НЕТ 1 ЕООД / Net 1 EOOD /img/frontend/nomap.png"

НЕТ 1 ЕООД / Net 1 EOOD

Спа-Спа Спасе Спасе :D

От както Ризов и сие, придобиха фирмата за 5000 лв доведоха със себе си за нищо не ставащи бивши кадри от мениджмънта на мтел, тези хора освен разруха и унижение друго не правят.

Малко гореща информация, Ризов взима около 40 хиляди лева на месец заплата, но не може да даде едни дребни 100 лв за стол(колегите няма на какво да седят, а работят по 12 часа) и тоя човек ще ни обяснява, че нямало разлика дали ядеш сирене за 5 или за 10 лв.
Та този Ризов, назначи за шеф на 4 отдела(кал център, бек офис, ит съпорт и координация) бившата ръководителка на бек офиса в мтел, Карабулева.

Тази жена е изключително ниско грамотна технически. За 2те години от както стана шеф, от около 40 човека персонал в тези 4 отдела, напуснаха 35 човека, всичкият се смени, причини за напускане колкото искате, заплащането остава непроменено 650-700 лв, а работата расте, липса на каквото и да е уважение, гледане злобно, подмятане на дребнави коментари, никакво професионално поведение. Липса на столове, не работещи климатици, стара техника, полуработещи монитори и т.н.

Реално какво се случва, нет1 закупува фирми като комнет, ЦГ, симара и т.н. демек работата расте, клиентите се увеличават, но заплащането не мърда, нормално хората да бягат, като си поискаш пари, казват няма да има увеличения.
Още един парадокс, колегите от кал центъра изключително ниско грамотни хора (не знаят как се пуска компютър) взимат същите пари като колегите от съпорт отдела, където трябва да имаш познания по мрежи...

Новите шефове си доведоха други хора с тях, който просто симулират работа и се чудят какви интрижки да завържат, по цял ден си чешат езиците и пречат на малкото останали хора да си вършат задълженията.

Много мога да пиша и пак ще е малко. С две думи НИКОГА НЕТ1.
Бягайте далече от тази фирма, нищо няма да ви даде, но може да ви вземе адски много.

Ако имате себе уважение, дори не си правете да пускате CV, колегите в по долните коментари добре са си написали нещата.

За съжаление цялата идея е фирмата да се направи с колкото се може повече клиенти и да се продаде на големите, всичко възможно се прави да има повече клиенти, а не се интересуват от персонала......

Противна работна среда. Крайно нагло поведение от страна на управляващите. Нулево уважение. Не се занимавайте да кандидатствате дори за позициите им, започва някой работа и след месец напуска. Заплатата е крайно мизерна за работата която има, а тя е в тонове.

имам следният въпрос: мисля да кандидатствам по обява в Нет 1 за търговски консултант, но все още се колебая, тъй като забелязвам често обяви за тази позиция. Може ли някой да ми каже: какви са условията на работа, каква е работната заплата и работното време, както и какви са отношенията в самата фирма. Предварително благодаря за всички отговори.

Здравейте хора,
относно заплати и фирмена политика не знам как стоят нещата с НЕТ1, но като техен клиент мога да ви кажа моето мнение. Преди 3 години се махнах от Близу поради много на брой причини и минах към НЕТ 1. Не знам за другите хора, но аз съм от гр. София, жк. Гоце Делчев и от както съм техен абонат нямам оплаквания. За последните 3 години съм имал 2 допитвания до техен кол център поради авария. Е тук хората ме впечатлиха - 2 пъти им звъня и 2 пъти ми решават проблема до 10 минути. Относно интернет скоростите мога да кажа 2 неща:
1) средната ми скорост на сваляне е м/у 5 и 15 Мегабайта и нито веднъж не съм имал IP конфликт.
2) Ъплоад скоростта (това е скоростта на качване на торенти или примерно снимки във Фейсбук и тн) ми е средно 2 Мегабайта в секунда, което е повече от достатъчно за ежедневно ползване.

Здравейте ,
Заплащането във фирмата не е добро за натоварването ,което имаш по 12 часа. Всеки ти се прави на шеф , всеки ден се измислят нови и нови неща и човек се чуди какво окончателно е решило "ръководството" Всеки отдел работи сам по негови правила-няма КОМУНИКАЦИЯ , а това е важно тъй като работата зависи не само от един отдел.Повишаване на заплата-не очаквайте. Издигане във фирмата-също. Колкото и да сте кадърни това е положението. В отдела в който работех колектива беше единственото нещо , което беше ок. Наистина много кадърни хора и шеф на отдела , но уви само до там.. Заплатата се заплаща редовно на определената дата.
Успех на всички , които ще започват работа там. Със сигурност ще ви трябват желязни нерви!

Здравейте ,

Ето свежа информация,т.к. тези дни бях на интервю в Нет 1 ЕООД и предполагам,че ще съм много полезен на всички кандидати.Заплата 500-600лв първите 6 месеца за ИТ съпорт в централния офис, като работата включва дневни и нощни по 12 часа (2 работиш, 2 почиваш)и почти на всяка нощна се ходело по адреси, по блоковете да се отстраняват повреди по оборудването,т.к. нямали техници нощно време.След първите 6 месеца ако решат може да ти увеличат малко заплатата, но не било сигурно.
Останалото за мизерната панелка, в която се намира офиса им ще ви го спестя.

Една съществена забележка към настоящия служител от центр.офис:
Не е вярно, че като си на необвързващ договор с Нет 1 за ползване на услугите и те са спрени поради неплащане, че не се начисляват такси!
Аз умишлено ползвах интернет и ТВ на необвързващ договор и когато не си платищ таксата в срок ти се спира услугата и ако платиш след 5 дни, то следващата такса ти включва и тези 5 дни, когато ти е била спряна услугата поради неплащане.Друго важно уточнение за да се прекрати такъв необвързващ (безсрочен) договор е необходимо задължително 30 дневно писмено предизвестие, като за този срок си се плаща услугата независимо дали сте доволни.
Аз ползвах няколко месеца услугата и в ж.к.Слатина са гола вода, интернета всеки ден спираше, IP conflict и т н., при това без рутер.Почти всеки ден се налагаше да се обаждам на съпорта и проблема се повтаряше и така проблемите бяха от саото начало и след това трябваше да си платя и още 1 месец за предизвестието за да се откажа.Работя в IT фирма и солидна антиреклама съм направил на Нет 1, като недоволен клиент.

Някой да има информация как стои заплащането за позиция  IT support specialist. Дават ли 4 битова начална сума или не си струва даже и да си редактирам CV-то. Благодаря предварително.