Нетера ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, бул. Андрей Сахаров, 20а&markers=София,Район р-н Младост, бул. Андрей Сахаров, 20а

Нетера ЕООД

Ще опитам да опиша кратко непрофесионалното отношение на мениджърския екип към кандидат за мениджърска позиция.
Бях поканен на панелно интервю без самите интервюиращи да знаят какво е това....
Предвид това, че беше втора среща, се очакваше да получа повече и по подробно инфо за позицията от една страна, от друга страна да ме питат по задълбочени въпроси или да коментираме казуси. Ама не. Задаваха ми абсолютно хаотични въпроси, които няма никаква последователност.
За мен втората среща беше абсолютно загумено време.
Фирмата изглежа ок отвън, но ще трябва да инвестира повече в мениджъристе си.
Моята обратна връзка е  - спешно ги обучете как да интервюират, защото им липсват сериозни знания.
Накрая все пак ми се обадиха да ми кажат, че не са се спрели на мен. След около 15 мин. по телефона в опити да разбера защо ми отказват, чух следното - ами не отговаряте на нашия профил. А кой е вашия профил? Защото аз така и не разбрах какво разбирате под това? Амиииии.....без отговор.
Така че имайте едно наум, като кандидатствате в Нетера.

Към момента съм служител в Нетера и определено е много хубаво място  за работа. Екипа е млад и енергичен. Отношението на ръководството е добро. От всички места, на които съм работила, тук има най-много социални придобивки (здравно осигуряване, пари за спорт, за ежемесечни тимбилдинги, преференции в големи търговски вериги и заведения и др.). А полето за развитие е пред теб, стига ти да имаш желание и да можеш. Тук е място на което се дават възможности и се изслушват мнения. За заплащането има още какво да се желае, но няма място за оплакване;)

Мисля, че офисът на Нетера е много приятен и има хубава атмносфера в него, поне такова е моето усещане - светъл, просторен, чист.
Харесва ми това, че изглежда се полагат усилия за това хората да се чувстват добре - плодове, тенис маса, тийм билдинги. ......

Компанията се развива изключително бързо....за сметка на заплатите на персонала...но няма как!
Все пак там е отлично място за човек да започне кариера,защото може да види изключително много технологии събрани на едно място и достъпни за интересуващите се. Собственикът повлиян от престоя си в САЩ се е опитал да пренесе от американската работна култура (например Overtime), но все пак да не забравяме, че това е BG фирма и нещата в нея на се различават от средната за страната ни.

служителите от hr отдела ми направиха много лошо впечатление .. още със самото влизане започнаха да ми говорят на ти .. някакви тъпи шегички пускаха на който само те си се смееха.

Не бях работил в толкова готина фирма! Интересна и динамична работа. Добро заплащане. Много добро отношение към персонала. Има тийм билдинги, пари за спорт и разни други екстри.
Естествено има си и лошите дни, когато напрежението може да те смачка, но къде не е така?
От почти година съм в Нетера и съм доста доволен!

Mi na men si mi e super!!!! Ko se oplakvash?
Po qk kolektiv ne sum sreshtal......
Parite sa enough......
Mojesh da se izdignesh stiga da mojesh....
sredata si e super - osigurqvat vsichko nai-neobhodimo..
a nai-priqtno e na teambuildingite - koito sa vseki mesec !!!

Ниско заплащане,гадни условия на труд-в метален фургон, 24 часов режим на работа, нулеви възможности за развитие.