Майнинг ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Шипченски проход 18; Галакси Бизнес Център; етаж 2; офис 206&markers=София,Шипченски проход 18; Галакси Бизнес Център; етаж 2; офис 206

Майнинг ООД

Работих няколко години на висока позиция в тази фирма и мога да кажа че всички отрицателни коментари са напълно заслужени. Организацията на работа е под всякаква критика, което побърква хората които искат да работят конструктивно. Отношението към клиентите е много некоректно - обещава се всичко, само да се получи работата и после правим каквото можем...Климата във фирмата е много нездравословен - там най-добре оцеляват тарикати и мързели и неграмотни, които обаче умело се подмазват и не критикуват фирмата. При мен заплащането е било винаги коректно, но все пак трябва да се има предвид позицията ми, пък и аз съм работил във фирмата малко по-отдавна. Сега доколкото знам шефа Цветан Йорданов си определя доста фриволно кой колко да получи, но това е информация от други бивши мои колеги, за което не мога да бъда 100% сигурен. Фирмата е тръгнала като семейна и досега си остава такава като манталитет. На хора които си търсят сериозна и интересна работа, не препоръчвам да кандидатстват там, ако искат да съхранят доброто си психическо здраве.

Не отидох да работя в Майнинг за пари или за някакви привилегии. Присто исках да се чувствам полезна. За пръв път се сблъсках с такъв микроклимат, където грубия тон беше на почит. Грубите думи баха политика на фирмата. Цитирам работеща в Майнинг. Груби, бих казала невъзпитани служители. Но най-лошото е, че това е стил на поведение и на ръководството. Не да се говори, а да се изстрелват думи като с картечница. За тях работещия е без стойност щом е решил да си продава труда на Майнинг и винаги може да му се "отсече" главата. Защото в тях е ножа и хляба.

Напълно съм съгласен с написаното от Вальо и добавеното от Хераклит. Не ми е ясно само как такава фирмичка все още се крепи на пазара. Изглежда в нашата страна това по някякъв начин е възможно, то за това май и страната ни е на такъв хал. Желая професионален успех на всички които се измъкнаха от Майнинг, защото това там е нещо невъзможно.

Хераклит:
Моята оценка в точки.

"Това е фирма, която не може да надскочи менталитета си на малка семейна фирма и не е в състояние да изпълнява поръчки на големи корпоративи контрагенти - организацията на работата е под всякаква критика и предимно кипи "трудов ентусиазъм", изразяващ се в полагането на хаотичен и бесмислен труд............ извършващи същинската работа във фирмата са компетентни и работливи младежи, но са третирани от ръководството на фирмата като търтеи и потенциални рецидивисти...."

Описанието на Ваньо е много точно, аз бих добавил също:
Фирмата стои над всичко и не се приемат критични мнения или забележки. По принцип има само отгожорности , но права или правила ...!!! не са ясни, както е угодно за момента, тези критерии важат за всичко, заплащане, отношение, преоритети и.т.н.
Пожелавам успех на хора решили да градят просперитетна кариера в "Маининг"ООД, но със сигурност трябва да умеят да си изграждат селективно перде, както и много добре да владеят занаята "угоден тарикат"
Ако не умеете това, не си губете времето, просто ще потичате и ще станете един от статистиката и в най лошият случай да си тръгнете без пари.
А

Това е фирма, която плаче за проверки от ДАНС, НАП, ГИТ, ДВСК и ХЕИ. За всички държавни чиновници ще има предостатъчно материал за отчитане на дейност. Мечти, мечти !!!!!

Вальо, много си прав. И аз сърбах попарата на Майнинг. Работих месец и половина за параноика Цецо и така и не видях парични знаци. Наистина това е най откачения работодател, който съм виждал. Срам ме е да кажа, че съм се гърбил за тази фирма.

Това е фирма, която не може да надскочи менталитета си на малка семейна фирма и не е в състояние да изпълнява поръчки на големи корпоративи контрагенти - организацията на работата е под всякаква критика и предимно кипи "трудов ентусиазъм", изразяващ се в полагането на хаотичен и бесмислен труд. Шефа го тресе параноя по лоша от тази на генералисимуса Сталин, а работната обстановка е като тази в Биг брадър (навсякъде те дебнат камери). Хората извършващи същинската работа във фирмата са компетентни и работливи младежи, но са третирани от ръководството на фирмата като търтеи и потенциални рецидивисти. Жалко за хората от Майнинг ООд

а

Това е най-ужасното място за работа