АУТО ЕКСПРЕС ООД /img/frontend/nomap.png"

АУТО ЕКСПРЕС ООД

1 точка от 4 мнения

Отношението на управителя към работниците е под всякаква критика, всяка заповед е предпоследна (напомня ми както когато бях в казармата). Колегите са разделени на лагери сплотеният колектив липсва, има един началник на сервиза който е набор на Лили Иванова и само се чуди с кого да се скара. Заплащането е според това което определи управителя за бонус неможе и да става въпрос, а осигуровките са на минималната заплата. Редовно се налага да се работи в извън работно време дори и събота и неделя за заплащане не се споменава. С две думи най-добрият работник в Ауто Експрес е подмазвача и този които може да върше работата на няколко човека а иска една заплата от 300 - 400 лв.

ЛОШО КОЛЕГИАЛНО ОТНОШЕНИЕ ПЛЮС ЗАПЛАХИ НА РАБОТНОТО МЯСТО!НИСКО ЗАПЛАЩАНЕ И ЕЖЕМЕСЕЧНО РЯЗЯНЕ НА РАБОТНАТА ЗАПЛАТА.ЛИПСА НА СВОБОДНО
ВРЕМЕ,ТЪЙ КАТО СЕ РАБОТИ И В ПОЧИВНИТЕ ДНИ БЕЗ ЗАПЛАЩАНЕ ЗА ИЗВЪНРЕДЕН ТРУД.

А тази фирма наистина е много зле.Познавам доста от хората там и положението наистина е плачевно.Нито сервиза им сервиз ,нито обслужването е обслужване,изобщо не си губете времето и като клиент и като служител и в двата случая сте губащата страна.

Такава мудна фирма няма по света.Обслужватено на клиентите е безобразно.Би трябвало фирата да се преименува на АУТО ОХЛЮВ ООД повече ще и прилича.Далече братя и сестри.