IP Consulting Ltd. /img/frontend/nomap.png"

IP Consulting Ltd.

Wyj, brawos che go pisa. Shteh da se mina!

Измежду многото места в които съм работил, това е най-неприятното от всички, всеки ден ти се напомня колко си некадърен, освен, че ти се крещи и ти викат, че си идиот. В началото са много мили, но след няколко дена или една седмица коренно се променят. Аргумент в подкрепа на тези думи, е че от 2002 (от както в съзадена фирмата) само един човек е издържал 1 година, а още един 5 месеца, всички останали не повече от 1 месец. Колкото повече се стараеш, толкова повече ти казават, че нищо не правиш. А ако си мълчиш докъто те тъпчат, още повече го правят. А пък за парите да не говорим, колкото може повече да работите, и колкото може по-малко да ви плащат. Друг аргумент е начина, по който говорят против свойте служители, говореха рпед мен против мой колеги, как може един работодател да говори против свой действащ служител на друг свой служител. Хора не почвайте на това място. Ако успея да спася поне един човек от това, което преживях, ще бъде успех.