АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Колеги, само едно не разбирам...като толкова хвалите разни други фирми защо още стоите в тази?А на този дето беше развил теорията, за забавянето на парите защото стояли в банка да им текат лихви само едно ще попитам: Мислите ли, че ако която и да е фирма има свободни пари от които да печели само от лихви ще вземе да се занимава да работи с хора???

абе Nick кви глупости дрънкаш небили забавяли досега заплатите - щот аз помня за двете години дето бачкам тука още 2 случая тъи като падежа на заема ми е на 5-то число наиш как съм ги псувал че са подминавали таз дата. Незнам кой и закакво е виновен ама в договора ми пише 3-4 дена преди края на месеца че трябва да си получавам заплатата.

Не се ли сещате как се казва прекия шеф от офиса на охранителите на Биллите в София - 103, 104, 106, 107, 123 ? Понякога ни се кара и то с основание, обаче се държи с нас като с равни, с него можеш да си говориш свободно, без да се притесняваш, не се големее, не тежкари? Знае как се прави охрана, може би защото е бивш полицай. Аз лично съм го признал! От него може да се научи много нещо. Може би някои не го харесват, защото е строгичък, но пък е справедлив. Мисля си, че някой по-голям от офиса силно се интересува за името му, макар, че го знае! Знае го, няма как да не го знае! Обаче закъснението на заплатките ни не зависи от него.
ЧЕСТИС ОСМИ МАРТ НА ОХРАНИТЕЛИТЕ ОТ ЖЕНСКИ ПОЛ! МОМИЧЕТА, ОБИЧАМ ВИ!

Ние работим за жълти стотинки,а шефовете само се развозват със служебните коли само и само да им мине работното време "уж" че работят,а пък ние какво?Те нали си взимат паричките,а пък ние да се оправяме кой как може.Това,че нямаш пари дори за един хляб тях не ги вълнува.И знаете ли какво,дългогодишни служители на фирмата са принудени да напуснат,защото от ПИРЕЛИ не могат да си изхранват семействата.Това е АСО-ПИРЕЛИ:ЖИВОТ БЕЗ ПАРИ

Отговарям на колегата за моята заплата.От три месеца работя във фирмата като охранител на обект давам и допълнителни дежурства на друг обект за м.януари имам 284 часа или 792лв. Преди това съм работил в други охранителни фирми за 280лв без договор без редовни заплати.Във връзка със заплатите мойта беше преведена днес следобяд сутринта попитах прекия ми ръководител защо се бавят и той ми отговори,че парите са преведени на 27.02,но заради почивните дни се бавят преводите.

Считам като настоящ служител,че дадените от мен оценки са обективни.

Ох вече нямам нерви, то небяха глупости и простотий ама таз вече мина всякакви граници. Незнам дали за всичките клонове на асо-пирели ще е така но за Варна измислиха нова глупост - заради новите осигуровки от тази година ни паднаха заплатите с около 11-12лв. (това е за всички клонове и по точно тези които ги осигуряват на минималната) та сега уж да компенсирали това намалят ни заплатите с още 50лв. и ни дават купони за храна за 60лв. Е кой ви каза че това ни устройва - мен поне не ме устроива. Затова се обръщам към всички колеги да ги попитам и при тях ли ще става така и ако е и при тях докога ще търпим това унижение и простотия. Бих го казал лично в очите на Миланов но просто ми е много далече. Е съжалявам но повече немога - почти две години като автопатрул в таз фирма преживях достатъчно. Почвам усърдно да търся нова работа. Това е от мен засега.
П.П. Скоро както обещах ще си напиша името и кви простотии стават още в таз шибана фирма. Несъм забравил скоро ще е.

Все пак, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, мили колеги, желая Ви велико търпение и кураж, защото те са ни необходими точно сега! А за заплатите - нека си поговорим и попишем от утре.
Пожелавам Ви здраве, много здраве.

Какво мнение да напиша! Гледам тъпо в монитора и се чудя по какъв повод съм на работа в Пирели. Ама много съм отчаят. Хайде Тъпи и Умни, да се махаме!

Това вече мина всякакви граници - по празниците без заплати. Лелееее и ний сме били в еропеиския съюз. Къде са сега тез колеги дето толкова защитаваха фирмата да ги попитам дали са си чели договорите щот на моя пише че работната заплата се превежда 3-4 дена преди края на месеца, и вие ще ми говорите за реномето на фирмата. Сега ще ве покажа едно реноме, тъй като и аз съм намислил да се махам скоро само да ви се отвори някаква възможност и отпрашвам и тогава ще ви напиша кой съм и всичките простотий на таз фирма които смятам че трябва да се знаят било то от сегашните или бъдещи колеги на таз ИЗМЕКЯРСКА фирма.