Ресет Компютърс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ресет Компютърс ЕООД

До -   Бисер Спасов.
Познавам Спасов като протеже в Ресет, издигна се до голям шеф и му порасна работата, като се опита да се изнасе от Ресет отивайки и повличайки част от хората в Мултирама, когато гърците отваряха. Две години по-късно видях шефа като прост продавач отново в Ресет, подвил опашка и пак се наместил. Подобен фирмен турист да дава оценки за др. хора е меко казано зле. Когато бях на интервю за работа при гърците ,българите провеждайки допитването имаха претенции до небето за език, за опит,за куп познания,които те самите нямаха. Година по- късно отивам да си закупя лаптоп от Мултирама и псевдо екипа на хора като Спасов, те незаеха за какво са там...На въпрос от клиент- Колко гб. е диска на този модел, "специалистите" отиваха да разпитват какво е гигабайт и да молят помощ някой колега,че се стигна и до тел. разговор за помощ... Бездарници назначени по роднинска линия, мързеливи дори да се научат. Колкото до Спасов, маймуна да си за толкова години стаж в пост червена фирма -пералня все ще се научиш какво продаваш. Жалкото е че да си коректен е въпрос на възпитание и почтенност. нещо което липсва и в червените перачи през стоки от Китай- шефовете , както и при техните протежета, служителите на по-ниско ниво.

Ванка, не давай погрешно инфо..тва е информация от преди 5-6 год. поне. Сега цари спекула и експлоатация.

Работих в пловдивския клон на ресета. Бяхме страхотен екип, аз Тишо, Митко и Рени. Много дължа на тези хора които ме изградиха като добър техник с подкрепата на Митко и добър продавач с подкрепата на Тишо и Рени. Бяха страхотни години, заплатите също бяха страхотни. Разбрах че го няма вече магазина в Пловдив и определено това е голяма загуба за всички компютърни ентусиасти. Работата беше много и заплащането също. Имали сме както много готини моменти така и моменти в които сме се карали но това е нормално и се случва както го има във всяко семейство. Определено много ми липсват всичките. Желая им много здраве късмет и щастие.

Да беше само това което каза !!!!!
Съкращават знаещи и можещи хора, за да оставят жените си на работа смешно !!!!!
Пълна шуробаджанащина и смешна история.
Всичко е вярно в долния пост много жалко за фирмата, че позволява подобни неща.
Един ШЕФ ако искаше да му се развива фирмата нямаше да оставя жените на тоя и на оня от фирмата,а трябваше да остави хората с потенциал.После се чуди защо не му върви фирмата - ами няма да върви.

Или ми го правят или аз го правя в ресет! Вие колеги какво сте правили от всичко това:)
Експлатация!
Няма да изкараш пари дори за нов компютър!
На празници бачкаш!
На Коледа и НГ също!
Събота е работен ден!
Няма обедна почивка!
Ядеш в или до тоалетната!
10 часа е работния ден!
Отпуската не е 20 дена!
Осигуровките са на минимума!
Ще има скандали!
Ти си виновен!
НЕдоволни клиенти!
НЕдоволен шеф!
НЕдоволни колеги!
НЕзадоволени колежки!
Роднини на шефа!
Липсващи стоки от склада!
Раздаваш листовки!
Лъжеш клиенти!
Долара скочи!
Долара падна!
Пазиш обекта!

Работил съм доста отдавна 2003-2006, и имам  добри спомени от това време. Работата беше натоварена, но екипа беше ок, а за човека с водката мога да кажа, че е много коректен и толерантен, но и изисква да се работи, което на някой хора с желание да си драпат мъдите по цял денд, определено не им е изнасяло. Минусите съм ги посочил (липса на възмоцности за развитие) и 6-дневната работна седмица. За другото не знам как е в момента, оценките са от времето, в което аз бях.

мои роднина между другото беше уволнен от тази фирма тъй като някое некадърно шефче държал крадец близо година..накрая всички ги махнали:) кофтиии

Най-много обичам да чета мнения на хора, които са уволнени поради некадърност и пълно безхаберие по отношение на работата, а на всичкото отгоре дължат пари на фирмата и се ослушват, когато става дума за оправяне на сметки! Такива дебили нямат място сред екипа на фирмата!

Работих за ресет и ви казвам мнението си. Фирмата е добра от гледна точка на стока, но не и да работиш там. Отношението към персонала е под всякаква критика. Вика се, обажда се, някои хора работят други обикалят и се ползват с привилегии от отговорниците било на магазина или офиса. Сервиза в София е добър но в Пловдив много зле. Имаше 2-ма техника в пловдив, напуснаха преди 2 години. Ако някой неми вярва го съветвам да започне работа в ресет. Ако е от София да иде при иван, там може и бой да яде, ако е от пловдив при тихомир мисля беше. Човека който незнае защо се е родил и какво прави там.

Еми аз не рабитя вече в Ресет и не съжалявам никак даже да ви кажа!Във фирмата цари като начало хаос и велико невежие!Докато работех се стигна до там че в трите магазина на Ресет нямаше кой да сглоби един компютър и идваха при нас за помощ!Да не говориме че 90% от хората който работеха там на правят разлика между нисък клас Видео карта и Лан карта,ако са извадени от кутиите! Много тъжно но факт, все пак ако искате да работите в Ресет подгответе се за много празни приказки,злословене зад гъба на всеки колега и много мазнене на човекът който беше споменат по-горе с водка в ръка!Стои в една стаичка и няма представа за какво иде реч и какво се случва,но винаги е компетентен по всички въпроси!Ако не изпълните вече споменатите от мен неща,няма смисъл да почвате работа там!Но дори да ги изпълните и да започнте знайте че оставате без личен живот,бачкате 6 дена в седмицата по 10ч. на ден!За другите работи можете да се ориентирате по оценките който съм дал,но да знаете ч самият манталитет на работа в Ресет е от преди 10 години и няма изгледи да се промени!Всички свестни и адекватни хора напуснаха,останаха само клюкари,безделници и подмазвачи!Светъл пример за това е една ниска,грозна лелка с бирено шкембе която явно си мисли е се ползва с голям авторитет във фирмата!Разбира се не е така,но на кой му пука....кой друг ще работи 10 години продавач консултан,без право на помилване! :D :)))) Така че опичайте си акъла и търсете друга фирма,иначе ризкувате да напишете някой пост тук и вие!Успех!!! :)