ИНСА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИНСА ЕООД

abe shofiorite gi izgoniha shtoto nqkoi hora se osraha tragnaha paralii da stavat imenata im se znaqt no zaradi tqh i drugi si otidoha a nqkoi svirkajii ostanaha shto se otnasq za shefkata e dobra a po hubavi zaplati nqma da poluchite nikade

По повод казаното от Leonid:Ще му дам конкретен пример с уволнените 20 шофьори.Знаеха кой е злоупотребявал,а уволниха и невинните без да им изплатят заплатите и гаранцията.

Как се започва работа та?може ил съвет , защото не съм срещал обяви

Po povod kazanoto ot Viktor malko po dolo mislia che e imalo zashto da mu gi odarjat tezi pari.....az sashto sam bivsh rabotnik na INSA i kogato me osvobojdavaha si poluchih absoliutno vsichko......drugo niam da kaja zashtot niakoi hora shte kajat che sam prestrasten.........

nai interesnoto v taq firma e ,4e rabotnicite (shofiorite)se hadprevarvat s shefovete-koi pove4e da otkradne,vijte im kolite na parkinga,puk i na novite shofiori ne padat po dolu,ili sa im vdignali zaplatite

Според мен големия проблем на тази фирма е това,че не си ценят кадърните работници и това,че подкрепят крадливите такива.За тях не е важно да си разбираш от работата,а да разбираш от подмазване,подмолни историй и да умееш да се правиш на голяма работа.

Syglasna sym s po-dolu napisaniq komentar ot "spas4o" ....NO zaplatata e normalno zaplatena, kogato na shofiora mu se nabira 3-4 chasa syn v meseca...

vseki e svoboden da raboti kadeto si iska,kato ne vi haresva insa idete v rubikon i t.n.,no vupreki vsi4ki negativni mneniq smqtam,4e tazi firma shte e ot malkoto oceleli,sled finansovata kriza i edva li ima v regiona firma,koqto da zaplashta po dobre na rabotnicite si

фирма която се отнася нечовешки със своя персонал.Още с назначаването работника или служителя трябва да си подпише и молбата за уволнение.Удържат от заплатите по 1000лв.гаранция и тежко ти ако решиш да напуснеш,не ти връщат нито гаранцията ни заработеното от последния месец.

инса е фирма която е израстнала с лъжи и измами,това е фирма която неси цени кадърните работници.фирма с ниско заплаштане-ЦЯЛАТА РАБОТА ИДВА ОТ ШЕФКАТА НА :ИНСА ЕООД,Град (централа): Раковски,Уебсайт: http://www.insa.bg.