ЕТ ДОГ - ВИЗА - МИХАИЛ ДОБРЕВ /img/frontend/nomap.png"

ЕТ ДОГ - ВИЗА - МИХАИЛ ДОБРЕВ

1 точка от 1 мнение

При обещана заплата от 500лв., на втория работен ден шефа ми казва, че заплатата всъщност е 400лв., накрая даже не ми изплати нищо, въпреки че, обеща че периода на обучение, в кото свърших сумати работа и през който работих наравно с другите, ще ми се плати. И не съм само аз, случайно научих че две мои познати са работили преди години за същата фирма и също не са си получили заплатите. Шефа увърта и се опитва да те искара, че ти си забравил за кво сте говорили или че ти не си го питал и не си разбрал за условията и те залъгва, че ще ти плати някой ден! Работното време беше дълго - 9ч., без право на регламентирана обедна почивка, пускат те да си вземеш нещо набързо за хапване и искат да го ядеш там, на работното си място, ако е възможно. Събота и неделя се даваха дежурства. Работната среда - мръсно, малко помещение за всичката техника, която беше разположена там и за всичките хора, които трябваше да работят без да си пречат, а всъщност при обема на работа трябваше, според мен, повече ерсонал и съответно по-голямо помещение.
Радвам се че навреме се усетих и не останах на работа там!!!