ИРЕЛИ ООД /img/frontend/nomap.png"

ИРЕЛИ ООД

1 точка от 10 мнения

Жалко работех от 1992 година до 2020 година и ме съкратиха 2 години преди пенсиониране със 3 банки и най вече съм сама тоест вдовица просто съм съкрушена взимам 400 лева от борсата и съм ужасена нямам думи повече...

В тази фирма на почит са некадърниците.работиш много но за пари не трябва да питаш защото излиза че си много устат.Пълна мизерия.Никой не го интересува за работника,по ниско стоящ е от кучетата в двора.Всеки празник в който се почива задължително се отработва.Навикват хората викат им некадърници и т .н.Отпуска няма само срещу много разправии и кавги.Когато ти трябва не ти дават ,но когато на тях им скимне те гонят в отпуск без значение че ти не искаш точно в този момент.ако не ставате за нищо и никъде не ви искат моля заповядайте на работа в Ирели там ще ви вземат с удоволствие,а също и ако сте подлизурковци или пък мързели.Когато стане някоя злополука виновен е пак работника къде бил гледал.А бе с две думи нямам думи най скапаната фирма в града

НАИ СКАПАНАТА ФИРМА КАДЕТО СЪМ РАБОТИЛ .

По петобалната система мисля , че показах всичко.Фирмата на Връзкарите протежетата и полизурковците на некадърниците, ама най-най-най - некадърните.То бригадири, то началници, то администрация а бе то всички.Само хората в производството горките работят и си мълчат,каквото им дадат това.Не идвайте да работите на това място.Елате ако сте роднини или протежета на шефовете и ако сте много некадърни и никъде не са ви взели.

фирма вървяща към разпадане,заплащането е на време,но заплатите са малко над минималната-плащаш сметките и пляскаш с ръце, привилегии няма началници и бригадири стават хора който за нищо не стават,но имат наглоста да обиждат, топят и обвиняват-хората които изкарват и техните заплати, нямаш право на мнение, няма баня мизерни тоалетни миеш си краката с бутилки, ако не ставаш за нищо със сигурност ще те те вземат на работа изнервен персонал-масово напускане.свободно време-не си и помисляй даже!зимата-студ голям, лятото-жега малко по-топличко отвън. счупени машини, прашно нищо не работи както трябва. работна среда няма винаги си на ръба, подържа се напрежението, става злополуки. АКО СИ ОТЧАЯН ОТИДИ В ИРЕЛИ-ТАМ Е ДЪНОТО.ЦЕЛИЯТ ГРАД Е СМОТАН.

заплащането се движи малко над минималното,за определен крьг от хора близо до средното. За уважение изобщо не може да се говори. Привилегии няма никакви, няма столова, няма баня, сьблекалнята е плачевно състояние, няма режиини, работни дрехи и коледна заплата не са давани никога. Фирмена сигурност има- просто няма кьде по-долу да се падне. Потенциал за развитие-колкото да достигнеш минималната заплата на общ-работник в строителството. Местоположението е горе-долу добро но автобусна спирка има на километьр. За колегите кои откьдето е изпаднал и за момента не намира друго е тук, цари некьдьрност бездарие. Работната среда е напрегната,изпьлнена с кавги и напрежение и хаос. При доста честите трудови злопулуки, осигуряването е на минималната заплата, няма застраховки, така че ако се случи лошото-оправяите се сам.

Заплащане за жени от 260 до 400 лева, а за мъже до 520. Отработват се национални празници без допълнително възнаграждение. Отпуски се дават по 5 дни на сезон и то, ако се вредиш. Прашно, мръсно, шумно....Лятото температурата в цеховете достига 38, 40 градуса, а зимата - разликата вътре ,вън е малка. Началниците са подбирани с конкурс /от глупав по-глупав/. Ако ви се участва в конкурса-ЗАПОВЯДАЙТЕ при нас!

заплаща се на време но не стигат за нищо.пълна подигравка. привилегии само за някои.мръсна работна среда

Заплащането е общо приетото за града, т.е. нито висо, нито ниско,
за уважение и дума не може да става, привилегиите са никакави,работим на 9 часов работен ден без почивки,а ако успеем да откраднем по някоя минутка за по еда цигара - то задължително цигарата я пушиш на три пъти, отпуските са мечта, защото излизаш в отпуск с хиляди уговорки и увещания личният ти телефон да е включен "ако се наложи",болнични не можем да ползваме, а ако се разболееш - отработваш си го.За развитие -Боже....Наскоро си дадох сметка , че това е фирмата на нереализиралите се хора, т.е. който не меже и не е успял другаде, те тука го държат, та даже и му плащат.Без да обиждам,колеги и непозната
дума тук или по точно не пасва на хората, които "работят" тук, е има съвсем малки изключения разбира се.Абе ако не можете да се класирате другаде елате тук, ще ви вземат и ще ви плащат, не много добре но нещо.

Работата си я бива, заплатите се плащат в обещания размер и навреме, колегите са готини, свободното време си е мое. Фирмата работи само за износ. Непрекъснато се полагат усилия за подобряване работната среда и обезопасяване на труда.