Флавиа АД /img/frontend/nomap.png"

Флавиа АД

много интересно ми става когато кажат бърза работа какво узначава бързата работа бързата работа е срам за майстора да не говорим за аванс заплата и не ми се хвалете от завода че давали на време аванс заплати твърде много неща знам за фирмата и за завода какво става там никак не може те да ме обидите че не е тъка всички в по горен клас служители ставате за смях с таз бърза работа!!!

Относно работата и заплащането във "Флавиа АД".
Не е необходимо само да се създаде и да се каже че е осигурена работа на работещите във фирмата, но трябва да се види какво заплата за положения труд. Смятам, че работата е много повече и много по-отговорна в сравнение с това което се заплаща! Затова хората работещи във фирмата с пълно основание протестират и не са доволни от трудовото възнаграждение.
Само някои от ръководният персонала са облагодетелствани за сметка на всички останали. Нека ръководството да помисли и за тези които си ходят всеки месец с мизерна заплата, много често и под минималната за страната!!!

Здравейте, някой може ли да даде обективна информация относно: ниво на заплащане, спазване на работното време, условия на труд, отношение към персонала, социални придобивки и т.н. Предварително благодаря!

Ясно по време на социализма нямаше интернет или са застояли в социалистическо време или са наистина неграмотни и необразовани работниците,които работят във Флавиа,за да няма коментари или поне един отговор на моето запитване.

Ако може някой да каже наистина ли плащат социалистически заплати и шестдневна ли работна седмица е редовно ли се работи по 10-12часа и т.н.но моля да е смислен коментара.

Пише се Флавиа. Заплатите наистина не са високи и не са конкурентни за града, но осигуровките са на реална заплата и се работи като при социализма. За съжаление остана по-неквалифициран персонал и не се достига оптимално производство. Хубавото е, че ръководството прави всичко възможно да осигурява работа. Изплащането на заплатите никога не е закъснявало. Общо взето ниски заплати, но е по-спокойно - зависи кой какво търси.

ДОКАТО ИМА ТЕЛЕТА ЩЕ ИМА КАСАПИ

Ще обясня всяка една оценка която съм дала за да съм по-убедителна:
- може ли през 2008 г. да има заплата 170-180 лева чисто? при 10-12 часа работа, понякога дори без обедна почивка, да не говорим за съботите, да не гонорим че това не се компенсира, а като има пренастройки на линиите ни изхвърлят в НЕПЛАТЕН отпуск.
-това хич няма да го коментирам - един побеснял .. .. там не може да си намери място...
-имаме привилегията от тези ГОЛЕМИ пари дето ни ги дават да ни отдържат по ведомост 25лв социални което представлява купони, които вършат работа само във фирменото барче, което работи на космически цени. КОЙ ЛИ Е СОБСТВЕНИКА НА ТОВА БАРЧЕ??? И аз искам така...
-това няма да го коментирам. Просто -5.
-вече го описах - О РОБИ НА ТРУДА
-назад да - напред няма на къде
-е тва му е хубавото, близко е до нас
-и те като мене - ТЕЛЕТА, приятно ни е да сме по телешки заедно, нали хем ни доят, хем пасем каквото намерим, телетата под тяхно разпореждане, и накрая като решат ни теглят ножа. И си го коментираме, ПО ТЕЛЕШКИ...
-отровна, ама кой да дойде да види...
Та в заключение на всички кандидатстващи за работа във Флавия АД и други подобни измислени птицекланници искам да кажа: