Гастроекспорт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Гастроекспорт ЕООД

1 точка от 6 мнения

Работил съм 6 месеца като пицар и честно казано останах доволен от условията , заплатата и отношението. Единственият ГОЛЯМ минус(според мен) е бавенето на заплатата през зимата. Работил съм на многи по- гадни места - Ред хот пица и Фратели и определено Грил Мастърът е много по-добро място зс работа от тях.

змиярник,никога не работете там,бавят заплащането,отношението е ужасно,краде се от бакшиша понеже е общ,ако някой не им допадне,може и от процента да го отрежат.отпуски не се ползват,не се и заплащат, в кухнята редовно им липсват пари от заплатите а за сервитиорите няма бакшиш, понеже няма работа.Храната става но е много скъпо,обслужването е за критика,лъжат и клиентите в сметките по мероприятия.Няма система за работа,което влияе зле на резултатите и за това се търси отговорност от персонала. И още много други неща за които даже не ми се вече

По възможност изобщо избегнете дори интервю с тия хора. Първо управителката на р-т Ноти -  Мира е надменна, държи се като собственик, а не като работник на заплата там. Второ уговорките за 8 часов работен ден никога не могат да се спазят защото се работи по минимум 10 (в най-най-добрите случаи), а най-често по 12-14 часа. Разбира се4 нищо против не може да имате да работите и по 16 часа. Персонала в кухнята е готин, но продуктите с които се работи са пълни боклуци, които се продават на стигащи до небето цени. Разгледайте историята на фирмата по различните сайтове. Много често пускат обяви за готвачи, сервитьори и хигиенисти, но много бързо след това оремахват старите си обяви, именно за да не се вижда колко често търсят хора. Просто никой нормален човек не би се занимавал с тях. За да работиш там ежедневно (оинеже почивките са кът) трябва да си напушен, или под по-силна зависимост, така че да не те е*е колко часа е и колко ти държат краката. Съвсем буквално в рамките на цял работен ден от средно 12 часа почивките са 3-4 колкото да изпушиш по една цигара. Самия ресторант не се къса много от работа, но за сметка на това кетъринга не спира, съответно няма никакъв начин да се случи ден, в който да речеме да пиеш едно нормално кафе като свърши обяда, както сервитьорите например.
Оше веднъж ви призовавам да не се занимавате с тия хора по възможност. Само в извънредно крайни случаи.

мизерия и идиоти какво да кажа??
бачкал съм там и то беше най голямата ми грешка в живота (поне за сега)!!!

Ако вие нужна повече информация може да посетите bradva.com

най-гадното работно място на което съм постъпвал
просто отвратителна работа.