Експрес Гаранцион Акватек /img/frontend/nomap.png"

Експрес Гаранцион Акватек

Здравейте,някой ще ми даде ли мнение за фирмата? работа,заплати,отношение?

Ще ми дадете ли мнение за тази фирма

Защото "новия" басейн Приморски, никак не е нов, а на практика е изграден и облицован от "НОЛА 7" и "Инжстрой". Акватек тази година изгради само филтърна система към него. Така,че по въпросите за теча сега общината да си търси вината от изпълнителите на бетонната част и облицовката.

само един въпрос защо новият басейн Приморски във Варна ежедневно губи по 130 кубика вода като изпълнението е на Експрес Гаранцион и сега го затварят за основен ремонт същевременно пускат лъжата в медиите че затварянето му се дължи заради икономии свързани с кризата.

Фирмата е обявила свободна позиция за маркетинг мениджър на хотела в Бургас. Моля някой да даде ориентир за заплатата и условията за работа - свобода на действие, бюджет, екип. Предварително благодаря.

Здравейте, не очаквах да намеря и нашата фирма тук! Аз работя от година във Акватек, първото впечатление, което получих беше "респект" наистина сериозна фирма. Но за съжаление мнението ми малко по малко взе да се разваля. Наистина се уверих, че фирмата е лидер в изграждането на басейни (да ме извиняват колегите от NOLA 7, ама съм виждал такива техни глупости че...), но май само до тук... Освен хубавите басейни които правим, другото хубаво нещо е сигурноста, сигурен си че без работа и без заплата няма да останеш и да си дойдем на думата заплатите са средни (за хората със стаж от 3 и повече години са доста по-високи), но осигуровките и те са средни (т.е. на почти половин заплата), превилегии да, но приключват до безсплатното кафе и служебния автобус (нещо, което не трябва да е превилегия има го всяка уважаваща се фирма) имаше и 15% отстъпка на храната, която отпадна по ред причини и както е "нормално" в България всеки си налегна парцалите и нищо не каза! Иначе колектива е много готин средна възраст 35, като повече са тези под 30 години, малък е процента и на хората със стаж по голям от 2 години. Другото хубаво нещо е че няма кой знае какви интриги (т.е почти ги няма) няма кой за какво да те натопи пред прекия ти началник, защото колкото и да сме много в същото време сме и малко и всичко се вижда и знае. Възможности за професионално развитие: почти никакви има някаква странна политика на ЧР, да НЕ обявяват свободните работни места вътре във фирмата. Последното издигане на хора е станало когато фирмата се е разширила и нанесла в новата сграда до тогава работешите, като изключим монтажниците са били не повече от 20 човека (за офис Варна) и те, които са работили от 5-6 години във фирмата са станали мениджъри на създадените отдели, но до тук... над тях са гл.мениджър и Управителя, т.е Те мениджърите на отдели няма на къде нагоре да ходят, та какво остава за нас другите, шанс за издигане имат монтажниците, ако са си спечелили доверие и са добри в работата може да им поверят да ръководят група или пък ако са къдърни и решат да учат имат шанс да стигнат до "офиса с климатиците", но пък при тях се забелязва хронична липса на желание да учат и голямо желание да мрънкат, а тук трябва да се отбележи, че някои монтажници вземат по-високи заплати от инженерите във фирмата. Но като цяло атмосферата във фирмата е добра има какво да се научи (и то много) има и кой да те научи (никой не си крие знанията), мързеливци и лентяи трудно биха оцелели, защото работа има мноооого и за всички, а и всичко виждат кой каквом прави. Та ще се радвам да прочета и други "анонимни" мнения, а и не се знае кой ги пуска и кой ги чете, може пък да има полза. Колкото и да е сравнително голяма фирмата то почти всички се познаваме поне по имена!

Здравейте!
Акватек е голяма фирма с много обекти, работата в администрцията си заслужава, но работниците, които ходят по обекти работят страшно много и не взимат големи пари!

Моля някой който работи или е работил във фирмата да даде мнение за нея,че да знам дали изобщо да започвам там?
Благодаря в предварително.