Хеликон /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 4 мнения

Най-неспособните са събрани в ръководството на горепосочения обект. Работното време понякога се удължава двойно, като естествено не се заплаща допълнително, а служителите биват заплашвани с глоба в размер на една месечна заплата, в случай, че не свършат тоновете работа в същия ден. Много работници имат неофициално повече задължения, които не са упоменати в длъжностната характеристика и разбира се, не се възнаграждават изобщо.

Има какво да се каже за тази фирма.Ако ви обещаят нещо не им вярвайте.Работното време не се спазва, отпуски се ползват, но не се заплащат. Заплатите са ниски, а изискванията са високи. Нагли са и нахални. Да има как да им работиш за без пари.Ако недай си Боже се разболееш -не ти вярват.

Преди известно време работих за тази скапана фирма, никъде не съм била по- зле. Говоря и като заплащане, и като работни условия. Страшно съм възмутена от собствениците на Хеликон и политиката, която налагат. Имат страшно много изисквания, заплатата е близка до минималната, на всичкото отгоре се държат със служителите като с кучета. Не може да ядеш, не може да седнеш, не може да излезеш, не може да говориш по телефона (на всеки му се налага да си вдигне мобилния от време на време). Аз призовавам такива работодатели да бъдат избягвани, за да се научат, че така не може!

Няма какво да говорим за хора който искат да изкарват пари и са стиснати и не се грижат за персонала без регламентирано работно време