Плана Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Плана Инженеринг ООД

Думите са излишни, оценките казват всичко. С една дума нямам думи.

В какъв смисъл порязване? Вид наказание или нещо повече. Моля обосновете се

Възможно е "порязване" на възнаграждението от управителя.

Коегите са страхотни няма спор но отношението на работодателя спрямо работниците е под всякаква критика. Да заплащането е редовно но винаги гледат да ти платят по-малко и да те поорежата ако мога така да се изразя (и винаги така ще ти го обяснят че едва ли не ти трябва да си им задължен). Няма начин да се развиеш на по-високо ниво, да трупаш опит и професионализъм, но не получаваш по - голямо възнаграждение за това и от там идват доста хора който се задърат за кратко и напускат има около 8-9 човека който са от няколко години и са на възраст на която им е по-добре да си мъчат че да имат работа до пенсия(наи-добри чувста към тях). Да не говорим, че се опитват се да заобикалят доста закони и наредби на страната особенно ако не си запознат с тях или не го повдигнеш на въпрос. За работната среда е нормално всеки би разбрал при условие че знае с какво се занимава фирмата, трудно е да получиш работно облекло(трябва да си доста настоятелен)

Един от бившите кадри на фирмата,за фирмата мога да споделя следното:колегите бяха супер,отношението на шефа към нас също беше добро.работните заплати не бяха от най-високите,но може би се компенсираха с редовните банкети и бонусите за празниците.няма потенциал за развитие,натова което си назначен на него оставаш

Здравейте,нека някой който е работил или работи във фирмата да каже нещо повече за нея?Благодаря предварително:)