НЕТ 1 ЕООД / Net 1 EOOD /img/frontend/nomap.png"

НЕТ 1 ЕООД / Net 1 EOOD

Жалко за първоначалното ви добро стартиране от преди няколко години.
В момента имате рязък спад, въпеки нарастването броя на каналите и цифровизациятя. Като стар ваш клиент, верятно ще се разделим също и с интернет!

Здравейте настоящи абонати и бъдещи!
Служител съм от няколко месеца в Нет1.
Работата ми харесва и на този етап смятам, че е добра.
Искам да наблегна на факта на абонатите, че когато сключвате договор, трябва да четете общите условия и да бъдете добре информирани преди да подпишете. Много е лесно да се каже/не ползвам интернет от няколко месеца пък имам такси и т.н/ Когато сключвате обвързващ договор за година или две, вие дължите месечни такси независимо дали ползвате услугата, или не. Така че, ако не ви харесва тази услуга, ползвайте безсрочен договор, тоест, ако плащате ще имате услуга, ако не плащате няма да имате услуга и няма да ви се трупат допълнителни сметки!

искам да кажа на всички който ползват този нет1 ,да внимават че са едни при включване ,а други при изключване.лесно ви зарибяват а после леле мале.трупат ви по две сметки след като ви е спрян интернета и не го ползвате.незнаят кой какво работи.незнаят какво  да уведомява хората кагото имат запитване по телефона.прехвърлят си топката едни на други и ние техните клиенти сме виновни.много внимавайте когато искате да ползвате техните услуги.

Изключително доволен съм. Абонат съм на Промо Оптик 30 от близо година и половина. В наистина самото начало им се обадих, точно стартираха. Като чух FTTB и се класирах веднага. Сега пуснаха и цифрова телевизия по коаксиалния кабел и съм наистина доволен. Евала - глобал си казват думата. Това, което ме накара да им стана клиент без информация за тях беше, че от запознати чух за инвестиции на стойност 50 милиона евро за пускане на влакна из цяла БГ. Това ми е достатъчно като инфо. Още повече, че съпорта им се оказа доста усложлив.
Успех! Повече такива фирми пожелавам да има.

Не се лъжете от рекламните публикации. Сключих договор с НЕТ 1 първо се оказа, че оптична връзка няма (била само до блока).
После се оказа, че качеството след пробния период  (който също не е пробен, защото си сключил вече договор) значително пада. Всички повреди се оказахапо вина на НЕК. Колкото пъти ми казаха, че ще ми кажат къде е повредата, толкова пъти никой не се обади.
На всичко отгоре ми смениха и каналите, набутаха ми повечето разни музикални от сорта Балканика, фолк, и т.н.
Пуснах жалба, никакъв отговор. Дреме им.
Внимавайте не се лъжете.

Много съм доволна от качеството на услугата. И интернета и телевизията са с добро качество. Когато нямам интернет по тяхна вина, на следващия месец ми вземат по-малко, според дните в които не съм имала. Много бързо се озовават на адрес и са много учтиви.
Единствената ми забележка е, че когато ги търся, за да съобщя за повреда по интернет мрежата, не мога да се свържа с оператор с часове (по-точно по минимум 20 мин.)!
Може би за целта трябва да се назначат повече оператори, иначе се хаби много излишно време и още повече нерви.

Фирмата е една от малкото , която плаща добре, както се казва в едно от мненията зависи дали си връзкар. Ако не си ще гърбиш и ще си бачкаш и събота и неделя. И все пак 800 лева стартова заплата на фона на положението, в което е нашата мила родина са си добре. Друг е въпросът в отношението на главните техници към подчинените им. Това не го одобрявах и продължавам да не го одобрявам. Като навсякъде си има интриги пораждани от връзкарови. Каквото и да кажа знайте едно не всичко е пари :)

пълни нещастници...чакам ги вече трети месец да се обадят...става дума за ж.к."Яворов", където уж имали покритие...според картата им...абсолютно неуважение към потенциалните клиенти

firmata si ima i polojitelnite i otricatelnite cherti kato vsqka edna druga. razlikata idva v zaplashtaneto zashtoto pochti vsichki poluchavat edno i sashto, e razbirase vrazkarovi dosta poweche. mestopolojenie postoqnno ako si v centralata, ako si tehnik te mestqt kato vesht bez da im puka, kolegi otnositelno powecheto sa vrajdebno nastroeni kam novobrancite za da ne im izqdesh sluchaino hlqba. rakovodstvo otnositelno powecheto si razbirat ot rabotata no se pravqt che ne razbirat. rabotna sreda zavisi kakva dlajnost zaemash. no kato cqlo firma si e kato ostanalite firmi ot tozi bransh nisto po-razlichno navsqkade problemi i kakto se kazva za kakvo rabotim ako nqmashe problemi nqmashe da rabotim :) i v kraga na shegata ne se doverqvaite na kolegi :) vinagi vi precakvat :)

Здравейте, от две седмици ползвам услугите на НЕТ1, ПАКЕТ 1.3. Удивена съм от доброто качество на услугата. Изключително бърз интернет и добра телевизия. Радвам се, че се прикачих към тях. Преди бях на Кейбъл тел, егати ужасната фирма..... Сега при НЕТ1 получавам винаги съпорт от служителите там. Препоръчвам фирмата на всеки.