Еском ООД /img/frontend/nomap.png"

Еском ООД

Заплатата не лоша,но за труда неси струва!
Уважение,не е добро!
Привилегии-само облекло!
Фирмена сигурност-винаги могат да те изгонят!
А ангажираност има ако можеш да не спиш!
Развитие-минимално.Както си почнеш и така докрая.
Местоположение е добро имахме няколко офиса в града!
Колегите са добри.Е с малки изключения.
Работната среда е зле!Викане,крещене по цял ден!

бихте ли могли да ми кажете кой се занимава със сувенирната реклама и как бих могла да се свържа с него? дали като повечето фирми в бг всичко е "нагласено" или има мисъл в рекламата, която правят?

Заплащането не е лошо ... но трябва да отговаря на сложността на работата и нужната квалификация....ненормално е човек учил 5 години това което работи да взима сума колкото човек ,чийто работа изисква седмица , две обучение.
Уважение - добро.
Привилеги - добри за служителите ... съръзмерно със стажа.
Фирмена сигуроност - нормална
Ангажираност - неравномерно разпределена , 10 човека вършат 70% от работата ... останалите ~80 вършат оставащите 30% ...
Местоположение - Добро... с преспективи за развитие при правилен подход.
Колеги - Двулични интриганти (80%) / Добри (20%)
Работна среда - добра

Подкрепям абсолютно Мартин . Такива други работи могат да кажат само некадърници които са работили във фирмата

Zaplasheto e gore dolu dobre ,
Yvajenie - 30% ot kolegite ostanalata chast obshtuva samo pomejdu si
Privilegii - Ne plashtash net i dotam
Firmena Sigurnost - Stava

Фирмата просто няма никакви забележки относно работата колеги шефове... Някой явно се е опитал да си измие ръцете с мен и моето име, но това което е писано няма нищо вярно. На всеки бих пожелал да работи в такъв екип и с такива професионалисти каквито са моите колеги, и на всеки бих пожелал да имат шефове като нашите защото с тях просто няма как да не се разбереш и да не постигнете консенсус. Винаги застават на страната на работника, и се опитват по всякакъв начин да му помогнат. Не знам кой, и по какъв начин го е писъл по горе пос-та и е използвал моето име, понеже знам че няма друг Мартин в офисите на Еском. Но мога да гарантирам на 100 % че всичко което съм писал тук и сега е вярно. Не знам кой си е кривил душата да пише такива глупости. Но явно е голям глупак че да се излага по този начин, защото вярвам че който и колега от Еском да попитате,всеки ще каже че просто е попаднал на точното място. Благодаря на шефовете си и на колегите си за отнощението им и колегиалността.

Заплащането е много добро за Хасковска област, фирмата ти предоставя възможност за развитие в сферата в която си най-добър и в която искаш да се трудиш. В тази фирма съм от 8 години и мисля, че не бих намерил място на което да ми се предложат по-добри възможности за развитие и раководители, които да ми предложат по-добро лично и професионално отношение. За мен Еском е като семейство, винаги готово да помага и да прощава грешките.

никаква грижа от стана на работодателя ,никакво работно облекло саздаване изкуствено на раздори в работния екип от страната на работодателя постояно измисляне на нови правила и условия за работа не коректност относно отпуски и вазнаграждения да не продалжавам с подробности смятам че това е достатачно