ГАБРОВСКИ ООД /img/frontend/nomap.png"

ГАБРОВСКИ ООД

Работата е много зле - някой много сериозно се мъчи да вдигне акцийте на фирмата и на роботодателите, но без успех!!! Вече всички знаем, че нещата не са добре, а и това голямо текучество и ниски заплати и все по урязани и урязани .............що така бе миме?

Аз като бивсх служител считам че фирмата се отнася добре с хората си - бивсхи или настоящи ! е, понякога има и по ниски заплати но пак то и оборот няма нали се сещате! - А тапаци такива дето плюете - гадно ли ви беше като взимахме по 1500 - 2500лв когато имаше много работа по коледното?
Плюите колкото искате - !!!!!!!!!!!!! само правите ф-та по известна!

За Фирма Габровски - какво да ви кага! Фирмата е ок! не е по немски образец но доста години работик там и пред мен тйа израстна и стана доста известна.
Минахме с тях през доста етапи на развитие - от разтоварването на камиончета с ЕГЛО в магазина с мебели до разтоварване в складовата база тирове и контейнери.
 Просто хората РАБОТЯТ ! И се РАЗВИВАТ ! - Да му мислят тези които само плюят и пръскат ПОМИИ наляво и надясно - хванете се и бачкайте - !!! Пробвайте да създадете нещо подобно да видите никак не е лесно! -
 Поздрави на всички мои бивши колеги от битовката!

Преди време бях на интерв, имаше доста кандидати преди и след мен. Хората които ме интервюираха ми направиха добро впечетление. Определено не са " лаладжии " и знаят какво търсят. По някой много дребни неща разбрах че фирмата има стратегия. Доколкото разбрах и заплащането никак не е зле - няма да казвам но  колкото си изработиш - работната седмиза е 5 дни . Тоест ако си добър ще получаваш добра заплата - нещата зависят от теб. Пожелавам на всеки да пробва там. тогава ще се убедите че апетитните места в БГ не са изчезнали. Успех на всички които търсят по добро място за своята реализация

Моето мнение за фирма Габровски е, че фирмата е ОК. Работих за кратко но за времето през което работих не съм усетил и видял нищо лошо. Това че не можах да се справя със работата която ми беше поставена не е предпоставка да плюя фирмата. Да верно е че не сам получавал висока заплата но не можех и да се справям с работата. Знаете ли прочетох в този сайт много неща за фирма габровски - но през тези месеци в които работих не можах да се сблъскам с неща които са написани в този сайт от други хора. Това е чисто българска черта. Само да плюят зад гърба хората.-

Всичко хубаво, което е написано е от роднини или собственици
останалото е много ВЯРНО. Това е РЕАЛНОСТТА
УВАЖАЕМИ СОБСТВЕНИЦИ ОГЛЕДАЙТЕ СЕ!!!

Мога само да кажа, че споделеното от Калоян, през 08.2008 г. ,е написано от настоящ служител на фирмата, който има бойна задача да подобри имиждът й.

изключително кофти-голяма грешка е да напуснеш работата си каквато и да била тя и да започнещ в габровски оод.
обещатия - големи
заплащане - изключително ниско и най вече няма нищо общо с това което са ти казали.
отношение - делят хората на любимци и не любимци
професионализам - няма татък, никакво бъдеще за развитие, без переспективи, семейна фирам, окупирана със семейни двойки даже и тройки.дипломацията липсва но простотията е на ниво, даже в изобилие.

Само няколко неща мога да кажа:
-Странно отношение към клиентите
-Лошо отношение към служителите на всички нива
-Малка фирма с ограничен потенциал за развитие
Това е като бивш служител не мога да бъда по-рязък.

мале, леле този последния сигурно е роднина-какво ти заплащане бе, тук никой не плаща, приятел ми работи там, кво да ви кажа, ужас, без никакво обяснение, парите се дават в пликове и никой нещо не знае за какво и колко е взел и постоянно резни главата-яко намаляне на заплатите, яко без обяснение и там си един прос тбачкер и нищо друто, без развитие.