Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Адам Мицкевич 4&markers=София,ул. Адам Мицкевич 4

Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД

настоящ служител съм на фирмата.искам да споделя мнението си, за да имате по-добра представа що за фирма е това. нишата в която работи е изключително благодатна и почти без конкуренция в момента....и това е всичко...
има голямо текучество, особено на оператори, връзката с мениджмънта е почти неосъществима, фирмата се управлява еднолично от единия от собствениците, който се държи сато чорбаджия с подчинените си, няма индексации на заплатите, орязват се надниците на операторите, защото това се смята за правилният подход за правене на "кост сейвинг", лошо отношение към хората работещи във фирмата, неоценяване на полагания от тях труд..честно казано нищо положително не се сещам да напиша. тази фирма е пример за лош мениджмънт и лоша комуникация между отделните звена

Работих във фирмата 1 година като Оператор архивна обработка. Първо бих искал да започна с "положителните" неща. Като цяло работната атмосфера в отдела е добра, колегите са мн точни и добри - беше ми кофти като напусках. Друго хубаво нещо е разнообразието на извършваната работа... можеш да научиш доста. За съжаление до тук с положителните страни. Заплащането е почти в края на месеца, следващ този, за когото получаваш заплащането. Т.нар. норми и заработки, които ги има така са направени, че със зор да си докарваш 500 лв нето и то не всеки месец. При положение, че ни бе казано, че можело и до 1000 да се стига заплатата....  Освен работата в офиса се ходи при клиенти, което е добре, но също така се работи и в склад. Хамалогия е на лице, понякога доста.  Друго нещо е, че понеже сме най-"низшите" така да се каже, отношението на ръководителите е доста така да се каже надменно. Отделно, че каквито и проблеми да има - операторите са виновни. Не се ценят качествата и персонала като цяло. Има сравнително голямо текучество..... добри и можещи хора напускат, а ръководството не си прави труда да задържи поне част от тях.
Също така няма равнопоставеност....
Пиша всичко това, та всеки, който мисли да работи там да придобие реална представа и хубаво да си помисли...

Кандидатствах за позиция "Оператор база данни с английски език",а последното актуално мнение,което не дава ясна информация е отпреди 2 месеца.Ако може някой да даде актуална информация,защото негативните коментари са отпреди 3 и повече години и се говори как фирмата е пред фалит,но до ден днешен тя явно съществува,щом набира персонал.Друг е въпроса дали пък няма постоянно текучество заради неизгодните условия.Има по-старо мнение,че операторите база данни работили на граждански договор,така ли е още ?Тъй като съм си изпатила от некоректност,аз лично вече не се съгласявам на работа без трудов договор,колкото и да е скапан КТ и работодателите да търсят "вратички"...Оценките,които давам са въз основа на кандидатстване в друг отдел на фирмата преди около 9 месеца,само че не бях одобрена,тъй като един от чуждите езици не ми беше на особено добро ниво,но като цяло условията,базата и интервюиращите мe удовлетвориха.Местоположението наистина е "на майната си",но това е най-малкия проблем при такава криза и безработица!

елика, ти май не си прочела какво пише по-долу за фирмата...я се откажи, не се подигравай със себе си

Моля,дайте малко повече актуални сведения за фирмата.Работно време,социални придобивки.Предстои ми интервю за работа call center чуждестранни клиенти.Благодаря предварително!

Има ли по скорошни мнения за фирмата ?

Бягайте далече от тази фирма. Незная още как имат клиенти с тези скъпи услуги и некадърно ръководство. Всичко читаво напусна от тях. Останаха отбор юнаци ненужни никъде и никому.

Възмутен съм от фирмата и нейното ръководство, не ства въпрос изобщо до женски състав и интриги, всичко е породено от некадърен ръководен персонал!

Какво е работното време? И къде другаде имат офиси?

Фирмата е ужасна отначало всичко вървеше що годе добре, обаче изведнъж започнаха съкращения едно след друго мен и една моя колжека където постоянно ни разправяха колко са доволни от нас как имаме голяма производителност ни съкратиха без предизвестие и то лично за мен в много труден момент.  Фирмата върви бавно, но уверено към закономерен ФАЛИТ, то си личи от управлението и, ХОРА не ходете на работа там не си заслужава, мен ми звъняха да ми предлагат да се връщам и пак на нов 6 месечен изпитателен срок, пълен фарс не правете тази грешка.....