АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Здравейте, аз съм настоящ служител в "АСО ПИРЕЛИ" ООД, гр.София.
Да носиш ониформа било то военна или полицейска или охранителна ониформа, то това означава, че трябва да работиш и за нейнето име - престиж, за доброто име на охранителната фирма.
Да познаваш добре новостите в закона за частната охранителна дейност, какви задалжения имаш, какви права имаш и прочие.
Въпроса не е дали ще взимаш 1 000 лв или 500 лв, въпроса е да уважаваш работата си и да си отдаден изцяло. Вярно, че в днешно време без пари си загинал, но все пак :)
Във всяка една фирма си има своите трудности, и трябва да има разбиране.
Трябва да се радваме, че имаме възможност да работим, или да сме на работа.
С уважение: Ивайло Горанов, гр.Свищов

Е разбрахме, че ще има увеличение, ама е много голямо увеличението бе, да си купиме по една или по две бонбонки, какво са 10 стотинки? подигравка. И кой ги е изпросил тези стотинки- охранителите знаят кой се бори за тях.

Съвсем нов охранител съм в една от Биллите. Наистина шефа от офиса е свестен и си разбира от работата. Иначе за кратко време разбрах за какво става въпрос. Не ми харесват взаимоотношенията между някои колеги, но се надявам с течение на времето да се оправят. А за заплащането, ще видим по-нататък.

В България има достатъчно много охранителни фирми. Ако не ви харесва тук, бягайте. Пожелавам ви успех в новата фирма - и със сключването на трудов договор, и с парите, и с ежемесечното плащане на заплатата, а за шефовете да не говорим :)
не виждам смисъл да работите във фирма, която не харесвате. защо го правите? объркана съм .....

мдаа докато има такива индивиди дето защитават фирмата и пишат глупусти от сорта "ми криза има затова невдигат заплатите радваите се че още сте на работа" никога няма да се оправят нещата. абе балък ще ми обясниш ли че нещо несхващам с таз криза нито имат акции на борсата нито нещо ги засяга че банките недавали пари и т.н. единствено таз криза е в плюс на фирмата че правим по малко разходи като цените на горивата са толкоз низки а това не е малко като знам колко служебни коли има

Ама вие вярно друга работа си нямате Като неви харесва във фирмата ми напоснете на сила никой ви не държи .А тия много знаещи колеги не знаят дори че началник охрана няма такава длъжност Това е един от началник смяните и има малко повече задължения от другия И затова взимат еднакви ставки А това че от офиса ги избират началник смените е вярно А и заплатите не се знае кога ще ги увеличат И наистина при тази криза трябва да се радвате че все още сме на работа

Големи Тъпизми тука ве?Ми има финансова криза,какво очаквате в такива моменти?!?!?Няма идеални хора,шефове и места за работа...все ще има нещо което ще ни пречи.В другите сотове е още по тъпо--повярваите ми!!!!!!

Аз роботя от доста време и познавам много добре началник охраните на всички обекти Та въпросните две билли за който става въпрост могада кажа че едната ночолник охрана няма да пиша от коя билла е е много печена даже сам сагласен там да давам постояно изварени дежурства Да охранителите от обекта и мранкят постояно но те незнаят по другите обекти за какво става на въпрос и че те имат колежка която ги защитава много Лично знам как работат някой от охраната и ако е някой от другите началници да са пуснали един куп докладни но тя ги крие постояно независимо какви издънки правят А защо още седи на тая длъжност в офиса на фирмата знаят Щом са на тези длъжности начи добре си вършат работата и несе оплакват от нищо а и колегите ако неги изкат може да кажат на шефа но слет като са си се те начи и те са сагласни а кво ще кажеш И друго дори за наъчалник смяна решават вм офиса Та аз мисла че неги е страх да са охранители те се пак са били само охранители А и от офиса много ги направиха от тия длъжности само охранители а други не затова си направи извода начи тези който са още на тая длъжност добре си вършат работата и не се уплакват Та за биллите знам повечко и аз имам сташ голям в фирмата но лошото е че много колеги не им пука и си казват за тия пари толкова И оставете охранителите от биллите на мира

Кой шеф си разбира от работата,че не мога да се сетя?Просто няма такъв.Другия въпрос за нач.охраната никой не ги кара на сила да седят.След като не им се занимава с документите и не искат да носят отговорност за колегите си може да станат само едни охранители.Тогава няма да носят отговорност за нищо,но може би не искат да отстъпят постта си на някой друг поради простата причина,че с тях ще се държат по начина,по който те се държат.Вероятно нач.охраната на 103 и 106 затова толкова се е задържала.А за заплатите сте напълно прави-те са без коментар.Какво стана?Нали щяха да ги вдигат?

Да прависте за шефа на БИЛЛИТЕ той е един от малкото свесни шефове .Но аз имах предвит за охранители от БИЛЛАТА който изпалняватп длъжноста началник охрани на обекта .Та тези бивши колеги с тази длъжност вършат всичко по доло съм го написал какво правят знаете ли тия хора каква заплата вземат има няма 390 лв та затова напуснах ане заради шефа който отговаря за всички билли той е готин .Тъй като знае че без неговите началник орани който са на обектите неможе но итой няма какво да направи за разлики в заплатите .Неможе едните да са началник смени другите охранители и да зимат разлики един от друг някакви 10 като едните се вартат по постовете само а другите не само работят като тях а и да отговарят за смяната за 10 ст на час разлика .А началник ораната е попринцип един от нчалник смяната работи като другия началник смяна итой дава постове като охранителите и оделно от говаря за охраната на целия обект идокоментацията и зима колкото началник смяната ЗА това пишех за две мой колешки бивши който много време изпалняват тая длъжност Пращам им много поздрави и да си пазат нервите те не са за един ден и пак ще напиша за кой обекти се отнаса защото в другите знам че са нови началник охрани те ще се познаят кой са БИЛЛА 103 и БИЛЛА 106 Евала за 390 лв търпите всичко дори да ви правият управителите забележки за охранителите който повечето са дошли ето така да им мине времето Усазнайте се няма смисъл да сте в тая фирма приятелски ви казвам сега ми е добре нито ми пискат за всяка издънка на тоя оня нито се нервирам