Sixty K Plc - International Contacts Centres /img/frontend/nomap.png"

Sixty K Plc - International Contacts Centres

Rabotq tam ot dosta vreme i bih kazal 4e kolegite sa mnogo to4ni no shefa (Jon) e nai-golqmata ciciq na sveta. Proektite (4ujdestrannite kompanii) mu plashtat ludi pari za zaplati na horata a toi si udarja polovinata za nego i plashta po4ti nishto na horata. Kato cqlo zaplatata ne e malka no nqma golqma perspektiva za razvitie tam. Kakvoto e kazal shefa po4ti nishto ne e napravil i za mnogo neshta luje i se opravdava. Towa e istinata, a koito pishe neshto drugo e nai-veroqtno e manager na koito mu e kazano da napishe nesahto hubavo.

Бихте ли ми казали в какво се състои работата и какви са условията съответно.

Относно мнението на колегата 5505 - не е тук мястото за личностни нападки срещу когото и да било, друга е идеята на този сайт. Да, фирмата е на бившият директор на БТК Контакт - същият, който превърна БТК Контакт от пионер на БГ аусторсинг пазара в своеобразен лидер сред конкуренцията в тази сфера. А защо БТК Контакт западна е друг въпрос - според мен заради алчността и безхаберието на новите собственици на БТК Груп, които оставиха един добре развиващ се бизнес на произвола на съдбата. Всеки си има мнение, но нека не спекулираме с него. Все пак, идеята на 60К е да възроди славните времена на БТК Контакт и да се превърне в един печеливш бизнес от една страна, както и в една приятна работна среда, в която всеки човек с потенциал да има възможност за растеж и развитие. Дали това ще се осъществи - бъдещето ще покаже, но със сигурност предпоставките са налице.

Фирмата е на майна си райна - в Малинова Долина. Иначе заплащането е добро като за студент, който не ходи много много на лекции, защото работната седмица може да достигне до 56 часа (оувертайм се заплаща, но все пак кога можеш да си починещ)!

Колега, там си отскоро и затова всичко ти се струва розово. Това обаче е фирмичката на бившия шеф на БТК Контакт - ... ... .... За незапознатите - преди 2 години БТК Контакт нямаше равен в аутсорсинга, но благодарение на "перфектното" управление на ......, компанията започна да работи на ужасна загуба и естествено - същия си я взе. Не виждам обаче как ще прогресира, при положение че за него хората са дойни крави и въобще не му пука за тях. А иначе че се работи, работи се...

Аз скоро подписах договор с тях, фирмата е стабилна, работи се здраво и хората очевидно са решени да си постигнат целите. Лично на мен много ми харесва това, че екипът са само млади и нахъсени за успех хора. А и заплащането също ми допада...:-)