Турал ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Турал ЕООД

искам да попитам фирма Турал тази година ще търсят ли хора за Банско  ?

До всички които искат да работят в обектите на Турал-Варна да не правята тази огромна грешка! Искам да споделя, че отидох на интервю за работа и се наложи да чакам шефа от 17,30ч. до 23,30ч. за одобрение и обучение! Смятате ли, че това е нормално, а управителката на хотела ми казваше трябва да чакаш! Незнам до кога трябваше да чакам!
Не правете тази грешка! За мен това е пълен абсурт!

Здравейте, здравеи и ти на който му е писнало.

Казвам се Николай Димитров и ръботя от 9 години във фирмата. Нямах намерение да пиша в сайта но понеже видях, че колегите са откликнали на въпросния „ръботник” реших, че мога да ти кажа нещо „ приятел”.
1. Основно правило е преди да критикуваш да погледнеш себе си. Запомни го !!!!
Задавал ли си си въпроса какво си направил ти за себе си или за околните около теб.
-имал ли си някога фирма ?
-създавал ли си някога нещо собствено / продукт от които да имат полза и други хора ?
-плащал ли си заплати на около 200 работника ?
-знаеш ли какво е кредит и как се връща ?
-имал ли си някога повече пари от една заплата знаеш ли как да ги увеличиш или как да ги запазиш?

Ако не можеш да отговориш на някои от тези въпроси по добре не се опитвай да критикуваш тези, който го могат, а седни поработи достигни поне едно нещо от това, което е постигнал Любенов и тогава чак писателстваи, филосовствай в интернет.

2. По повод клеветите и доносничеството. Имаи волята и доблестта да се подпишеш на писмото. Защото това което си написал е донос. Има доносници, но това маи не са тези, които ръботят в ТУРАЛ.

3. По повод образованието и ценза на работника .Погледни писмото което си написал до колкото знам в Българския език има големи и малки букви, точки , запетаики. Ако незнаш къде се изключва „CAPS LOCK” бутона е в лявата страна на клавиатурата.

4. Прехода отдавна мина и тези, които оцеляха продължават напред,защото са профисионалисти и си разбират от работата.Такава е фирма ТУРАЛ вече 10 години. За такива като теб „приятел” виждам един шанс ИСПАНИЯ , ИТАЛИЯ , ГЕРМАНИЯ : миеш чиний 1-2 месеца филосовстваш колко си велик и образован и колко трабва да получаваш като заплата, прибираш се в България похарчаваш изкараните парички до следващотото турне по ЕВРОПА.

И последно октомври мисец цялата фирма отново заминава на почивка в МАРМАРИС за 7 дена -4*хотел на брега на СРЕДИЗЕМНО И ЕГЕИСКО МОРЕ цена та е 100 ЕВРО- Супер е нали ? Останалата част от почивката се поема от „ПОМЕЩИКА” както ти го нарече. Ако все още си в фирмата то стискай зъби до края на сезона, можеш да се възползваш от офертата, там освен РАБОТА В ЕКИП ще научиш и какво е ПОЧИВКА В ЕКИП. Ако ли не си в фирма то заповядай ул. „АНТИМ І” ела да помахаш на автобуса на всички „ДОНОСНИЦИ”.

БОН ШАНС
Н.Димитров
ТУРАЛ

Явно на този дето му е писнало, му е писнало и на други места, и сега както видам се рови из сайтове за работа, за да си я намери. Лоши неща и оскърбления, се пишат от субективни хора, с лични проблеми. Вместо ако са имали проблем, да го разрешат и да си продължават живота напред, те се роват из нищото. Колегите ми пуснаха лика, и бих казал че, в момента в фирмата работят само хубави хора, как-то в офиса, така и сред туристите.

Здравейте! Аз работя в ТУРАЛ повече от 1 година и половина. Започнах от най-ниското ниво, а в момента бих казала, че се намирам на едно от най-високите, което еднозначно говори, че фирмата се развива и позволява и на своите служители също да се издигат не само в йерархично естество, но и да се утвърждават като личности сред обществото. Но, разбира се, за да успее човек, той трябва да положи и усилия. "Безплатен обяд няма". Затова смятам, че този коментар го е написал някой, който е очаквал много, а всъщност не е предлагал нищо. Няма смисъл да пиша за условията на труд, заплащането и работният екип. Това, че 80 % от персонала са с дългогодишен стаж в ТУРАЛ, само говори по себе си. Бих казала, че колектива е съставен изцяло от професионалисти, но в същото време и хора, които винаги биха се отзовали на помош, не само на работното място, но и извън него. И най-омразното нещо е създаването на интриги. Едно от най-ценните качества на Директора на ТУРАЛ, г-н Любенов, а и на целият екип е, че ако има някаква неясна ситуация или проблем, то той се обсъжда на място пред всички, за да не се получават недоразумения по-късно. В ТУРАЛ няма да срещнеш разбиране, единствено ако не си изказал своето становище! Ако имате желание да се занимавате с туризъм, да се развивате в тази област и да постигате не само професионални,но и лични успехи - ТУРАЛ е мястото!

Това са пални глупости нито една дума не е вярна...... не мога да разбера защто все се намира някои които да пише такива неща..... абе тея хора нямат ли си друга работа.......!!!!!

Уважаеми дами и господа,
Който желае да започне работа на място където може да срещне разбиране във всяко едно отношение, МОЛЯ да заповяда в ТУРАЛ.
Работя в ТУРАЛ от 2 години и не мисля, че бих могла да споделя мнението на този човек, който сам търси интриги и сам си ги създава.
Когато започнах работа ясно ми бяха поставени условията, които приех. Това че някой хора не чуват това което не им харесва си е техен проблем.
Работата в екип е трудна и не на всеки му се отдава. Ако Вие мили човече не сте успели да се сработите с хората, проблема не е в хората а във Вас. Моите колеги са внимателни във всяко едно отношение и са готови винаги да ми помогнат, независимо от естеството на създалият се проблем.
Не мисля, че господин Гешо Любенов е такъв за какъвто го представяте!!! Той просто е човек със самочувствие, защото е постигнал достатъчно много в живота си. Той е човечен, земен и е готов да помогне на всекиго, стига да му бъде поиска тази помощ. Смятам, че казаното от мен е достатъчно за да се замислите!!! Все пак хората на тази земя се различни и всеки има собствено мнение.

ИСКАМ ДА ПРЕДУПРЕДЯ ЖЕЛАЕЩИТЕ ДА РАБОТЯТ В СФЕРАТА НА ТУРИЗМА ДА НЕ СИ ГУБЯТ ВРЕМЕТО С ФИРМА "ТУРАЛ" (ВАРНА, КРАНЕВО), НИТО ДА ОТКЛИКВАТ НА НЕЙНИТЕ ОБЯВИ В ИНТЕРНЕТ, ЗАЩОТО ОБЯВЯВАТ ЕДНО, ГОВОРЯТ ДРУГО, А ПРАВЯТ ТРЕТО И ЧЕТВЪРТО, И НАКРАЯ ЩЕ СИ ТРЪГНЕТЕ ВЪЗМУТЕНИ, ОБИДЕНИ И ОСКЪРБЕНИ.НА ВСИЧКО ОТГОРЕ ПЛАЩАТ СИМВОЛИЧНИ ЗАПЛАТИ, А ВЪВ ФИРМАТА ЦАРИ ПОСТОЯННА ПСИХОЗА КОЙ КАКВО Е КАЗАЛ, КЪДЕ Е СТЪПИЛ НАКРИВО, КОГА НЕ СЕ Е УСМИХНАЛ И КОГА Е ПИКАЛ СРЕЩУ ВЯТЪРА. АКО ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ - ЩЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ ДА СЕ ТРУДИТЕ В ОБСТАНОВКА НА ПОСТОЯННО ДЕБНЕНЕ, ДОНОСНИЧЕНЕ, КЛЕВЕТЕНЕ И УДАРИ ПОД КРЪСТА. И НАЙ-ИНТЕРЕСНО Е, ЧЕ ВСИЧКИ ТЕЗИ МЕРЗОСТИ В "ТУРАЛ" СЕ НАРИЧАТ "Р А Б О Т А В Е К И П"?!? ШЕФЪТ НА ФИРМАТА ... ... СЕ ДЪРЖИ НАГЛО, БЕЗОЧЛИВО И ПРЕДИЗВИКАТЕЛНО, СТРАДА ОТ ГОСПОДАРСКА НЕВРАСТЕНИЯ И СЕ ИЗЖИВЯВА КАТО РУСКИ ПОМЕЩИК. НЕ ПРЕЦЕНЯВА ХОРАТА СПОРЕД ОБРАЗОВАТЕЛНИЯ ИМ ЦЕНЗ, ИНТЕЛЕКТ И ПРОФЕСИОНАЛНИ ВЪЗМОЖНОСТИ, А ПО ТОВА КОЛКО ПАРИ ИМАТ. ЕДИН ТИПИЧЕН ...... НА ПРЕХОДА, КОЙТО С ЦЯЛОТО СИ ПОВЕДЕНИЕ КАЗВА:"......!" АКО ИСКАТЕ НЕПРИЯТНОСТИ, ОБИДИ И ОГОРЧЕНИЯ - ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА В "ТУРАЛ"!!!