Дени Лайтинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, ул.ТРАНСПОРТНА м-н СВЕТОМАРКЕТ&markers=Бургас, ул.ТРАНСПОРТНА м-н СВЕТОМАРКЕТ

Дени Лайтинг ООД

"grizanka" като гледам на колко места си изказала мнението си, явно не си напуснала по собствено желание.  И като знам каква е бройката на уволнените от фирмата и защо, е ясно коя си. Нормално е да не се зачита мнението ти, при условие че си без каквито и да е професионални умения и като бонус език достоен единствено за автосервиз в крайните квартали на Бургас (като Лозово например). Иначе фирмата е стабилна и организирана, което допринася за добро заплащане. Няма как да останеш неоценен, ако даваш повече от себе си.

Като гледам "калпазанка" какво е написала,/а и като знам кой употребява тази дума често/малко работадатели явно е виждала.Ако е същият човек за който се сещам няма как да не е така щото там се играе по неговата/по-скоро нейната свирка./демек тя свири само не е сигурно на какво/Иначе не много зле,като изключим това,че ако имаш собствено мнение и не се харесваш на две "калпазанки",които нон стоп шушнат на ушето на шефа си тръгваш.Работи се долу-горе по изискванията от закона,но колектив почти в никой отдел няма.Шефа  по принцип е добър човек,но слуша неподходящи и зли хора.Ако ви предлагат работа там не започвайте в склада!Във всеки друг отдел е добре,но там не.Ааааа и гледайте,ако започнете да се харесате на малката и голямата"калпазанка"/от търговския отдел-сътрудничка и директорка/

Изключително строг и взискателен работодател, но и безкрайно справедлив!

Доволен съм !

Най- добрия работодател, който съм срещала до сега.