Даник ООД /img/frontend/nomap.png"

Даник ООД

Радвам се , че във фирмата най после се появи един наистина кадърен мъж / имного готин при това/. Става въпрос за инж.Румен Пеев. Дано има куража да се пребори със всичките некъдърни кариеристи край себе си. Желая му успех!!!!!!!!

Първо:искам да питам господа управниците,защо дават на работниците 40 лв. във формата на купони,след като от евро фондовете са отпуснали по 70 лв. за храна на фирми над 200 човека?
Второ:защо удържате от брутните заплати осигуровките веднъж и преди да ги преведете в картите удържате от останалата сума ВТОРИ път?т.е удържате усигуровките два пъти!
В правото на това му казват КРАЖБА!работниците няма да ви държат сметка,защото нямат такива правомощия,но рано или късно,такава ще ви бъде потърсена.
Трето:защо човека,който прави подбора на персонала във фирмата,си няма и най-малка представа какво работят работниците?-нея
един човек ще започва работа в икономическа полиция и може да си затвори очите ако е без нея,затова успех:)

Уважаеми г-н Михайлов,
Ако вие имате климатик и ви е хладно през лятото, то вашите
работници не разполагат с такова удобство и са принудени да работят на свръх високи температури ( 43+).
Това е нечовешко и най-учтиво ви съветваме да направите нещо по въпроса!
Знае ли Инспекция по труда за редовните курсове на линейките до вашето предприятие?
Или да я уведомим???

Така наречената психоложка си няма и наи-малко представа за елементарни изисквания за провеждането на интервю.И не зная,като психоложка каде е прочела в психологията,че самочуствието се гради на собственната си оценка.Ако е такав специалист за каквато се представя защо ли не се занимава по специалноста си,да се развива като психолог?Само един савет,че когато се провежда интервю,то трябва да е придружено от активно слушане,ако ви говори нещо този термин госпожу психолог.

Искам да попитам,но кого незная!От какво бе хора си мислите,че са ни силичките?Не виждате ли,че шепа хора карат толкова много машини,а всяка една машина е толкова усилена,че все едно са две.До кога мислите,че ще изкараме?Когато ни наехте на работа не ни казахте,че ни наемате за кратко време.Защото,ако не е така,ще помислите поне малко за нас.Всеки един от вас,ако влезе в производството-не би издържал и повече от 2 часа.За нас не мислите,но помислете за това.Това не е работа,това е робство.

Защо се оплаквате от фирмата.Всичко е на ниво.Работниците са кът,а работа има много.Заплащането няма значение-та нали останалите във фирмата поеха работата на тези, които решиха или ги накараха така да решат- да си тръгнат.Това се казва купон,това е СВЕТОВНАТА КРИЗА.Бъдете здрави,само това ни остава-колеги.

Ot kakto po4nah rabota v taq firma,razbrah 4e majete sa po golemi klukarki ot jenite,stava vapros za nqkoi obshti ot robotite.Nestiga 4e sa klukarki,intriganti ami gi marzi i da gledat.Takova neshto nikoga ne bqh vjdala prez jivota si.Sramota.A otnosno za tova koeto stava vav firmata,gospodin mihailov sigorno haber si nqma.Tuka trqbva da si nai golqmiq kloun za da si zapazish rabotnoto mqsto.

Искам да ви кажа мили хора, че работя от четери месеца във тази фирма и имам чувството че съм главна героиня във филм на ужасите.От толкова време изпитвам на плещите си твърдата ръка на закона-които гласи следното-ПО СИЛНИЯТ ИЗЯЖДА ПО СЛАБИЯТ. Затова ако имате потенциал, амбиции,други възможности МОЛЯ ВИ потърсете реализация някъде другаде .В тази ф-ма ако нямате връзки никога няма да ви се даде шанс за развитие .Хора които нямат никакъв ризон ще се опитват да Ви смачкат ,унищожат и ако сте търпеливи колкото мен след няколко месеца работа ще съжалявате че изобщо сте работила за даник оод.Ситоацията в която живота ме поставя ме принуждава да търпя всичко това заради двата свободни дни които имам след двата работни.Надявам се това изпитание за мен да приключи много скоро.Да се гмурна отново във свои води да общувам с умни хора от които да мога да се уча .Хора които имат личен живот и се занимават с готини неща не с ъс клюки и интриги.Силно вярвам че ще работя с хора с които ще намеря общ език,за в бъдище.Пожелавам го и на всички вас ,тези които сте намерили себе си в тази история .УСПЕХ ДОРИ НА ВСИЧКИ ВАС КОИТО МИ ПОСТАВЯТЕ ИЗКУСТВЕНИ БАРИЕРИ!!!

Kolegi, interesuvam se ot rabota v commpaniiata Vi. Moje li niakoi da spodeli za uslovia i zaplati

zdraveite vsi4ki. iskam da kaja samo 4e rabotata vav firma Danik e super i ne bih iskala da rabotq drugo.Az sam tam ve4e treta godina i ne moga da kaja losho za firmata,a shto se otnasq za na4alnicite te sa si super.Ako 4ovek si varshi savestno rabotata nqma ot kakvo da se oplakva .Ne si mislete 4e v drugite predpriqtiq e po dobre Za vsi4ki koito se oplakvat ot shefovete ni neka si hodqt nikoi ne gi zadarja .Za Perunika moga da kaja 4e ne e nito grozna nito tolkova losha ,kolkoto q opisvat vsi4ki E haide stiga tolkova ot men kasmet na vsi4ki i ne se mislete za mnogo veliki