Алкомет АД /img/frontend/nomap.png"

Алкомет АД

НЕ Е ЗА УМНИ ХОРА !!! ЗАВОДА НА НАЙ-ТЕСНИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ !!!

Не струва този завод отрова и прах заплата 500 лв завода на преебаните вразкари

Напишете нещо за валцов цех- за работа, заплащане, трудност и др.

Благодарение на Алкомет много семейсва са здраво стъпили на краката си.Могат да си позволят значително добър начин на живот.Шефовете са супер.Не ти се губи нито един час отработено време,както е при повечето частници.Осигуровките са реални.Заплатите никога не закъсняват.Няма в региона по стабилна фирма.Да са живи и здрави собствениците,и ние покрай тях.

Здравейте, аз пиша от гледна точка на това,че съпругът ми ходи там на интервю, цели 6 часа го разхождаха през всички мениджъри , харесаха го , казаха,че ще му се обадят до 2 дни с конкретно предложение и след това започна дългото разтакаване и отлагане.....
3 месеца той се обаждаше да пита какво става, те 3 месеца го лъгаха , че ще му се обадят следващата седмица и се оправдаваха с какво ли не.Накрая дори не сметнаха за необходимо да му се обадят и да кажат , че нещата няма да се получатПросто съм възмутена - говорим за сериозна компания , а постъпват така.

Здравейте.  В периода 2006а - 2007а година работих в цех валцов като кранист и мога да кажа само добри думи като цяло за предприятието и организацията а също така и не на последно място колегите . Дори и сега бих се върнал там като кранист. Предполагам, че от тогава до сега не са настъпили съществени промени.

не съм съгласен с тези които клеветят предприятието работих известно време там и не мога да се съглася че съкращават само българи напротив на наи заплатените и наи добрите места са повечето българи а тези които клеветят фирмата го правят от завист и омраза а за правописните грешки които се допускат не е от значение какъв си по народност защото аз имам много приятели българи които не могат да напишат две изречения без да допуснат правописни грешки

Аз лично не работя в тази фирма,дори не живея в Шумен,но от мненията тука си вадя заключение,че хората които пишат тука са просто драскачи и нищо същественно не казват освен да оплюват някого.На такива хора винаги нещо в живота им пречи и те самите никога не са виновни.
Нека тези хора които оплюват АЛКОМЕТ ми кажат какво щеше да прави региона шуменски ако я нямаше тази фирма да предлага толкова работни места в това трудно са обществото ни време?
Тук подозирам изключително дискриминационно отношение и все си мисля,че ако фирмата не беше турска за драскачите тук всичко щеше да е,,ок,,но тъй като фирмата която осигурява прехраната на толкова Народ е турска,а щом е турска значи е некачественна и си драскате какво ли не,но ако имахте малко сиво вещество на горния етаж и тази глава не носехте само за равновесие щяхте да стигнете до извода,че ако я нямаше АЛКОМЕТ и не беше инвестирала толкова много за развитието в този район сега щяхте да сте безработни.
Така че спрете се да оплювате всичко което се прави за благото на региона .

Благодарим эа КОЛЕДНИЯ БАНКЕТ само със служители от Администрацията

Мненията за фирмата са различни, защото всеки работи или е работил на различна позиция в предприятието и е бил подкрепян повече или много малко от изпълнителната власт.
Разбира се че тези, които имат подкрепата на ръководството, най-вече отделите в администрацията, както и мениджърите на произвоствените звена ще имат много добра оценка за фирмата, тъй като техните действия са били подкрепяни и им е било заплащано по-добре.
Истината е че фирмата се развиваше през годините, но с много бавни темпове. Много години минаха докато се направят ремонти, докато се осигурят добри условия за труд. Вярно е че може много да се научи, ако имаш желание и нужното образовение, но оставането на работа зависи къде работиш и дали можеш да си позволиш да работиш другаде, поради скорошно пенсиониране...
пример за бавни темпове е защо чак сега са били сменени мотокарите в леярен цех - колко години хората трябваше да се тровят там?

Вие, които се оплаквате от г-жа Ахмедова, защо си мислите че ще повярват на Вас, или защо си мислите че г-н Индже не знае? Сигурно знае, но тъй като е много димпломатичен човек, няма в скоро време да предприеме нещо. Можете само да й покажете че не страхувате - само така, тя няма да живее в мислите ви, когато се върнете вкъщи.