Дени Лайтинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, ул.ТРАНСПОРТНА м-н СВЕТОМАРКЕТ&markers=Бургас, ул.ТРАНСПОРТНА м-н СВЕТОМАРКЕТ

Дени Лайтинг ООД

Типичната семейно- крепостническа фирма.
Започнете ли там, очаквайте да ви наблюдават цял ден от камерите , все едно сте в Нацистка Германия.

Очакват да не сядаш по цял ден, да пребърсвате наново и наново докато изтече деня.

Някой от колегите са ок, но повечето са абсолютни гъзолизци.
Общо взето ако не започнеш да лижеш задници там си обречен.
Ако не си им удобен те товарят с повече и повече работа ,докато сам не напуснеш.
Във фирмата цари абсолютно лицемерие, почти всичко което ви казват е лъжа.
Длъжностните ви характеристики не значат нищо.
Когато започнете там вие ставате техен роб.

Изискват и работа след работно време и оставане след работа почти всеки ден.
А когато го направите и останете след работа , го искарват все едно вие сте го искали.

Тотални изруди , само може да си изгубите здравето там..

Дени Лайтинг е една най коректните фирми в която съм работил.
Колегите са точни и винаги са помагали в нужда.
Заплатите са точно на време и са на пълни осигуровки.
Другите фирми в които бях преди тази са клоаки пълни с боклуци за сравнение.

Хубави времена в БГ. Колегите са супер.

Не си губете времето, в тази фирма е страшно текучество на персонал.Големи обещания и накрая нищо.Бягайте далече и търсете друга работа.Обичат хора които лесно могат да манипулират,ако всичко това ви харесва започвайте и лека работа.

Предполагам, че последния писал преди мен е ходил в магазина в Пловдив, защото и аз бях на интервю вчера. И мен ме питаха, дали мога да започна веднага. Казаха ми, че търсят момче и момиче. Казаха също, че на следващия ден или най-късно днес ще се обадят за резултат, че имало обучение и т.н. Аз имам опит с продажбите, но и на мен не ми се обадиха. На повечето места не се обаждат, ако не си одобрен, въпреки че всички обещават да го направят.

Отидох на интервю във въпросната фирма,интервюиращата жена закъсня 20 минути. Обясниха ми работно време,попитаха ме дали мога да започна веднага,казаха, че ще ме обучат на всичко и ще се обадят на следващия ден до вечерта да ми кажат дали ме одобряват или не. Жената каза, че и при двата случая ще звънне,но така и не го направи. Уж имат обучение,но ако нямаш опит не ставаш..

Бях кандидатствал по тази обява http://www.jobs.bg/f3027653 / http://www.jobs.bg/company/14104
Срещнах се с ръководството, беше ми обяснено как освен изписаните задължение ще трябва да слизам да помагам и в магазина на продавач- консултантите. Въпреки това имах нужда от работа и бях съгласен. Човекът /шефът или собственика на фирмата/ ми даде срок от седмица-две да си помисля и да се обадя да потвърдя дали ще почна работа/по време на интервюто слушах как съм най-добрия кандидат и че първо на мен са се обадили/. Обадих се в срока който ми бяха дали за да потвърдя, че наистина искам да работя там и какво ми казаха "позицията вече е заета, избрахме друг човек, даже вече започна работа".
Беше доста некоректно от тяхна страна, да ми дадат срок да си помисля за работата и в последствие да ме отхвърлят без дори да си направят труда да ме уведомят.
Но като гледам през 6-8 месеца се пускат обяви за същата позиция, което ме кара да се радвам, че не съм започнал работа там ....

много е зле тази фирма  искат всичо от теб а пък те не дават нищо само лажи  много е лажи и нищо друго  всички са много зле ама много много

Мнооооого лицемерие!Хубаво го е казала "grizana",ама пак злобари се намерили да се четкат!Що не кажете по колко неплатени отпуски ви пускат.Може да се дава мнение за професионални умения само от хора имащи такива,а аз като знам какви кадърници има в тая фирмааааа....мани!Кадърните напуснаха и наистина жалко за шефа,че не е лош,ама е далеч от истината.Не знае,че са се настанили на сладка службица мързеливи и лицемерни хорица.Съвет към кандидатите да работят там е даден в по горен коментар:за трупане на опит ДА,но за повече НЕ!

Фирмата става,шефовете винаги искат още и още,но че има хора,които са пълна нула по отношение на работата си - има ги . Доста голяма част от тях лежат на стари лаври и обират такива от работата на другите,без грам признание. Но това си е нормално за фирмите като цяло,щом има хора над теб е нормално друг да трупа точки на твой гръб,а ти да си черния и прост служител. Ако искате да натрупате опит фирмата е добър избор,но за кариера и развитие не става !