Бейкър Тили Клиту и партньори ООД /img/frontend/nomap.png"

Бейкър Тили Клиту и партньори ООД

Фирмата е типичен пример за добра идея и лоша реализация. Клиентите са основно кипърци и гърци, адски некоректни и манипулативни хора. Заплащането може да е ниско или добро, зависи от позицията и как се договориш. Допълнителни придобивки няма. Местната мениджърка има лош навик да лъже хората, че ще ги повишава, а после да казва, че не си спомня (няколко колеги напуснаха само заради това). Иначе е добър трамплин за по-добра и по-високо платена работа, не е съвсем губене на време.

Само можете да си загубите времето с решаване на тестове, преводи и проучванията им относно предишните ви работодатели и заплащане - което продължава повече от час. По-скоро събират информация, отколкото си търсят служители.

Дават ви тест от няколко листа с напечатани казуси на български език и задачи, превод от български на английски и от английски на български + превод на част от счетоводния баланс, попълване на бланка относно стаж, квалификация, възнаграждение.
Доста беше шумно.

Моля , ако е възможно, някой да предостави по-актуaлна информация за фирмата - заплащане, отношение ,колектив?

Firmata e dobra.

Не се лъжете да ходите там. Фирмата по принцип е гръцка, но се ръководи от българка, мисля, че името й беше Ирена Ваклиева. Има голямо текучество, просто въпросната шефка няма човешко отношение.

Някой да има информация?