УНИ КРЕДИТ КОНСЮМЪР ФАЙНЕНСИНГ /img/frontend/nomap.png"

УНИ КРЕДИТ КОНСЮМЪР ФАЙНЕНСИНГ

Здравейте, аз съм кандидат за пропмоутър към Технополис Бургас. Има ли запознати дали тези цели, които се поставят, са реално изпълними и дали в действителност се получават тези бонуси?

Е кажете какви са заплатите де ,ниски ниски колко са ниски?
Аз кандидатствам за промоутър там?
Виждам че има хора които казват че има силни и слаби магазини кои са силните

Здравейте!
Не знам, колеги, в кои градове работите и дали успявате да си изпълните таргетите, но преди около 2 години, когато работех за Кларима получавахме добър доход (с бонусите), който ми се виждаше оше по-висок поради липсата на време за харченето му. :) Шефката и колежките бяха страхотни и имаше една атмосфета на конкуренция между различните кредити, която повишава адреналина.
Като не си дигнеш главата от работа, после можех да си позволиш и по-големи нещица, освен сварзването на двата края :).
От друга страна доста зор видях докато ми направят договор и самите условия в магазина не бяха като за мене (ужасното осветление, климатиците, закачливите продавач-консултанти, но това не зависи от УниКредит) и не знам, може би защото счетоводството е чак в София имах доста мотане и бавене на документите (гражданския и после трудовия договор, болничния, който тъй и не ми изплатиха от нои, документите при напускането).
Напуснах точно, защото не ми се стоеше повече в магазина, който е доста далеч от дома ми (предпочитах в офис, където между тебе и клиента има поне едно бюро разстояние), а и сезона замираше вече.
По принцип см завършила СК :D, та ако на Захари му трябва стажант да каже :P.

АБЕ ХОРА САМО ПИШЕТЕ ЧЕ ВИ БИЛА МАЛКА ЗАПЛАТА
АМИ ТО ЗА ТАЗИ РАБОТА КАКВО ИСКАТЕ ПОВЕЧЕ
ЗА РАЗХОЖДАНЕ ПО ЦЯЛ ДЕН НЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ ДА ИСКАТЕ
ПЪК И ТО Е ТОЛКОВА ПРОСТО АКО РАБИТЕМ И УБЕЖДАВЕМЕ КЛРИЕНТИ ПЕЧЕЛИМ АКО НЕ РАБОТИМ И МЪРЗЕЛУВАМЕ СИ ВЗИМАМЕ НИЩО.ПЪК И УНИ КРЕДИТ Е ЕДНА ОТ МАЛКОТО ФИРМИ КОЯТО ПРЕДЛАГА КОРПОРАТИВНА ЗАПЛАТА,КОЛДЕНА 13 ЗАПЛАТА ДЗО ОСИГУРОВКИ В/У РЕЛНОЯ ДОХОД.ТОВА Е

ПЪК И ИМАМЕ ПРЕФЕРНИЦИИ АКО ПОИСКАМЕ КРЕДИТ

фирмта е много добра.Аз работя в момента там и е супер.заплатите са ниски ,но се преживява.А КОЛЕГИТЕ /НЯКОЙ САМО /СА СУПЕР.

не само,че немогат да обяснят гпр-то , немогат да наберат и зеланат линия....хахха шегичка, ама има и такива(мениджури), дето незнаят и що е кредитно изветсие беее...ама , какво да се прави, зомбирани сме ,дет са вика

Очаквам с нетърпение и тази фирма да пропадне.Не само че лъжат служителите си и се държат с тях като с ...., но с клиентите си лъжат.Само няколко думи на "съвестната " ще кажа -миличка ти май си една от зомбираните момиченца. Говориш ,че те другите били неграмотни и т.н. е само едно ще ти кажа никъде го няма това мениждър да не знае поне малко английски език. ХАхха и още нещо мениджърите в тази фирма всъщност са просто куриери нищо повече и знаят само да обикалят насам на там и да казват "хайде действайте!!!!!" Добре вече наистина последно Какъв мениждър си за бога след като не може да обясниш на един клиент какво е ГПР !!! това няма мужда от коментар

Уважаеми бивши служители - не се учудвам, че вече не сте на работа в тази фирма. толкова неграмотно пишете, че се чудя как са ви търпяли. Само сте с претенции,а покритие - 0!!! Жалка картинка сте - млади мрънкащи и неграмотни!!!

Здравейте!!!!!Аз съм служител в Кларима,т.е.бях.Обичах работата си,но не мога да живея с 350 лв.на месец.Надявам се всички умни хора да напуснат.Послушайте ме.Има работа и другаде.Не работете за Уникредит.Те не ви заслужават.Никой не заслужава подобно отношение,независимо от това, дали работи или не.Трябва да уважаваме себе си.Ние сме хора, не сме животни.Поздрави на всички бивши колеги, а и на настоящите.Късмет !!!!!!!

Ами това със сулио и пулио го преживях на собствен гръб....знам за какво говориш.От една година съм в Кларима ...в най-е..б-ния магазин.Ти явно си навътре в нещата.Повишена съм в Тиим лидер..хахах винаги ми е било смешно това название.Обичам работата си,но ниските заплати ме смазват и ще ме накарт да се упътя на другаде.
А ,за разработените магазини ,в които наистина има хора....да,за там има да си говорим мноого.Ако там има хора,които да работят.колкото и да са високи лихвите ни,пак ще си хващаме таргета.А ма то некадърника и в най-добрия магазин на света да е,пак ще сие такъв.нали се сещаш?хаха