НЕТ 1 ЕООД / Net 1 EOOD /img/frontend/nomap.png"

НЕТ 1 ЕООД / Net 1 EOOD

za tvoe svedenie 6ut takuv Net 1 imat pokritie v cqla sofia no ne e aktivirana samata mreja poradi lipsata na hora ! a hora mogat da se naema bez problemi i tezi 50 miliona evro ne vlizat kum zaplatite na horata v tazi firma razbira4ooooo ! no za da se naemat o6te hora osven tezi koito sa nazna4eni za raionite sled priklu4vane na rabotata te trqbva da budat uvolneni poneje firmata nqma da ima ve4e nujda ot tqh ! taka 4e nikoi ne te kara da 4aka6 ti si go re6ava6! i 6te vidite 4e do kraq na godinata NET 1 6te q znae cqla sofiq ! i btw do sega ne sum 4uval firma koqto za 5 meseca e vurzala kum 2000 abonata palq4o !

pich tova e firma s investiciq ot 50 miliona i za tvoe svedenie za 3 meseca net1 okabeli cqla sofiq sus sobstvena optika takache si trai

Tazi firma e internet dostav4ik, no niama nikakvo pokritie.Zakakvo sa tia bilbordove s reklama, kato sa niakolko bloka.Ina4e golemi obestania, 4e skoro ste izgradiat mrezata.Az estestvenno niama tiah da 4akam, no me izdrazni tova tikane na listovki i bro6uri v Mladost i Druzba.Abe kato predlaga6, gledai kakvo e to.Hodih, pitah po centrovete im - otgovora be6e obadete se na kol centara, dobre ama be6e hubavo niakoi da vdigne telefona i da otgovori na obazdaneto mi. Drugia pat mi kazaha, 4e sled mesec i polovina steli da mi se obadiat, da si dam telefona, zastoto togava steli da imat pokritie. Tova kakb vi se struva da 4aka6 mesec i polovina, siaka6 samo te sa. Tova se e slu4valo na mnogo drugi moi priateli ot Mladost i kolegi ot Druzba- tam rabotia.Vinagi nesto se predlaga kato super produkt,a to neotgovaria na nisto. Svalete si reklamite, i si napravete pokritieto, 4e mai to e po-vazno ot tova niakoi da vi znae kato vi niama nikakvi.Goli ohlyovi.