Турал ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Турал ЕООД

Искрено искам да изразя отличните си впечатления от вашата фирма:
на 2.06.11 г. пътувах до Истанбул, заедно с моя приятелка и нашите майки.
Споделям и тяхното мнение- изключително сме доволни от организацията и обслужването. Ако втори път предприема подобно пътуване, обезателно ще бъде с вас!!!
Специална благодарност към Михаил Михайлов, нашият екскурзовод- млад, прецизен и отговорен човек!!!
Бъдете здрави и успявайте! Силвана Вълева

Не съм много доволен от фирмата, правят обичайните номера за "сезонните работодатели".. легловата база, условията за живот и "осигурената храна" бяха под всякаква критика.. иначе колегите са готини..

много ми се иска да вярвам, че всички мили отзиви, са за един мой любим съоченик Гешо Любенов. Много ще съм щастлива, ако е така! Пожелавам много успех!!!

От няколко дни аз работя отново във фирма Турал. Радвам се, че съм част от тях. Работата ми харесва, персонала е страхотен. Пожелавам на всички едно страхотно лято. БЛАГОДАРЯ !!! : )

След като кандидатствах преди малко за шофьор във фирмата реших да направя проучване в интернет. Попаднах тук и видях, че доста по - голям процент от хората са доволни, което според мен значи, че недоволните май сами са си виновни! Надявам се да ме поканят на интервю за да видя за какво става въпрос!

Работих в тази фирма и мисля, че г-н Любенов е добър шеф, професионалист, човечен и честен. Един от малкото работодатели, който обръща внимание на всички служители, независимо от длъжността, която заемат. Пазя само добри спомени от работата си в Турал! Г-н Любенов, желая ви успешен летен сезон!

Благодаря на г-н Любенов.В днешно време роботодалите като вас са голяма рядкост,благодарна съм,че имах шанса да работя при вас по-миналото лято.Вие създавате невероятна среда за работа.Благодаря!Дано да имате успешен сезон.

Много съм благодарна на Г-н Любенов,за това,което направи за мен това лято.Работата в хотела които бях беше за мен едно приятно предизвикателство.Не съм очаквала,че има и добри хора на този свят.Хубаво то е,че в тази фирма се съобразяват с мнението и на не толкова вишестоящите. Прекарах едно незабравимо лято с много работа усмивки и признателност за това, което вършиш.Колектива беше страхотен.Желая на фирмата много-много туристи и бъдете винаги добри с хората си с които работите.

Благодаря Ви господин Михалев

Здравейте!
Съвсем случайно попаднах на тази страница, след като търсех официалния сайт на "Турал". Прочетох писанията и искам да изкажа своето мнение  (ако мога да се нарека редовен клиент). По често използвам екскурзиите до Истанбул. За мен това е фирма образец. При всяко мое посещение в офиса на фирмата винаги съм срещал чаровните усмивки на момичетата на фронт офиса и винаги подробна информация. Всичко това според мен не би било осъществима без добър екип. В един екип когато има неразбирателство и търканици винаги се разбира. Ако екипът на фирмата както някой твърдят е лош и т.н. тогава и фирмата нямаше да съществува на пазара и да предлага качествени услуги. за жалост винаги се намират подли хора, които не могат да кажат истината в очите на другите и все им е неугодно нещо. Затова опитът показва, че стадото само се отрвава от вършата.
Лично като клиент мога само да пожелая добри успухи на фирмата, а също така и да проявя малко "завист" за предитоящата им екскурзия.
ПРИЯТНА ПОЧИВКА НА ВСИЧКИ!!!