УНИ КРЕДИТ КОНСЮМЪР ФАЙНЕНСИНГ /img/frontend/nomap.png"

УНИ КРЕДИТ КОНСЮМЪР ФАЙНЕНСИНГ

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Фирмата е страхотна(осигурява на служителите си преференциални условия за всякакъв вид кредити),отношението между хората работещи във фирмата е приятелско(никой не ти се кара и не се прави на нещо повече от останалите,когато имаш нужда от помощ всеки е готов да ти помогне без значение дали това му влиза в задълженията,винаги можеш да разчиташ на колегите си), заплащането на 100% отговаря на положения труд(колкото повече работиш повече получаваш) и не на последно място - условията на компанията са най-добрите (работиш спокойно,знаеш какво трябва да правиш,не ти се налага да лъжеш хората и да им набутваш продукти,които не желаят)

Искам да попитам след като е изтекъл изпитателния срок от 6месеца колко дни предизвестие трябва да се даде при напускане?30дни ли е?и ако не го спазиш какво ще ти направят?

Работих като консултант продажби в София. Фирмата е супер-заплата от 1600лв +допълнително здравно осигуряване +60лв ваучери+преференциални условия за кредити, организиран тийм билфинг всяка година, на всяко тримесечие фитмата ти дава по 30лв джобни, с които колегите се събирахме на ресторант. Изплатили са ми всички болнични и извънредни часове, а работата по празниците се плащаше двойно. Това обаче е за работа в голям магазин, в който не можехме да си позволим друго освен да сме първи. Много добро отношение получих от моята мениджърка. Бих се върнала отново там със сигурност. Единственото което ме напрягаше беше работата в магазина(Технополис). За хората които са взимали по 320 ле само ще кажа, че явно доста ги е мързяло. Фирмата плаща на тези, които се трудят, затова се работи на бонусна схема.

Работих за тази пародийна фирма, за колегите няма какво да кажа освен, че са кучета, като хищни чакали ама все пак бонуси гонят и не ги интересува, че си им колега и че уж трябвало да сте екип. Най голямата вина е на тъпата им регионална мениджърка в Бургас Стайка Костадинова, няма по нагла и безобразна жена, мързелива, изискваща невъзможното, не ти влиза в положение и недай си боже се разболееш директно те освобождава от работа. Дано ръководството го прочете това и да я махнат тази смахнатата, че да им тръгнат нещата на по- добре, защото само се бият в гърдите, че са най-добрите, ама JET кредит ги бият от всякъде по пазарен дял и условия!

Няма такава пародия като консултантите от тази фирма.Нахални и нагли до безобразие,как може ,блъскат колегите си ...видях с очите си как момиче с риза на Уни кредит изблъска колежката си от друг кредит ,и момичето едва се задържа на краката си.Срамота е!На всичкото отгоре лъжат с месечните вноски и с оскъпяването,нарочно ако случано си отказан те въртят по 2 часа без да ти кажат,и накрая те препращат или да си тръгваш,или налагат мнение къде другаде да кандидатстваш.Другото което ми е много любопитно е как точно пускат клиенти без лични карти?На това ако може някой да ми отговори ,ще е много добре!Това май е незаконно....И да завършим пародията с отношението когато не искаш да кандидатстваш при тях,обиждат те,обясняват ти как при конкуренцията ще бъдеш набутан и т.н. Пълна пародия!

Работата ми за "уни кредит" беше само положително изживяване.И да съм си късала нервите ме научи на много и много приятни емоции ми донесе. Бонусната схема поне в магазина в който бях аз така и не успяхме да я стигнем.Но за това фирмата няма вина. Мога да кажа, че ако можех да върна времето пак бих започнала работа там. Научих много ценни уроци и съм много доволна, че бях част от екипа на "уни кредит кънсюмър"

в момента работя в тази фирма.Работя в по-малак град и тук постигането на целите е невъзможно.Искат пазарен дял но не се замислят че и другите кредити работят!!! Да ние сме номер едно ,ние сме банка мамка му това всеки ден го чувам.
А замислят ли се милите ни шефове когато ние взимаме 320 лв.какво по напред да си оправим...тока ли кредитите или може би да облечем и стегнем децата си за училище.
Добре сте я измислили тази бонусна система -не си първи няма бонус.
Хванете се в ръце и измислете нещо така ,че служителите ви да започнат да се чувстват наистина като победители.А не да се чудим как ще изкараме до другия 30-ти .
Хубаво е да правиш на фирмата си по 100 бона и да взимаш 300 лв.За пореден път доказахте,че дори и чужда банка плаща БЪЛГАРСКИ ЗАПЛАТИ!!!!!!!!!!!!!

Теодора, целите са постижими, ако месеца е силен, защото има и доста слаби. Бонусите са хубави и действително се получават. Относно твърдата заплата-като за такава работа и работно време като моето- два работни, два почивни-бива! Корпоративната и 13-та заплата също са голям плюс за фирмата :)