата за професионална пригодност,батерия от психологически тестове и диагностично интервю за изследване на мотивация. По отношение на другите ни подбори към момента те реално се осъществяват,но кандидатурите са в процес на подбор!Критериите ни са Високи,т.к фирмата е динамично развиваща се и хората,които подбираме желаем да са както добре професионално подготвени,така и да притежават иновативно мислене!За всички подали документи във фирма "Даник",шанс за работа винаги съществува,т.к Вашите CV-та се съхраняват при нас като база данни и при оценка от наша страна,че кандидатурата Ви е конкурентно способна ние ще осъществим връзка с Вас!Желая успех на всички!Благодаря за обратната връзка!За въпроси касаещи работата на Отдел"Човешки ресурси",можете да да задавате въпроси на тел: 0888443481 - Перуника Янкова

ФФФФФииииииииууууууу, бандата!!! какво става тука?
не съм мислил никога да се "вклячвам", ама 'що пък не?
сега сигурно всички разбрахте кой съм - както и да е...
фирмата е яка. много. има си някои проблеми...кой, кое, къде няма ?!?!
ако спрем да проклинаме вечно кармата си, ако дори не се настроим супер позитивно, а просто се опитаме да намерим себе си, нещата ще са много по-добри. те, не са и чак толкова лоши (или ако са лоши, то са точно толкова лоши - колкото сами си ги правим). като казвам да намерим себе си, нямам предвид да се затворим в себе си, да се наведем още малко (то и без това БГ е много наведена държава, защото повечето мъже са пу...и, а повечето жени не са - за жалост, разбира се), а по-скоро да се самооценим дълбоко. когато разберем къде сме най-добри - там да натиснем мощно. или ще успеем тук, или ще се подковем, за да успеем утре някъде другаде. аз...ще успея тука. оптимизма ми е заразителен. надявам се го "лепнах" и на други. успех !!! (това е мръсна дума в БГ, но го желая на всеки - ще ни помогне да сме по-малко наведени).

Това е първият и последният пост от мен (освен ако някой не злоупотреби). Навътре съм в проблемите на фирмата, а такива има всяка организация, в това за което се бори и в нейните "games". Прекалено дълго (като усилия и желание) защитавах интересите на фирмата, за да тръгна сега срещу нея. Това няма да стане НИКОГА. Не всичко е негативно, в "Даник" има много положителни страни, които са много повече от отрицателните. В нея работят хора, които са добри специалисти и обичат работата си. Обратната връзка, е, че мързелът, е в основата на всичко, некадърността е следствие от него, а непрофесионализмът е следствие от първите две. Това се отнася за някой. Така че спрете, да се занимавате с глупости и интриги, а гледайте да изпълнявате задълженията и отговорностите си, защото вие трябва да сте и сте като едно голямо семейство! Обичам ви, бъдете здрави!!!

Най- големите професионалисти на фирмата са счетоводителите и личен състав. Има ли някой, който е разочарован от заплатата си? Те дори няма да назначат технически секретар на психоложката, защото мястото е запазено..