АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Кой шеф на охраната си разбира от работата,че не мога да се сетя?Просто няма такъв.Другия въпрос за нач.охраните никой не ги държи на сила,след като не им се занимава с документи и т.н. нека станат охранители,но те се правят на "големи шефове" и не биха дали възможността на някой друг да заеме тяхното място,защото не биха понесли да ги командорят,така,както те правят.Може би затова толкова са се задържали нач.охраната на 103 и 106.А ако не увеличат заплатите много скоро няма да има кой да им работи в Билите.

Няма нормални отношения между колегите, т.нар. микроклимат. Това е най-важно за работа в екип.

Аз сам бивш дсложител работех в една от биллите като н охрана някои ще кажат супер да ама не е така вършиш всичко пишеш докоменти крещат ти за издънките на охранителите а те са постояно почти в издънка Даваш и простове с тях просто правиш всичко за никакви пари Сега разбрах от бивш колега им отрезали ставките вдигнабли данака а бе просто се радвам че напуснах И ЗКАМ ДА ПОЗДРАВА 2 колежки който разбрах че все още са н охрани и им пожелавам успехи ида си пазат нервите здравето е на първо място много поздрави Ще напиша в кой обекти са БИЛЛА 103 106 Софйска билла

Много шум за нищо! Излишно тичане, много викане, създаване на напрежение и суматоха, а ние - редовите охранители трябва да стоим по нощите, тъй като може би щало да се случи нещо, или нещо някъде се е случило. Добре, че прекият ни шеф е печен и се държи с нас по човешки - аз лично ще стоя заради него, а не заради това, което може би някъде се е случило!
Евала Шефе, само ти се държиш с нас човешки и не се тежкариш!

В АСО Пирели някои взимат предостатъчно пари, а други предостатъчно вършат много работа - обаче хората са казали, че работата и парите нямат нищо общо. А и колегиалните отношения не са на добро ниво. Цареше едно дебнене вътре в офиса, "топене", нагаждане към по-висшестоящите, което ме доведе до решението да напусна, за да не бъда уволнена. Не може само да искаш от другите, трябва да им съдействаш като по-висшестоящ, за да върви работата. Сега съм вън от фирмата и се чувствам спокойна, защото никой не ме дебне какво казвам, пред кого го казвам, какво правя. На новата ми работа хората ми имат доверие, което е много важен стимул.
Дерзайта и не се предавайте тези, които все още сте вътре, за да не се получи в един момент да излезете навън като служител, който не е вършил работата си съвестно. Кой ли пък разбира от охранителна дейност в тази фирма - може би само един или двама. Лично ги познавам и им се възхищавам на упоритостта, с която се борят за просперитета на фирмата и за мястото й в охранителния бранш като една от най-добрите фирми. Не се предавайте пред тези, които "много" знаят!
Желая ви успех!

7 години бях охранител в частния сектор и там няма нищо общо с охранителните фирми т.н. СОТове, напрежението и риска бяха невероятни ,но затова време успях да събера достатъчно пари и сега се занимавам с дребен но печеливш бизнес, имам и свободно време и рещих да работя в АСО ПИРЕЛИ - изкарах 2 месеца и се разкарах, защото все едно се подигравам на себе си,това няма нищо общо с охранителна дейност в реалния свят,а само присъствие и губене на време. От Асо -пирели си нямат и най малка представа за какво става въпрос.

Вече съм бивша служителка на фирмата, няма от какво да се похваля,защото работех два месеца без прекъсване поради липса на жена охранител и се налагаше колегиално да съм там.Дотук добре-незная как издържах,но колегите бяха ученици или така да се каже млади момчета на по 20 и си правеха груби задевки със служителите на магазина и ги заварих в кабинката да се натискат върху обяда ми.Може ли това да се нарече охранител-или по скоро-ДЕЧКО.Всички останали колеги бяха на ниво.
И оттам се тръгна цялата работа та чак се стигна до напускане и това е.Що се отнася до уважението към служителите-такова просто няма,а заплащането наистина не е според отговорноста която носиш.Но здраве му кажи,било какво било.Накрая когато подписвах молбата си за напускане бяха написали "напуска поради семейни причини"което разбирасе не беше истина нямах проблеми от страна на съпруга си.И все пак внимавайте скъпи настоящи колеги с каква фирма си имате работа!Доскоро!

Лошо е когато в един колектив се създадат групички, които "воюват" помежду си. Това води до разединение и трудности в работата. Само професионализмът и работата в екип водят до успехи в нашата нелесна и отговорна работа.
Желая професионални успехи на целия колектив!

Във Варна положението е същото - много приказки,а заплати бабешки - скоро и аз се махам,само си губя времето,да изкарам зимата,да изтегля един заем и веднага си сменям работното място.

Немога да разбера тези дето постоянно се оплакват и мрънкат. Всеки друг им е виновен само те са изрядни и безгрешни. Какво искат да не ходят на работа, а да им се плаща заплата от по 1000 - 1500лв или като отидат по цял ден да четат вестници и списания или да спят??? Няма кой да ги търпи. Плаща им се да работят, а не да спят. Щом не им харесва да напуснат фирмата и да ходят там където ще ги търпят по този начин. Доста такива с големи претенции си тръгнаха от фирмата, но много скоро започнаха да търсят начини да се върнат обратно. Защо, нали не им харесваше?? А относно това кой къде ходил със служебните коли щом са толкова информирани нека да го докажат лично, а не да се крият като мишки зад анонимни служители или да ползват чужди имена. В противен случай за клевета се отива в съд и се носи наказателна отговорност!