Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Адам Мицкевич 4&markers=София,ул. Адам Мицкевич 4

Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД

Работих там месец и половина.Назначиха ме на ГД . Привилегии нямах никакви.1 стотинка за транспорт и храна не съм получила - такива неща ги получават тези, които са на ТД. Прекият ми началник беше жена.ДОбра жена.Нито ме е смъмряла, никакви проблеми нямах с нея.Почти с никой нямах проблеми.ПОЧТИ. Само с няколко жени, които работят това, което и аз, но се смятат за всевишни там. Във фирмата има едно правило, което смятам че трябва да бъде вписано във правилника за вътрешния ред и то е: "Ти на мен не ми казвай, АЗ ЗНАМ". Всичко вървеше добре. Небето беше безоблачно. Докато един ден, (работехме в склада на фирмата) прибираме се от склада аз и още една колежка, носим си свършената работа, всичко е точно, и прекият ни началник ни праща при бекофиската.Откъдето аз си вадя заключение, че може би са доволни от работата ни и ще ни направят на ТД.НИЩО ПОДОБНО !!! Качихме се горе, и ни съобщиха,че трябва да ни прекратят договорите, защото работата много е намаляла и сме много хора там.ПЪЛНА ЛЪЖА. Работа има за цяла армия. Това много ме натъжи, защото от никъде нямаше признаци от никъде,че предстоят съкращения. Бяха ни обучили добре.Всичко беше наред.И изведнъж - БУМ - от утре не сме на работа. В последствие се разбра,че всичко е нагласено. Във фирмата има и свестни служители, но като цяло е гнездо на оси.Има ли жени - бягайте далече.Злобни са, гледат с презрение,сякаш си мижетурка,която нищо не умее. А пък една колежка от другия отдел я съкратили защото производителността била много ниска.А тя работеше безгрешно.А тези, с много грешки и голямото количество свършена работа ги оставина. Като цяло фирмата е добро място за работа, но проблемът е,че са много жени там. И всяка гледа в канчето на другата. В единия отдел всичко в шуробаджанащина.През двама човека, третия е шеф.Никой няма да ти каже браво, свършил си добра и безгрешна работа. Ако ви попадне обява на тази фирма, бягайте. И вас след 2- 3 месеца ще ви съкратят по абсолютно безсмислена причина.

Хамилтън Дейта Сървисиз е странно място за работа... пичове бягайте колкото Ви държат краката от там на някъде другаде! Кой ги измисля и позволява такива и подобни фирми ейййй??!!? И нека силата бъде с Вас . . . простотията също! ;-)

Заплащането /според други фирми/ е що годе прилично, но може и много повече. Уважението: ако днес го има, утре може да те навикат, променливо е. Привилегиите ги има, но могат да се постараят и повече. Има сигурност във фирмата и доста свободно време. След 17,30 правиш каквото искаш. Има петъчно парти, ваучери за пътуване, купони за храна, но българинът е скептик: може и още. За да имаш развитие отивай в Агенция архиви, тук е по-скоро за по-висока заплата. Колегите са ужасно заядливи, но ако не и обръщаш внимание работнат среда е супер.

Фирмата върви прогресивно надолу. Назначават се само началници и то жени, които освен да създават интриги друго не правят. Всеки се оправдава и обвинява подчинения си. Повишението означава повече работа и по-малко пари.
Фирмата печели все повече, върши дейността си все по-добре, но непрекъснато се пледира, че пари няма и се работи на загуба.
Не мога да разбера, защо вместо да се поощряват хората и да се казва истината трябва да се споменава колко по-трагично става, колко по-малко пари има и колко повече трябва да се работи.
Инвестиция в персонала - никаква;
Заплащането - нормално - нито много, нито малко;
Местоположението на фирмата - Военна рампа - самото местоположение е предпоставка за хората да не искат да работят тук;
Като стане 17:30 (време за тръгване) всеки се прави колко много работа има и се опитва да задържи и другия - смешно е...
Главния проблем на фирмата - шефовете стават все по-стиснати, все по-малко се инвестира в персонала, както споменах - слагат некомпетентни жени на ръководни позиции (чиста шуробадженащина - която съсипва прекрасната идея на фирмата).
Надявам се да се осъзнаят по-бързо управителите и да се намесят пълноценно в дейността, преди да е късно...

Rabotih tam 7 meseca, zaplatata mi beshe 350 lv, koeto ozna4ava 280 4isto sega s novia danuk moje i po-malko da e . Kolegite nqma da gi komentiram , tam ima vsqkakvi , ima imashe i svestni ama sega po4ti ne sa ostanali. Namirat se na mainata si, smenih si rabotata predi da se premestqt , sega sa v Tolstoi v neshto kato promishlena zona. Otnoshenieto e otvratitelno, az bqh operator baza danni i postoqnno trqbvashe da nosq 20kg kashoni s dokumenti iz ogromniq im sklad. Ama pone se vazpolzvah ot klimatika v golemite jegi shtoto te samo tam bqha slojili:) ako si trygnesh navreme ot rabota te gledat gadno vse edno pravish neshto neredno. Over time-a se zaplashta samo ako te reshat ina4e mojesh da si vzemesh nadrabotenite 4asove uj kogato iskash ama tam vinagi ima mnogo rabota, taka 4e vse ne moje. Nai mnogo da stanesh nqkoi "shef" muknesht kashoni, osven tova kogato reshat 4e ne im vurshihs dostaty4no rabota ili 4e ti plashtat mnogo te uvolnqvat "po vzaimno saglasie", karat te da se podpishesh. Ako nqkoi se e zaputil natam e lud!

Ще се въздържа да дам компетентна оценка от -5 на всичко. И все пак.. Не ходи там!!

Някой може ли да даде информация за фирмата?