СМАРТ ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

СМАРТ ГРУП ЕООД

Няма да платя 784 лева

Като цяло фирмата не струва.

От мениджъмнт говоря конктретно за Христина псевдо нещо си, викат те на интервю даже са забавили кои са извикали.И това с дрехите е пълен кошмар- карат те да се обличаш в тоалетните и просто е не знам за мен беше глупаво след това обличаш се събличаш се по тоалетнте.
Имат и така измислените командировки от които ти казват от днес за утре което пак ..
Първото което е търсят служители за временно имат си редовен екип и постоянно се търси някой които да запълва липсите на 1 човек от 'големият екип'.

При подписването се говори за него: Всеки понеделник ще се звъни да те попитаме е да ама не... почва се понеделник... ти им казваш абее хора няма да мога тия дни и почва пак да се звъни в дните които си казал ,че няма да можеш пътво ти звъни вайзера след това ти звъни някой друг и така се повтаря всяка седмица
Та ако искате да работите 4-5 дни в месеца.. за 30 лв. това е вашето място.

Имаш и така измислените таргети.. коитоо бога ми никой не ти показва нищо и отчет.

Това ми е първият фийдбек за фирма ХОРА не си губете времето с тези!

Заплащането е супер зле ако трябва да го сравняваш с истински магазин на Глобул,но все пак говорим за франчайз.Освен това наистина седиш по 12 часа и имаш работна седмица от около 47-48 часа,а в трудовия договор е записано 40 часова работна седмица.Зимата може и да е по малко,но все пак работното време се намалява.И не само че твърдата заплата е смешна в сравнение с истински магазин на Глобул,но шефа не спира да измисля нови и нови начини да ти отреже бонусите и накрая взимаш някакви смешни пари за работа която си свършил.За сравнение с истински магазин на Глобул взимаш 2 пъти и повече по малко пари от хората работещи там.Иначе като навсякъде се обещава едно,а на практика е съвсем друго.Що се отнася до колегите в магазина,в който бях не мога да кажа лошо за тях,много помогаха и отношението им беше много добро.

запла6тане нищожно,за да вземеш някой лев повече ще трябва да лъжеш,работно жреме под всякаква критика където никъде ниама такова за тези мижави пари,радотиш 12 часа за минималната и евентуално малко повече.Колегиалност никаква няма,ако искаш да се развиеш неможеш,защото има все някой лизач.Нямаш никакво свободно време заради 12 часовия работен ден,а в почивния кое по напред да направиш.Най малкото кето е че даже те изпитват като ученик дали си научил параметрите на телефоните и прочие

работа-12 часа
почивни дни-1 седмично
заплащане-НА ШАПКИ!!!
ВИЕ САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ,като навсякъде - празни обещания и когато започнеш работа друга песен пеят.