Турал ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Турал ЕООД

За два последни месеця няма заплата

Нов номер на Гешо Любенов +380930417438

Уважаеми работодатели и кандидати за работа в фирмата на Гешо Любенов .
Държа да подчертая че с фирмата съм работил много малко но достатъчно за да се разбере какъв екип са , хората са целеустремени за постигането на по високи резултати както в обслужването така и в заплащането за последното има какво още да бъде подобрено , не съм тук да афиширам работата на екипите а да пожелая за в бъдеще управителя Гешо Любенов да покаже на всички че това което зависи най вече от него за по доброто заплащане и условия на труд добър колектив и други са осъществими считам че не съм издал фирмени тайни и всеки работил в бранша знае че всеки работодател си приема свой вътрешен правилник за поверителност ....това е за сега

Да му се взиви фирмата дано на г-н Любенов... Бял ден да не види, дето не е платил заплатите за септември месец и остави толкова хора без пари.
Три години бях в тази фирма, по-долен работодател не съм виждала, никога повече няма да се върна. Не правете тази грешка и вие да започвате работа в Турал!
Искам само да изкажа похвали и благодарности на Симана, управител на обекта в с. Кранево. Невероятен човек, тя трябва да е шеф на цялата фирма! ;)

Абцолютни боклуци и измамници в лицето на управляващия фирмата г-н. Гешов и някой протежета на които не знам имената находящи се в офиса на ул.Драгоман-33 ,гр.Варна.

В тази фирма винаги е било така,Работи се само с интриги  и клюки ,За заплати да не говорим,защото не са сигурни ,особено последната се дава чак в края на календарната година,Ръководството е под всякаква критика --не говорим за Яна Гешева,а за фамилията Гешеви ,Те винаги са с голямо мненине за себе си и особено паниката Юлия Гешева,която е една обикновенна начална учителка, но крие зад името на фамилията.Тя винаги се занимава с интриги с една бивша нейна приятелка,  която открадна телефона на турист.

Тихомире,първо се научи да пишеш правилно,после и да четеш!И как не си работил във фирмата ,а си ,,бивш служител"?
2.Тук е мястото за работодателя ,,Турал",а не за други фирми(или тур оператори).
3.Никои не е споменал ,че не си е получил заплатата(прочети отново мненията),а че работата в ,,екип" куца!
4.И като ти е толкова мил Г-н Любенов,защо си го изписал с малка буква?
Ако всички подръжници на фирмата за с 1 клас(защото във втори се учи правопис),то горко и!
Препоръка към фирмата-поне 7 клас да имат защитниците!!!

Абе Тихомире!!! Я се стегни ако обичаш!! Не ме предизвиквай да обяснявам тука кое и как се е случвало в тази "велика" фирма!!!! Ще ти кажа аз кой каква мърша е .....НЕГРАМОТ
А за заплати хич и не говори !!!! Аман от такива защитници като тебе ....Едно време беше ок да се работи, но като се появиха разните слагачи и подлизурковци, стана невъзможно.
не знам ти къде си работил , но я се поинтересувай къде отидоха представителите на фирмата??? Дали там не е по-добре?????

нормално е от 300 служители да има и недоволни както се казва във всяко стадо има мърша. уважаеми дами и господа някой от вас работил ли е при други тур оператори дайте мнение и за тях и направете сравнение мили хора лично аз нямам нищо обо със фирмата нито с гн. любенов но съм с много положително мнение за фирмата и за мениджмента им моля с коректните работодатели когато сте коректен всичко ще е добре нонизглежда вината е във вас а и заплатите нали си ги получихте .

Не зная кой на кого е човек,ама там като работиш те режат от заплатата,а които мързелува и друг му върши работата е добрия служител(защото злослови по адрес на работещите и знаещите със подставените лица на великия шеф).Пък че се вихрят банкети се знае отдавна -и по морето и по планината.Има поговорка,че рибата се вмирисва от главата,така ,че.....Явно управителите на фирмата така им харесва-овцете се ръководят най -добре!